MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Anladım suan ne kullanıyosun transfere kadar ne kullanıcaksın peki iğne ilaç vs
Şimdilik sadece kola takılan bir bant kullanıyorum. 3 marttan itibaren iğne, fitil ve ağızdan alınan bir ilaç daha kullanmaya başlıcam. İlaçlı transfer olacağı için böyle biraz fazla ilaç oluyor sanırım

Bana da 3 marttan sonra dedi ama ben bi 10 gündür falan estrofemde kullanıyorum kan verene kadar estrofem ve progestan iğne verdi

Şöyle benim yaşadığım bi sağlık sorunu vardı tam transfer dönemi tekrar nüks etti mecburen ara vermek zorunda kaldık .. şubatın sonunda başladık doktor 8 martta transfer olur dedi
Çok geçmiiş olsun canım. Geç olsun güç olmasın nasip bu zamaymış demek ki

Bana da 3 marttan sonra dedi ama ben bi 10 gündür falan estrofemde kullanıyorum kan verene kadar estrofem ve progestan iğne verdi
Evet canım benim de o bantlar estorfem yerine geçiyormuş. Ben de devam edicem transferden sonra da. Ondan hepsinden fazla fazla aldım. Bir koca poşet ilaç var evde

Ciddimisin gerçekten böyle mi söyledi sana yazık o kadar okumuş ama malisef boşa bir arpa boy ilerleyememiş sen canını sıkma İnşaAllah doğal yoldan olsun.

Evet canım benim de o bantlar estorfem yerine geçiyormuş. Ben de devam edicem transferden sonra da. Ondan hepsinden fazla fazla aldım. Bir koca poşet ilaç var evde
Ayy gerçekten bide ücretlerininde maşallahı var bugün sadece progestan iğnelere 1.400₺ aldılar

Merhaba bende 42 yaşındayım bende televizyonlarda haberlerde 50 yaşında 60 yaşında doğuruyolar nasıl olsa diye diye bekledim pandemi para derken bu yaşa kaldık siz niye böle geç kaldınız özelden görğşebikirmiyiz fikir alış verişi yaparız belki

Başkentten memnun musunuz ? Ben medlıne da yaptırıyorum
Memnunum ben. Doktorum her yolu denıyor. Gonlum kalbım çok rahat. Aman deniyim parasını alırım. Ugrasmım baska demedı.
Ben tedavıye dıye gıttım. Bana 3 aylık menapoz ıgnesı vurdu. Endometrıoz oluşmuş malesef. Ve beslenme önerisinde bulındu. 2.5 ay sonra gel dedı. Gittim. Adet görmeden başlattık tedaviyi.
Benım uzerımde hep farklı seyler denıyor. Cok konuşmuuyor ama cok bılgılı ve yenılıkcı.

Yumurta almak için cnm

Ciddimisin gerçekten böyle mi söyledi sana yazık o kadar okumuş ama malisef boşa bir arpa boy ilerleyememiş sen canını sıkma İnşaAllah doğal yoldan olsun.
Aynen böyle söyledi hiçde umrumda değil açıkçası söyledikleri Aminn cnm benim rabbim hepimize kolaylık versin inşallah

Benim tek sıkıntı pıhtılaşma çıktı kuzum başka bir sıkıntımız yok yani eşim illa kontrollü gebelik olsun diye tüp bebege başladık cnm benim

Çok geçmiş olsun size de. 33 yaşındayım ben de . Çocuğum yok. İlk transferim olucak. Doktor 2 tanesini birden koyucak bildiğim kadarıyla. İzmir’de oturuyorum,burada özelde tedavi görüyorum. Çikolata kistim ilk oluştuğu zamanlar çok ağrı yapıyordu ama şuan yapmıyor, çok büyük olmadığı için dr onun için pek bir sey demedi. Ama miyomum hamilelik döneminde agri yapabilir dedi. Umarım hepimiz için her şey çok güzel olur.

Çok sevindim senin adına. Bu süreçte psikolojik olarak da kendimizi iyi hissetmemiz gerekiyor bu da doktorla uyumlu olmamızla çok bağlantılı

Benim tek sıkıntı pıhtılaşma çıktı kuzum başka bir sıkıntımız yok yani eşim illa kontrollü gebelik olsun diye tüp bebege başladık cnm benim
Sıkıntıyı bulmanız çok iyi olmuş. Hayırlısıyla bu tedavide bebeğinizi kucağınıza alın inşallah

Beslenme için ne önerdi , bana glutenden fakir, kırmızı et çok az ve kafeinsiz gitmelisin dedi. Benim bağırsakta da vardı endo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…