Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hacamatın 2 gün öncesi ve 2 gün sonrası cinsel ilişki önerilmiyor canım benim bildiğim

Şuan cinsel ilişki yok malasef eşim başka şehirde görev yaptığı için cumartesi burda olcak ozamanada hacamattan sonra 2 gün geçmiş oluyo.yumurtamın çatlamasıda umarım cumartesi pazar olur.hacamatı yapacak kişiye sordum canım hiçbir sakıncası olmaz hatta daha iyi dedi şifa olur inşallah
Hacamatın 2 gün öncesi ve 2 gün sonrası cinsel ilişki önerilmiyor canım benim bildiğim

Anladım canım hadi hakkinda hayırlısı olsun, inşallah bebeğine kavusursun

Arkadaşlar selamm, bugün sabah ve akşam yaptığım ovülasyon testleri negatifti. Ancak yumurtlayacağımı hissediyordum bugün. O yüzden sık tekrarladım. Bu ikisini de saat 23:00e doğru yaptım. Dijital test pik gösterdi ama sanki normal test tam pik gibi gelmedi bana ne dersiniz? Eşimle dün öğlen birlikte olduk ama şu an işi gereği nöbette olduğu için ancak sabaha karşı birlikte olabiliriz. Ya da bugünü değerlendirmeyip yarın akşam mı birlikte olsak bilemedim. Çocuk istemekten bağımsız da çok sık birlikte oluyoruz normalde yine de sanki şimdi hadi çocuk için birlikte olalım diye düşünmek bir tuhaf geliyor bana. Bu kadar planlı programlı bu iş olur mu diye düşünüyorum hep.

Eklentiler

• IMG_7451.jpeg
    115,4 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba canım bende geçen ay yaptırdım yaptırdığım kadın gebelik için dediğimde özellikle yumurtlama döneminde ilişkiye girip öyle gelin dedi bana ama tutmadı tabi ne kadar doğru bilmiyorum bende yumurtlama döneminde yaptırmıştım

Kesenin boyutuna bakmadı pek diğerlerini soyledi sürekli riskli gebelik olabilir her hafta takip edicez dedi sonra ikinci doktora gidince kağıtta 0.87 cm yaziyordu perşembe daha net görürüz dedi
canım rahim kalınlığı kac oldugunu söyledimi nasıl bi kalınlıktan bahsettiler tam anlayamadım yani benim bildiğim zaten hamilelikte kalınlaşma oluyorki bebegin iyice tutunması gerekir

Iki gün sonra bakalm ne diyecek doktor moralimiz bozuldu canım hayırlısı hakkimzda
bozma moralini canım sadece o dr baglı da kalma bak diger dr cok onemsememiş yani her dr görüşü degişiyor sen moralini bozma cok şüküe kese görünmüş küçük olması normal cünkü daha erken şuan 5 haftalık bile degil

ay benim bildiğim ilişki öncesi ve yumurtlama olmadan hacamat yapılırki kan akışıyla yumurtlama sağlıklı olsun ayrıca ilişkiden sonra yapılan hacamatta o sperm kalırmı ki rahimde bilemedim canım

Bilmiyorumki bakalım hayırlısı bugün akşam gitcem.yumurtlamam erken oldu reglimin 7.günü dün yumurta akı kıvamı sıvı geldi kaç gün içinde çatlıyor o sıvı gelince bilginiz varmı.ovulasyon testinde silik hala ama koyulaşmayı göremedim.akıntı gelince 1-2gün içinde çatlar yazıyo biçok yerdede.testmi yanlış gösteriyo anlamadım

Bilmiyorumki bakalım hayırlısı bugün akşam gitcem.yumurtlamam erken oldu reglimin 7.günü dün yumurta akı kıvamı sıvı geldi kaç gün içinde çatlıyor o sıvı gelince bilginiz varmı.ovulasyon testinde silik hala ama koyulaşmayı göremedim.akıntı gelince 1-2gün içinde çatlar yazıyo biçok yerdede.test
ay benim bildiğim ilişki öncesi ve yumurtlama olmadan hacamat yapılırki kan akışıyla yumurtlama sağlıklı olsun ayrıca ilişkiden sonra yapılan hacamatta o sperm kalırmı ki rahimde bilemedim canım

herkesin farklı oluyor canım vucut yapısına göre benim mesala uzayan akıntı geldiğinde 2. gün sonra çatlıyor bazen 1 gün sonra catlıyor yanı ovulasyonla takip ettiğimde öyle öğrendim zaten akıntı olunca gün aşırı işilki öneriyrlar 1 hafta

Dün salı akıntım başladı cumartesi gelicek eşim umarım ozamana kadar şansımız olur hala.eşim başka yerde görev yaptığı için yakalayamıyoruz böle çoğu zaman.bide klomen kullanıyorum onu daha kullanmıcam doktora söleyip.oda ovülasyonu erkene çekiyo olablr

ovu testi kullanıyormusun onla takip edebilirsin

Evet canım kullanıyorum iki gündür yapıyorum dün silikti bugün dahada silik çıktı.artı med almıştım oda iyi sonuç vermiyo sanırım
artimed testleri çok saglıklı olmuyor canım ben hiç kullanmadım burda duyduklarımdan biliyorum ben ınnovıta bir gebenin günlüğü ve laboquık testlerini kullandım en cok innovıtadan memnun kaldım gayet net gösteriyor yumurtlamayı ama oda ayrı stres yaratıyor bu ay bıraktım kullanmıyorum zaten ortalama hepimiz döngülerimizi bildiğimiz için hangi günler yumurtlama aşagı yukarı biliyoruz

Bişe sorabilirmiyim ben biraz gerginimde ayın 11 inde verdiğim kan 6.38 çıkmıştı doktor 13ünde bidaha ver dedi 2 gün sonra için ama ben dayanamadım 1 gün sonra yanı 12 inde verdim oda 10.14 çıktı sorum şu 1 günde bukadar artmış normalmi yoksa azmı artmış ben 4.5 senedir uğraşıyorum 4.5 senedir bekliyorum ve ilk çatlatma iğnem ilk tedavim değerin 1 gün arayla yükselişi nasıl bilmiyorum sizce ?

10.03 = 0,92
11.03 = 6.38
12.03 = 10.14
Bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…