Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Benim ilkti bu bende 3 defa denemek istiyorum olmazsa aşılama deneyeceğim.
Sen aşılama mı yaptıracaksın tekrar çatlatma mı düşünüyorsun sonraki ay
Benim Bi tanıdığım 4 ay arayla hap ve iğneyle tedavi gördü 2. Denemesinde iğneden sonraki ay da hamile kaldı

Canim aşılama hakkinda bilgin varmı maliyetli mi
Çok bir bilgim yok malesef Ocak ayından itibaren çoğu ilaca zam geldi ama düşününce çok ta pahalı bişey değildir diye umuyorum Bilen varsa daha önce aşılama yaptırmış yazabilirse sevinirim ben de

Değerlendiricem bu günü inşallah isteyrn herkese nasip etsin Rabbim çok istiyorum

Kızlar selam, ben 4 martta sabah erken saatlerde çatlatma iğnemi olmuştum, erken saatte olduğum için iğne olduğum günü 1. Gün ilan ettim :) ve bu durumda yarın 10. Günüm oluyor. Doktorum bana 10 gün sonrasında test yapabilirsin demişti ama ben sonucun yanıltıcı çıkacağını düşünüyorum, yarın zaten hastaneye gitmem gerekiyor gitmişken kan vericem bakalım kaç çıkacak günden güne düşecek mi tüm deneyimlerimi sizinle paylaşıcam ve mutlaka doktora iğnenin etkisinin önce kandan mı idrardan mı atıldığını ve en doğru test gününün ne zaman olacağını soracağım...

Ben dayanamayıp iğnenin 9. Günü kan testi verdim beta hcg 2.5 çıktı normalde hep sıfır küsürlü çıkardı haliyle sevindim acaba günden güne böyle artacak mı diye... Bugün iğnenin 10. Günü ve sonucum 0.9 çıktı, neredeyse eksi çıkacaktı yani Ama kendime bir şans daha veriyorum iğnenin 15. Gününe kadar beta hcg yaptırmaya devamke

Kızlar ben de size bir şey danışmak istiyorum. Ben de 8 Martta adet oldum. Klomen kullandım bugün doktora gittim. 12-13 mm olmuş pazartesi günü ovitrelle iğnesini yap dedi. 4 gün ilişkiye gir 15 gün bekle test yap dedi. Daha sonra da zaten ilaçların etkisi 3 ay devam ediyor. 3 ay dene olmazsa haziranın 15 inde gel dedi. Yani bütün doktorlar 3 ay dene öyle gel mi diyor. İlk klomen tedavim o yüzden kafamda deli sorular var. Acaba başka doktora mı gitsem 3 ay neden bekliyorum Kİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…