Mart - Nisan 2023 klomen ovitrelle ile gebelik planlayanlar 🥰🤰

Kızlar merhaba ben Şubat ayı femara ile 5yum büyüdü 3ü çatladı ayın 18inde doktora gittiğimde yüzde yüz çatladı dedi o dönem günaşırı ilişki oldu şuan reglime 2gün falan var tahmini çünkü pcosum günümü bilmiyorum sizce test yapsam çıkar mı pek bir belirtim yok sürekli bir regl ağrım var acaba yine mi olmadı test mi yapayım kan mı vereyim sizce
Canim sen de durumlar ne yaptin mi test 🥰

Peki nasıl değerlendirdin cnm?
Ben 36. Saatten sonra gün aşırı değerlndrdım

Persembe sabahı iğne vuruldum
Bu akşam son değerlendircem
Yeter artık 😄
İgneden sonra 12. Saatte degerlendirebildik sonra gün aşırı. Yumurta 36saatten sonra catladiysa inşallah bi bulisma olmuştur 😁
Sen gün aşırı devam et bence 🤗

Haklısın canım. İnsallah bu kez olur 🤲🏻 Bugün 8. Günün herhangi bir değişiklik varmı bel ağrısı göğüs hassasiyeti felan
Bir kaç gündür kasıklarımda ağrı var ve sık tuvalete çıkıyorum. Bugünde mide bulantım var ama psikolojikte olabilir tabi🙂

Yarın 15.gün test yapıcam inşallah hayırlısı bakalım

Merhaba kızlar ben de bu ay çatlatma deneyeceğim bugün doktora gidip tedavi için iğnelerimi alacağım. Ama insan ister istemez stres yapıyor. Nasıl olcak neler olcak falan kafamda bissürü soru var. Daha önce deneyenlere sormak istediğim bişey var.
Klomenle yaklaşık kaç günde olgunlaşıyor yumurtalar ortalama yani.
Bi de doktor iğneden sonra gün aşırı mı ilişki öneriyor yoksa her gün mü

Merhaba kızlar ben de bu ay çatlatma deneyeceğim bugün doktora gidip tedavi için iğnelerimi alacağım. Ama insan ister istemez stres yapıyor. Nasıl olcak neler olcak falan kafamda bissürü soru var. Daha önce deneyenlere sormak istediğim bişey var.
Klomenle yaklaşık kaç günde olgunlaşıyor yumurtalar ortalama yani.
Bi de doktor iğneden sonra gün aşırı mı ilişki öneriyor yoksa her gün mü
Merhaba hayırlısı olsun inşallah.
yumurtalar 10 günde olgunlaşıyor.

İğneden sonra 36. Saatte ilişki oluyor sonrasında adete kadar gün aşırı ilişki öneriyor.

X