MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Maşallah ne güzel haber Allah sağlıkla tamamına erdirsin. Mutlaka yazın süreci de. Güzel haberler umut oluyor insana

Kızlar kendiniz için dua ederseniz.
İhlas olur Salavatı Şerif olur.
La ilahe illallah olur yada aklınıza ne gelirse sayısını söyleyin.
Ben hocaya iletirim İnşaAllah duasını yaptırırım. Pazar öğlene kadar süresi var.

Merhaba canim benim Yok canim pazartesi kontrolum var daha belli birsey yok senin adina sevindim hadi rast gelsin kuzum dualarimizdasin. Senin pko falan yok dimi

Merhabalar, ben de tüp bebek transfer sürecindeyim. Amh 0.43.Benim de ocak ayında opum oldu ve 2 tane donduruldu. Benim de miyomum 3.5 cm ama rahme uzak yerde. Çikolata kistim ise 2 cm. Doktor kesin bir dille
ameliyat demediği için olmamaya karar verdim. Kist ve miyomu baskılamak icin Lucrin vurdu. Suan vitaminler ve estrofem kullanıyorum. Regl bekliyorum. Özel değilse senin miyomun neredeydi ve büyüklüğü neydi? Bir de hangi şehirde tedavi görüyordunuz?

Güzel yürekli kardeşim benim, Allah razı olsun, rabbim inşallah hepimizin hayırlısıyla muradını versin inşallah
Gebelik testi yapmayı düşündün mü? Nasılsın bir belirti bi lekelenmen falan olduğumu kendini nasıl hissediyorsunuz.
Zaten dün vermiştim, yarın asıl test günüm. Öğleden sonra gidicem hastaneye, akşamdan beri kasıklarımda ağrı var biraz,gerildim wc ye gidip duruyorum

Amim ecmain bu hallerini hayra yorup sevinelim

Herkese merhabalar , iyi akşamlar arkadaşlar
Ben de aranıza katılıyorum . Yarın ikinci tedavi sürecim başlayacak inşallah
İlk deneme negatif sonuçlandı 5AAA tek embriyo transfer edilmişti hiçbir sorun da yoktu ama olmadı nasip işte . Yarın adetimin 2. Günü olduğu için muayeneye gidiyorum. Her şey yolundaysa tekrar başlıyoruz . Dondurulmuş 5 embriyom var . Biraz umutsuz biraz heyecanlıyım . İnşallah hepimizin gönlündeki kabul olur

Ben de
Canim yaa... yeni okudum mesajı bende 2 tane okurum benden çok selam ilet hazrete... dua eder dua bekleriz

Gerilmen normal çok doğal İnşaAllah güzel haberler alalım. Hemen yaz bize

Ben de

Canim yaa... yeni okudum mesajı bende 2 tane okurum benden çok selam ilet hazrete... dua eder dua bekleriz
Baş üstüne canım iletmezmiyim görür görmez aklıma direk burası geldi hemen dua etmem lazım diye pazar günü İnşaAllah hepiniz duamdasınız Allah kabul etsin. İnşaAllah

Amim ecmain bu hallerini hayra yorup sevinelim
Yanlış bir işaret yaptım galiba, midem bulanmıyor
Hakkında hayırlısı olsun inşallah, ne güzel 5 şansın daha var, oysa ki ben yarın negatif sonuç alırsam serüvenim bitiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…