Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

cok sevindim canım sağlıkla ilerlesin

Kızlar merhaba bi şey sorcam benim yumurtlamam 1 hafta önce oldu. Pcosum geç oldu yumurtlama. Normalde adetimi beklediğim günlerdeyim ve tüm belirtiler var adet olmam için. Bugün yarın olacak gibiyim. Ama yumurtlamadan henüz 1 hafta geçti. Yumurtlamadan 14 gün geçmeden de adet olmam mümkün mü? Çünkü oldum olucam gibi hafif karın ağrısı gerginlik huzursuzluk göğüslerde ağrı. Adet öncesi tanıdık gelen akıntı ve koku. Bunlar hep yaşadığım şeyler. Ama yumurtlamadan 14 gün geçmedi kafam çok karıştı bilginiz var mı

Canm bir daha yarnmi vereceksin kan
Ay bilemedim yarın mi vereyim, bir de hemen doktora gitmem gerekir mi acaba, pıhtılaşma ihtimaline karsi coraspin vermişti doktorum, hamile kalırsan gel iğneye başlarız demişti, kese gorunmeden başlar mi acaba? Calistigim için 2 defa rapor almak istemiyorum ama riske atmak da istemiyorum, ne yapsam acaba bilemedim. Bir de ben iftar sahur arası bol su içip sağlıklı beslenip oruç tutmak istiyorum ama sen napiyosun canım?

Iki günde bir artışa bakılıyor ama senin adete ne kadr var istersen adet günü ver sonra doktorunla konuşursun doktor bana geçen hafta aradığımda haftaya gel demişti tabi senin pıhtılaşma varmış daha erken gidebilirsin doktora

Merhaba bende 27 şubatta çatlatma iğnesi oldum öncesinde femara kullanmıştım. 12 günde iğne etkisi geçiyor dendi ama bende 6. Gün bitti herşey negatife döndğ. Sonra 8. Günün gecesi 9. Güne bağlayan gece 2 gibi kan verdim 1.20 negatif çıktı. Sonda ben gerizekalılık edip başka bi doktora gittim cumartesi kadın baktı yumurtan çatlamış içinde kan var kist olmuş dedi ama kan ver belki geç döllenmedir ama kist bu dedi neyse verdim ben özel klinij bide bu ben eve geldim ağla ağla dedim bırakıyorum olmicaksa olmasın vazgeçtim dedim . Kadına tahlil nezaman çıkcak dedim pazartesi dedi. sonra pazar günü iğnenin 13. Günü oluyo sabah erken gebelik testi tapmam geldi içimden bi bakarım çift çizgi ben şok tabi

Neyse inanmadım falan bana dediler kan ver ama istemiyorum vermekte öle böle pazar gecesi kan verdim olmadığınada çok eminim hiç beklemedim sonucu . Sahurda bi bakayım dedim 6.38 yazıyor şaka gibi geldi boş boş telefona baktım. İnşallah yükselir değerim 4.5 senedir bekliyorum. Nolur dua edin bana bu akşamda kan vermek istiyorum

Eklentiler

• 27D09D1B-97E8-4531-914D-D525A3546A9D.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…