MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Gerçekden doğru çok araştırdım bende bazen 5. Gün tutmayıp 2. Gün emriyosu tutan bile var. Nasip
Aynen canım hayırlısı her nasip vaktine esirdir derler, bekliyoruz bakalım
Evet ya çok dogru söylemiş. Kader kısmet biraz da ama ne guzel az kalmış transfere. Beklemek de geriyor çünkü insani
Evet canımm az kaldı sürekli bişeylerle meşgul olmaya çalışıyorumve inanılmz hızlı geçiyor zaman

Haa anladim negatif sonuca gore tadavi uygulamış ne güzel. Bir suru bişey yapmış.bu sefer olacak insallah basari orani cok iyi bir doktor zaten. Bebisler saglikla tutunsun insallah

Ne güzel sizin de az kalmış transfere kolaylikla geçsin insallah. Bir tane mi konulacakti yukarda yazdiysan kaçırmış olabilirim
Ben çift istiyorum canım cuma kontrolüm var doktor son noktayı o gün söyler diye düşünüyorum

Aynı yollardan geçtim canım bende öyle çok fenaydım. En zorınu atlatmışsn

Sanırsam ilk transfer benim gibi duruyor şuan pozitif sonuç ile hepinizi pozitif görmek istiyorum. Kızlar ya Allah'ım yardım et bizelere nolur bizleri yanlız koyma evlerimize evlat kokusu nasip et.

Ayy adet oluversem diye bekliyorum. Hic de erken geleyim falan demez yani bi surpriz yap uc bes gun erken gel de mi ama hayırlısı tabi
Canım benim opudan sonra 7. Gün Gelmişti. İnşaAllah seninde yarın ya da cuma gelir.

"HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü"

Çocuk sahibi olmak isteyenlerin okuyabilecekleri bir diğer duadır. Haşr suresi 59/24 ayetidir ve meali ise 'O yaratandır ve yoktan var edendir.' Ayeti geceleri 1054 defa okumayı adet haline getirmekse önemlidir.

Bende bunu okuyorum canım

Eklentiler

• E81340A2-F7AF-4290-8FA8-6BD0E75EEEE0.jpeg
    92,6 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…