MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Aynen hani biz kendimizi bilmesek daha önce hiç gebelik yasamasam haklı derim bu konuşmadan sonra ben kendimle şüpheye düştüm hiç böyle bir şey ie karsilascagimi dusunmemistim çok güven vermisti çok ilimliydi

Başından savmanın yollarından biri bu hiç de takılmayın. Moral bozmaya gerek yok. Adanada mısınız. Ben başkentte yaptırıyorum

Başından savmanın yollarından biri bu hiç de takılmayın. Moral bozmaya gerek yok. Adanada mısınız. Ben başkentte yaptırıyorum
Takmıyorum canm keşke daha mantıklı bir açıklaması olsaydı adanaliyim ama Bingöl deyiz görev nedeni ile Diyarbakır bahçeci ye baslicam galiba

Takmıyorum canm keşke daha mantıklı bir açıklaması olsaydı adanaliyim ama Bingöl deyiz görev nedeni ile Diyarbakır bahçeci ye baslicam galiba
Bahçeci her zmaan ıyıdır. Senı anlayabılıyorum. Ben 3,4,5. Denemelerimi ankarada yaptırmıstım. O zamanlar doğuda görevdeydık. Gurbette daha zor bu işler. Tabı memlekete dönünce uzakta yaptırmak istemedik. Bende ankara bahçeciyi düşünüyordum yoksa

Amin canım hepımıze ınsallah. Sende heyecan daha fazladır. Ben transfer yönünden tecrübeliyim inşallah son olur. Yoruldum artık
Evet öyle ama bende yorgunum farklı hastalıklarla mücadele ettim . Geçen sene tam transfer olucam derken hastalığım nüks etti ve 10 aydır bekliyorum

Evet öyle ama bende yorgunum farklı hastalıklarla mücadele ettim . Geçen sene tam transfer olucam derken hastalığım nüks etti ve 10 aydır bekliyorum
Yaaa öyle mii allahım en hayırlısını versın inşallah . Saglık daha onemli. Su an ıyıysenız sorun yok. İnşallah güzel haberlerınız olur. Hep beraber sevınırız

Yaaa öyle mii allahım en hayırlısını versın inşallah . Saglık daha onemli. Su an ıyıysenız sorun yok. İnşallah güzel haberlerınız olur. Hep beraber sevınırız
Şuan iyiyim çok şükür ama nolucanı bilemiyoruz tabi o yüzden bian önce olsun istiyorum

Aynen cnm gurbette zor oluyor diye kendi memleketimizi tercih ettik olmadi rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Nasıl bu kadar rahat söyleyebiliyor ki anlamıyorum . Kısırsın demesi için bir sebep belirtmesi gerek . İlk deneme olmayan herkes kısırım desin devam etmesin öyleyse . Üstelik sen daha önce doğal yollarla gebe kalmışsın . Çok şaşkınım . Bence sen hiç canını sıkma başka bir merkez ve doktor araştır . Kıbrısa neden yönlendirdi peki ?

Başkentten memnun musunuz ? Ben medlıne da yaptırıyorum

Yok artık. Kendi kendine gebe kalan insana kısırsın denir mi hiç. Hiç yumurtası olmayan ya da kalitesi çok düşük olanlar oraya gidiyor diye biliyorum. Kayıplardan sonra ngs/pgt ile tüp bebek deniyorlar genelde. Ama sen zaten biliyorsundur bu konuları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…