Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Olabiliyor malesef ben 9.gun lekelenme şeklinde geliyordu 11.gun regli oluyordum ama meğer bende lutuel faz dusuklugu progesteron eksikliği varmış yumurtlamayi gördükten sonra progestan ilaçi kullanıyorum şimdi yumurtlamadan 15.gunu 16.gunu falan hiç leke gelmeden regli oluyorum artık senin daha 1hafta geçmiş bende geç yumurtlama var pcos yok sağ tembel 27.gun pik gördüğümü bilirim ama en fazla regli uzunluğu 30 ile 40 arasi en az ise 23 1hafta daha bekle umarım sağlıklı sonuçlarımız olur

1 saat sonra canm randevum
Bu sabah aklımdaydın napiyosunuz canm nasıl gidiyor
ay kuşum öylemi hadi güzel haberlerle gel bende saldım gibi gibi ovu ateş falan yapmıyorum bıraktım bu hafta yumurtlama gibi görünüyor bir dolu bir boş şeklinde degerlendirelim diye düşündük bakalım artık nasip

Amin canim
Sal canm birde böyle dene hatta bir dolu boş diyede şartlamayin kendinizi akışa bırakın canınız ne zaman isterse

Arkadaşlar beta Hcg 18 çıktı yumurtlamadan 14 gün sonra / bugün doktorumu aradım daha çok erken 30un altı için gebelik demek için dedi takip et dedi böyle olup yükselen var mı hiç korku aldı içimi

umudunu bırakma yükselir inşallah sağlıklı gebelik olur

Ben de bugün regl oldum. Sözde 10.gün yumurtlama oldu ama adet 29.gün oldu yine var bir dengesizliğim. Sıkıldım bu ay öylesine takılcam hiç doktora gitmeye hevesim enerjim kalmadı. Bir sonraki ay yine hormonlarıma bakar son bir kez daha femara kullanacağım.

bu ay bende öyleyimde bari ilişkiyi bırakmayalım dedik hani olurya spermle yumurta şaşırıp bir araya gelir belki

Aynen öyle canım bu ay gerçekten koyvercem valla sıkıldım . Keyfe keder takılcam. Sonra yine kaldığım yerden devam ederim nasılsa
ilişkiyi bırakma diğerlerini koy ver gitsin ben de öyle yapıyorum bu ay cidden sıkıldım artık bende daha doğrusu sıkılmak ta degildim yoruldum kısır döngü içinde hissediyorum sürekli olmadı baştan olmadı baştan.......

Öyle yapalım canım aynen sonra baharın da gelmesiyle iyice belki enerjimiz de gelir. Allah büyük

amin canım benimde kaybım var biliyorsundur sen korundun mu canım yoksa oluruna mı bıraktın
Korundum canım, benim ikinci kayıptan sonra genetik testlerim yapıldı, Eylül'de kürtaj olmuştum, genetik sonuçları çıkana kadar bekledim, hazır değildim zaten. Birkaç aydir elimden geldiğince sağlıklı beslenmeye çalıştım. Bu ay da artık net karar verince denedik. Zaten yaşım 37 çok da uzun uzadıya bekleyecek zaman değil. Senin de 2 çocuğun vardı dimi sanki öyle okudum diye hatırlıyorum.

Pıhtılaşma yok gibi aslında, genetik incelenmisti bi tane heterozigot çıkmıştı, her ihtimale karşı dedi galiba, hayırlısı bakalım ne zaman gideceğime tam karar veremedim daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…