MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Tüh ya kötü olmuş öyle yapmaları. Açıklama 10 15 dakika falan Anca sürerdi.. Gerçi ameliyatta da olabiliyor doktorlar. Onlar da çok yoğun Allah yardımcıları olsun..
Her ne olursa olsun. 5 dk bilgi verebilirdi. Umarım hatasını düzeltir

Tüh ya kötü olmuş öyle yapmaları. Açıklama 10 15 dakika falan Anca sürerdi.. Gerçi ameliyatta da olabiliyor doktorlar. Onlar da çok yoğun Allah yardımcıları olsun..
Benim anladığım tek şey var dr ve hastane çok önemli en iyisi tüp bebek merkezleri dışarıdan gittiğimiz zaman böyle ilgisizlikler ile karşı karşıya kalıyoruz cnm

Neden doktorun çift etme dedi canım inşallah bu sürecinde pozitif alırsın. Hepimiz alırız 🤲🏻
Ben en başından beri çift istedim dokturum da şansı artırdığını söyledi kabul etti. Gönlüm ikisinden tutmasından yana ama en azından şans olarak belki 1 tane tutar daha sonra pişman olmak istemedim.
İkiz gebelik riskli olur dedi kendi doğum doktorum . Ama bu sefer tüp bebek doktorumla konuşup gerekirse çift transferden yanayım. İlki negatif olunca pişman oldum ama çiftte de ikiz olursa riskli mi olur diye kararsız kaldım. Burada çoğu arkadaş çift yaptırıyor sanırım

Benim adanada yaşamadığımı zamanımın kısıtlı olduğunu söyledim bugün dr beyle görüşmek istiyoruz dedim aldığım cvp bugün yarın dr yoğun biz size randevu ayarlayıp dönüş saglicagiz dediler
Çok geçmiş olsun umudunu yitirme hiçbir zaman daha önümüzde çok şans doğacak İnan . Adana’da hangi hastane hangi doktora gidiyorsun ?

İkiz gebelik riskli olur dedi kendi doğum doktorum . Ama bu sefer tüp bebek doktorumla konuşup gerekirse çift transferden yanayım. İlki negatif olunca pişman oldum ama çiftte de ikiz olursa riskli mi olur diye kararsız kaldım. Burada çoğu arkadaş çift yaptırıyor sanırım
Şansı arttırdığı için genelde çift emriyo trasnfer ettiyorlar bende araştırdığım kadarı ile herşey nasip eğer ikizin olduğunda zorlanırım diosan tek emriyo devam et. Risk olayına hiç girmedim Allah nasip ettiyse ikiside sağlıklı doğar. Amaç şansı artırmak zaten çift transfer olup tek bebek tuttuğu da oluor

Çok üzüldüm canım demek ki sağlıklı değildi. Vitamin takviyesi yada bitkisel olarak bedenini kuvvetlendiriomusun vücutuna ne iyi geliyorsa onu araştıralım bulalım bu sefer olmadıysa bi dahakine daha iyisi olur inşallah
Olmaması taktiri ilahi kuzum benim moralimi bozan hiç mantıklı ve tatmin edici bir açıklama cvp alamamak sorunun ne olduğunu öğrenmek isterdim ki ona göre devam edeyim 3 aylık DEHA verdi onu kullanıyordum birde OMEGA3 takviyesi alıyordum

Kızlar selam bende ya bugün ya perşembe transfer olacağım birazdan haber gelecek 3. Gün bugün atık hücre oranı sınırda o yüzden belki bugün veririz dediler şuan 7 de 7 ilerliyorlardı bugün ne olacak merakla bekliyorum korkum çok

Merhaba kızlarrrr 🌻
Ben 10 ay önce embriyo dondurdum bu ay 8 Marttta transferim olucak çok heyecanlıyım aynı tarihlerde transfer olucak olan var mı

Kızlar selam bende ya bugün ya perşembe transfer olacağım birazdan haber gelecek 3. Gün bugün atık hücre oranı sınırda o yüzden belki bugün veririz dediler şuan 7 de 7 ilerliyorlardı bugün ne olacak merakla bekliyorum korkum çok
Benim de perşembe naptın canım haberler geldimi ne dedi doktorun

Selam kızlar bende gecen ay yumurta toplama oldu 1 tane embriyo oluştu bu ay yine başladık haftaya tekrar toplama olacak inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz
Hoş geldin 🌼
İnşaAllah sağlıklı güzel yumurtalar olur canım sağlıklı olsunda tek olması problem değil. Havuz işlemi yapıosun sanırsam. Rabbim kolaylaştırsın işini cümlemizin 🤲🏻

Bizde çok heyecanlıyız çıkar 8 martta transfer benim de 3 mart bende çok heyecanlıyım
Bizde sizler adina heyecanlıyız duaciyiz inanin buna 🥰 benim yumurtalıklarim acayip hassas ya yani otururken bile içimde bıçak kalmis gibi normal dimi yarin sabaha insaAllah opu ya

Bizde sizler adina heyecanlıyız duaciyiz inanin buna 🥰 benim yumurtalıklarim acayip hassas ya yani otururken bile içimde bıçak kalmis gibi normal dimi yarin sabaha insaAllah opu ya
Normal canım benim de öyleydi artık son düzlük hassaslık zirve noktada

Kızlar transferden çıktım bir saat oldu yataktayım hala çıkış yapacağız birazdan 🤲 zor oldu çok sıkışıktım alet yerleştirirken çok canım yandı idrardan dolayi ama şükür atlattım bebeğim benimle inşüllah sıkı sıkı tutunur çok mutluyum 🤲 rabbim olumlu sonuç almayı nasip etsin hepimize bana transferden sonra önerileriniz var mı yeme içme konusunda

X