Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

ay kuşum öylemi hadi güzel haberlerle gel bende saldım gibi gibi ovu ateş falan yapmıyorum bıraktım bu hafta yumurtlama gibi görünüyor bir dolu bir boş şeklinde degerlendirelim diye düşündük bakalım artık nasip 🙏
Canım sana fikir olsun, 29 Şubat'ta yani 15. gunumde ovulasyonda pik gördüm, 1 Mart'ta ikinci çizgi silindi. 2 günde 1 olunca zaten kacirmiyorsun spermler o surede ölmediği için. Hem de kalite daha iyi oluyodur.

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-12-12-52-29-273-edit_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-03-12-12-52-29-273-edit_com.bm.android.thermometer.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 77
Korundum canım, benim ikinci kayıptan sonra genetik testlerim yapıldı, Eylül'de kürtaj olmuştum, genetik sonuçları çıkana kadar bekledim, hazır değildim zaten. Birkaç aydir elimden geldiğince sağlıklı beslenmeye çalıştım. Bu ay da artık net karar verince denedik. Zaten yaşım 37 çok da uzun uzadıya bekleyecek zaman değil. Senin de 2 çocuğun vardı dimi sanki öyle okudum diye hatırlıyorum.
Yok canım benim hiç çocuğum yok bir boş gebelik geçirdim ekimde kürtaj oldum sonrası deniyoruz henüz bisey yok bende 37 yaşındayım zaman her taraftan işliyor 🙏

Canım sana fikir olsun, 29 Şubat'ta yani 15. gunumde ovulasyonda pik gördüm, 1 Mart'ta ikinci çizgi silindi. 2 günde 1 olunca zaten kacirmiyorsun spermler o surede ölmediği için. Hem de kalite daha iyi oluyodur.
Ben aylardır ovulasyonla takip ettim pik oldu değerlendirdim tutmadı bu ay bıraktım öyle iki güne bir değerlendirmeyi düşünüyoruz bakalım onuda ne kadar uygulayabilirsek 😅

Arkadaşlar herkese merhaba. Sayfayı bir süredir takip ediyorum ama bu ilk mesajım olacak sanırım. Bu ay biraz tuhaf hissettiğim için clear blue erken gebelik testi yaptım. Regl tarihin 17mart.sanırım silik çizgi görüyorum ama kendimden şüphe ettim😄tecrübeli arkadaşlar bakabilirse sevinirim. Şu an yurtdışında olduğum için doktora gidemedim henüz

Eklentiler

• IMG_20240312_111615.jpg
    IMG_20240312_111615.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 73
Yok canım benim hiç çocuğum yok bir boş gebelik geçirdim ekimde kürtaj oldum sonrası deniyoruz henüz bisey yok bende 37 yaşındayım zaman her taraftan işliyor 🙏
Canim ovulasyon testi denedin mi hiç? Bir de belli yaştan sonra yumurta kalitesi azalıyor, ben inofolic combi HP ve c life kullandım, beraberinde bol su içtim ve yürüyüş yaptım. Bir de you tube da yumurtlama masajı var yumurta kalitesi için, denemeni tavsiye ederim. İnşallah güzel haberi alırız senden de.

O _okyanus kuşum ne yaptın çıktın mı doktordan
Bilmiyorum canm kafam karıştı doktor pek iyi şeyler söylemedi gebelikten ziyade rahim cok kalınlaşmış vs dedi her hafta takip edicez dedi sonra başka doktora gittik o ben öyle olağanüstü pek görmüyorum dedi tekrar beta istedi başka tahlillerde perşembe sabahı gel o zman kese daha net görünür dedi gene göründü ama biraz küçük sanirm 😕

Bilmiyorum canm kafam karıştı doktor pek iyi şeyler söylemedi gebelikten ziyade rahim cok kalınlaşmış vs dedi her hafta takip edicez dedi sonra başka doktora gittik o ben öyle olağanüstü pek görmüyorum dedi tekrar beta istedi başka tahlillerde perşembe sabahı gel o zman kese daha net görünür dedi gene göründü ama biraz küçük sanirm 😕
Dua et canım inşallah birşey yoktur ve sağlıklıdır

Canım inşallah sağlıklıdır, ne zaman gideceksin tekrar? Dualarımız seninle ve bebeğinle.

Merhaba kızlar, bugün kasığımda biraz ağrı var diye doktora gitmiştim. 16,5 mm yumurtam olduğunu söyledi. Yarın çatlatma iğnesi yapmamı istedi. Bana biraz erken geldi. Doktor arkadaşıma danıştım o da erken cuma güne tekrar baktır dedi. Siz ne düşünüyorsunuz? 20 21 olmadan yapmayız biz normalde dediler

kızlar benim reglime 10 gün var daha ama her iki göğsümün yan tarafları ağrıyor sızlıyor normalde hassasiyet bu kadar erken başlamazdı maximum reglden 2 gün önce başlardı. bu biraz heyecanlandırdı beni sizce???

Bir çoğunda rahim kalınlaşsın diye fitil bilmem ne veriyorlar seninki de fazla mı kalınmış yani . Bence diğer doktorun dediği daha mantıklı. iyi düşün iyi olsun canım Allah ın izniyle sağlıkla ilerleyecek inşallah 🙏

Canım rahmin kalınlaşması zaten hamileliğin göstergesi bide canım erken daha o yüzden küçüktür içini ferah tut kese boyutunu mm olarak söyledi mi sana

Bir çoğunda rahim kalınlaşsın diye fitil bilmem ne veriyorlar seninki de fazla mı kalınmış yani . Bence diğer doktorun dediği daha mantıklı. iyi düşün iyi olsun canım Allah ın izniyle sağlıkla ilerleyecek inşallah 🙏
Yani dediğin gibi kimisine sırf iyi kalinlaşsin diye fitil veriyorlar çok ona takılma kese göründüyse inş sağlıkla büyür 🙏 O _okyanus

Kızlar merabalar yarın hacamat için randevu aldım ama yumurtlama döngüm başladı bugün şeffaf akıntı başladı ovülasyondada silik çizgiyi gördüm.bu dönemde hacamat yaptırmam yumurtaya zarar verirmi acaba bilemedim

Canım rahmin kalınlaşması zaten hamileliğin göstergesi bide canım erken daha o yüzden küçüktür içini ferah tut kese boyutunu mm olarak söyledi mi sana
Kesenin boyutuna bakmadı pek diğerlerini soyledi sürekli riskli gebelik olabilir her hafta takip edicez dedi sonra ikinci doktora gidince kağıtta 0.87 cm yaziyordu perşembe daha net görürüz dedi

X