MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Ayy ne büyük heyecan inşallah güzel gelişmeler için başlangıç olur. Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin. Allah hasretimize son versin inşallah

Arkadaşlar merhaba
5 tane yumurtamdan 2 si döllenmişti ancak sonradan 1 inin gelişimi durdu.
Bu sabah 1 tanecik yavrumu transfer ettik.
CYdA senin taransfer yarın mıydı?
Ooo canım bebeğini alıp eve gelmişsin maşallah nasılsın nasıl bir duygu evet evet benim trasnferim yarın sabah 10 da İnşaAllah çok güzel pozitif sonuçlar alırız tüm isteyenler içinde bizde

Arkadaşlar merhaba
5 tane yumurtamdan 2 si döllenmişti ancak sonradan 1 inin gelişimi durdu.
Bu sabah 1 tanecik yavrumu transfer ettik.
CYdA senin taransfer yarın mıydı?
Ooo canım bebeğini alıp eve gelmişsin maşallah nasılsın nasıl bir duygu evet evet benim trasnferim yarın sabah 10 da İnşaAllah çok güzel pozitif sonuçlar alırız tüm isteyenler içinde bizde
Geç olsun güç olmasın canım bekleriz sen güzelce hazırla kendini bi bakmışız biz hamile seni transfere gönderiyoruz. Sende 12 gün pozitif aramıza katılırsın. İnşaAllah Rabbim yardımcımız olsun

Yatıp uyumak istiyorum ama uykum da yok bi heyecan bi değişik valla kızlar

Ah o aglamalar yok mu amin amin amin yarin bebislerine kavusuyorsun sen ilac olaraj ne kullaniyorsun
Sabah akşam estrofem
Sabah akşam duphaston
Sabah akşam progestan fitil olarak
Sabah folikasit omega
Bunlar canım

Hepsu bu kadarcik benim de
Farklıymış maşallah ortak yanımız bi folik asit bi de progestan iğne olana geçtin mi başladın mı banada bi daha iğne için verdi bu iğne transfer sonrası yarın vuracak heralde

Eklentiler

• 16462515134428478529154483465971.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 24
Huself taze transfer değil mi canım
Evet taze transfer oldu. Çok heyecanlıyım ama bir o kadar da korku. Her şey karışık. Şu an iki kişi olduğumu hissediyorum, bebeğim benimle, çok mutluyum. Yarın olsun inşallah sen de al gel bebeklerini. Allah ım sağlıcakla kucaklarımıza alana kadar bizimle kalmalarını nasip etsin inşallah

Huself Yaa ne kadar güzel MaşaAllah Elhamdülillah Rabbim şu sevinçlerimizi pozitiflerle taçlandırsın canım tutunsunlar güzelce biz onları çok istedik onlarda bizi istesin bırakmasınlar seni çook iyi anlıyorum sende beni eminim

Farklıymış maşallah ortak yanımız bi folik asit bi de progestan iğne olana geçtin mi başladın mı banada bi daha iğne için verdi bu iğne transfer sonrası yarın vuracak heralde
Evet bugun baslicam 3 tane fitil olarak da günlük kullanıcam

Amin seni o kadar iyi anliyoruz ki bize trajfer yok su an icin ama cok duygulu karmasik bi o kadad da guzel hislerle uyaniyor insan

Merhaba kızlar. Bugün 3. Gün taze transferle 2 embriyo koyuldu banaUmarım hepimiz en kısa zamanda pozitifi görüp sonra da sağlıkla kucağımıza alırız
Naptın canım nasılsın bende eve geldim. Aynı gün aynı heyecan foto verdiler mi

Naptın canım nasılsın bende eve geldim. Aynı gün aynı heyecan foto verdiler mi
Ben de yoldayım şuanda canım. Şükür iyi geçti herşey. Şimdi gün sayıcaz birliktebana 17si dediler kan için. Çok geç değil mi ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…