MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Kızlar transferden çıktım bir saat oldu yataktayım hala çıkış yapacağız birazdan 🤲 zor oldu çok sıkışıktım alet yerleştirirken çok canım yandı idrardan dolayi ama şükür atlattım bebeğim benimle inşüllah sıkı sıkı tutunur çok mutluyum 🤲 rabbim olumlu sonuç almayı nasip etsin hepimize bana transferden sonra önerileriniz var mı yeme içme konusunda
ınsalllaaahhhh mucızene kavusursun canımm ,amınnn

kızlar bende tüp bebek için ikinci denemem aslında ilk ,1 inci denemem aralık ayında oldu yumurta toplama günü karar verildi covid olmuşum iptal oldu 2 ay ara verdik 1 martta tekrar başladık inşallah dün iğnelerimi vuruldum , hakkımızda hepimizin hayırlısı olsun .

Beslenme için ne önerdi , bana glutenden fakir, kırmızı et çok az ve kafeinsiz gitmelisin dedi. Benim bağırsakta da vardı endo.
Ben haşimato hastasıyım. Tiroid lerim bagısıklıgımı olumsuz etkıledğini düşündü. Ve gluten den uzak peynır ve süt de kullanmadım yogurt az mıktarda yedım. Bu vesıleyle de 14 kılo verdım. Bol proteın ve sebze tükettim. 2 öğün beslendım

Çok geçmiş olsun size de. 33 yaşındayım ben de . Çocuğum yok. İlk transferim olucak. Doktor 2 tanesini birden koyucak bildiğim kadarıyla. İzmir’de oturuyorum,burada özelde tedavi görüyorum. Çikolata kistim ilk oluştuğu zamanlar çok ağrı yapıyordu ama şuan yapmıyor, çok büyük olmadığı için dr onun için pek bir sey demedi. Ama miyomum hamilelik döneminde agri yapabilir dedi. Umarım hepimiz için her şey çok güzel olur.
Yaşa göre trasnfer sayısı sanırım değişiyor, dilerim tutunur bebeklerimiz

Yaşa göre trasnfer sayısı sanırım değişiyor, dilerim tutunur bebeklerimiz
Yaşa ve deneme sayına göre degısıyor. Ben 27 yasında yaptırdım 3.denemem de çift embrıyo transfer edıldı. Su an 33 yasındayım 7.denemem hala çift transfer edilecek.

Yaşa ve deneme sayına göre degısıyor. Ben 27 yasında yaptırdım 3.denemem de çift embrıyo transfer edıldı. Su an 33 yasındayım 7.denemem hala çift transfer edilecek.
bende de çikolata kisti var , 1.5 mm civarı, nasıl beslenilir bilmiyorum, bu durum tüp bebekte negatif etkisi var mıdır onuda bilmiyorum. aynı yaştayız. sizin menopoz iğnesi sonrası gerileme oluştu mu?

bende de çikolata kisti var , 1.5 mm civarı, nasıl beslenilir bilmiyorum, bu durum tüp bebekte negatif etkisi var mıdır onuda bilmiyorum. aynı yaştayız. sizin menopoz iğnesi sonrası gerileme oluştu mu?
İnanın hiç sormadım. Bir aksılık olsa mutlaka soylerdı doktorum.
Ben tamamen tedavıye odaklandım..
Gluten ve şekerin cıkolata kistini cok sevdıgını duydum. Muhtemelen bu sebepten de bana gluten yeme demus olabılır...Bende bır de adenomnıyoz olusmus. Bu da çikolata kıstıne baglı bır durummus.
Menopoz iğnesının amacı rahım dokularımı düzeltmekti. Ve adet olmadan transferdi. Şükür bu aşamalara kadar geldık.
En azından gönlüm rahat doktorum her türlü önlemi aldı.
Bundan sonrası hayırlısı ınsallah.
Ceren pakman benımde bebegım olsun. Kitabını Tavsıye ederım. Bana da doktorum tavsiye etti. Okudum. Iyı geldı

O sorun bende de var.. napalım bizim imtihanımız da böyle.. kendimi hep "Ya hiç yumurta yok deselerdi" diye teselli ediyorum.. O zaman hiç umut olmazdı. Şimdi umut var şükür. Sabredersek sonu da güzel olur inşallah 😇
Merhaba cnm benim olumsuz oldu ben tüp bebek yaptircam diye korunuyordum ama dün itibari ile hem doğal yollardan hem de tüp bebek tedavisine başlayacağım hangisi olursa artık dün dr beni çok büyük strese soktu 🙂

Kızlar naptinuz bugun sanki transfer vardi. Bende opu dan çıktım baş agrim var mide bulantim 4 tane yumurta toplandi bi suru ikac verdiler hem fitil hem igne(o da progesteron) folikasit aspirin 2 tane daha var. Benim asiri kanamam olmus tamponlu çıktım islemden 4 tane iyi degilmi ben biraz daha olur sanıyordum ama hayırlısı bakalim önemli olan döllenmesi ve uzuuuun bi ömrü olmqsi bizimle diye düşünüyorum

Merhaba cnm benim olumsuz oldu ben tüp bebek yaptircam diye korunuyordum ama dün itibari ile hem doğal yollardan hem de tüp bebek tedavisine başlayacağım hangisi olursa artık dün dr beni çok büyük strese soktu 🙂
Gelişmemiş mi yumurta 😔 çok üzüldüm. İnşallah tez zamanda daha güzel fırsatlar çıkar önünüze.. tüm tedavileri bırakıp, umudu kesince hamile kalanları da çok duyuyoruz.. İnşallah o noktaya gelmez tabi ama Allah'tan ümit kesilmez 😇

Kızlar naptinuz bugun sanki transfer vardi. Bende opu dan çıktım baş agrim var mide bulantim 4 tane yumurta toplandi bi suru ikac verdiler hem fitil hem igne(o da progesteron) folikasit aspirin 2 tane daha var. Benim asiri kanamam olmus tamponlu çıktım islemden 4 tane iyi degilmi ben biraz daha olur sanıyordum ama hayırlısı bakalim önemli olan döllenmesi ve uzuuuun bi ömrü olmqsi bizimle diye düşünüyorum
Geçmiş olsun. Zor geçmiş işleminiz hakkaten. Tez zamanda toparlanırsınız inşallah.

InsaAllah canim benim senin durumlar nasil gelsimeler
Dün ve bugün aradılar hastaneden. 2 yumurta toplanmıştı, bir tanesi olgun çıkmış, bir taneye dölleme yapmışlar. Şimdilik iyi gidiyor dediler. Cumartesi asıl haberi verecekler. İnşallah güzel haber olur 🎈artık duaya kaldı işimiz.. Allah büyük..

Ben iste islemden çıktım eve geldim dinleniyorum yeni birseyler yedim. 2 saat yol geldik sanki ömrümün en uzun yoluydu kafami kaldiramiyorum ama bedensel olarak iyiyim çok şükür
Dün ve bugün aradılar hastaneden. 2 yumurta toplanmıştı, bir tanesi olgun çıkmış, bir taneye dölleme yapmışlar. Şimdilik iyi gidiyor dediler. Cumartesi asıl haberi verecekler. İnşallah güzel haber olur 🎈artık duaya kaldı işimiz.. Allah büyük..

Ben iste islemden çıktım eve geldim dinleniyorum yeni birseyler yedim. 2 saat yol geldik sanki ömrümün en uzun yoluydu kafami kaldiramiyorum ama bedensel olarak iyiyim çok şükür
Biraz halsizlik oluyor tabi. Sonuçta anestezi var işin içinde. Toparlanırsınız inşallah. Ve inşallah güzel haberler gelir hastaneden 😊 bende muayenede 5 6 yumurta gözüküyordu ama 2 toplanabildi. Sizde 4 olmuş maşallah 😊 başkalarına göre az olabilir bu sayı ama kişiye göre değişiyor işte 😊

Biraz halsizlik oluyor tabi. Sonuçta anestezi var işin içinde. Toparlanırsınız inşallah. Ve inşallah güzel haberler gelir hastaneden 😊 bende muayenede 5 6 yumurta gözüküyordu ama 2 toplanabildi. Sizde 4 olmuş maşallah 😊 başkalarına göre az olabilir bu sayı ama kişiye göre değişiyor işte 😊
Kesinlikle canım benim ama dediğimiz gibi bize uzuuuuun ömürlü bi yumurta yeterli bize tutunacak doğacak 1 sperm 1 yumurta yeterli 😊🥰🤲🏻

X