MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Sizin tedavi surecinizde kaç gün ara ile kontrole çağırmıştı dr nuz..??

Sayı onemlı degıl. Oenmlı olan kalıte.
Beenden hep 15, 20 arası cıkar yumurta. Ama onemli olan kalıte
Mesela son tedavımde 22 yumurta toplandı. Embrıuolarım 2.kalıte oldu. Yanı demek ıstedıgım sayıya takılmayın. Hayırlısı olsın sızın ıcın

Yaşa göre trasnfer sayısı sanırım bir
Yaşa göre trasnfer sayısı sanırım değişiyor, dilerim tutunur bebeklerimiz
yaştan dolayı değilde doktora kalmış bir durum aslında özelde. Devlette prosedür daha farklı. Benim amh değerim cok düşük olduğu için direkt özelde başladık. İnsallah hakkımızda hayırlısı olur.

Geçmiş olsun rabbim gönlüne göre versin inşallah

CYdA senden haber yok tatlım bugun sesin solugun çıkmadı hersey yolundadir insaAllah
Canım heyecan dorukda yarın saat 10 da transfer var. Evi topla yemek yap. Gün böyle geçti bitti. Şimdi okumaya başladım. Yarın bana dua edin kızlar bebeleri alıp gelicem inşallah tutunur. Bugun transfer olanlarda İnşaAllah çokdan tutunmuştur. Çok duygusalım heyecanlı ve korku var bilmiyorum Allah emeklerimizin karşılığını hayırlısı ise nasip etsin. İnşaAllah

Dualarimiz kalbimiz seninle ve bu süreçteki herkesle

Çok geçmiş olsun canım. Yumurta sayın gayet iyi aklın kalmasınn inşallah hepsi döllenir güzelce gelişirler. Benimde opudan sonra kafam sersem gibiydi sürekli kusma isteği geliyordu. Bi iki gün sersemlik oluor sonra geçiyor en zor bölümü atlattın artık kasık ağrın olabilir. İdrara çıkarken çok ağrıodu benim tekrar çok çok geçmiş olsun canm

Hamdolsun bi agrim yok canim teşekkürler amin canım benim bu pozitif dusunceli duali kalbe rabbim de kat be kat fazlasini versin canim yaa

Hamdolsun bi agrim yok canim teşekkürler amin canım benim bu pozitif dusunceli duali kalbe rabbim de kat be kat fazlasini versin canim yaa
Valla canımsın kızlar hem ağlıyorum hem dua ediyorum hepinize valla kimseyi kendimden ayırmıyorum Allah'ım hepimize versin. Kucaklarımızı doldursun evimizi şenlendirsin bakalım yarın Şabanın 1 Gün gece bol bol dua edin mübarek 3 aylarda İnşaAllah

Ah o aglamalar yok mu amin amin amin yarin bebislerine kavusuyorsun sen ilac olaraj ne kullaniyorsun

Dualarımız seninle hiç telaş yapma inşallah olacak

Canım yarın kolaylıkla geçsin insallah transferin dualarım seninle. Sağlıkla tutunsun inşallah minnoslar

Kızlar ben de bugün opu sonrası ilk adetimi oldum heyecanla doktoru aradım bir sonraki adetle başlarız transfere dedi bir ay daha rahim dinlendirmesi yapalım dedi. Aslında rahmim de dinlenmisti yani yapiverseydik transferi 15 yumurta toplanmıştı onun icin bekletiyor heralde diye düşünüyorum. Transfer tarihini iple cekecem artık nisana kaldi. Gunu belli olanlar kalbim sizinle inşallah kolaylıkla anlatırsınız bu süreci, bebisleriniz tutunur size sımsıkı

Kızlar liv hospital Bahçeşehir tüp Bebek fiyatını bilen var mı ? Bir de raporlu fiyatı ne kadar ??? Avrupa yakasında önerebileceğiniz hastaneler var mı ? Ben de bu ay yaptırmayı düşünüyorum kısmetse

Merhaba benimde ilk opü sonrası adetimde yapmamıştı yakın zamanda olduğu için sanırım bir adet daha geçsin istiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…