Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Sanki vae gibi idrardada cikiyo 7.gunden sonra idrar testi yapsana evde

Allah razı olsun inşallah

Sanki vae gibi idrardada cikiyo 7.gunden sonra idrar testi yapsana evde
Ovülasyon testleri ile de gebelik öğrenilebiliyor ya . Eğer beta hcg yüksekse idrarda ovülasyon testi de pozitif olabiliyor. Benim evde ovülasyon testlerim vardı.( İnternetten almıştım ama hiç bi zaman doğru sonucu vermediğini düşünüyorum.) Dün 4 tane ovülasyon testi yaptım hepsi nagatif çıktı.

Ben gerçi idrara guvenmiyorum kanda 1 günlük olsa bile cikiyo

Kanamam oluyodu dendin ya rüyamda benmi yanlis anladim erken belki ama ben ikiz bekliyorum ikizler kanda hemen yukseliyo
Direk kan görmedim. Sadece kanamam olduğu için ağladığımı gördüm.. bende ikiz bekliyorum ama umutsuzum çok. Allah yüzümüze gülsün.

Ovulasyon testinde ikinci çizgi hep çıkıyor ki benim de elimde var bir sürü denemedim boşu boşuna kendimizi üzmeye gerek yok

Ovulasyon testinde ikinci çizgi hep çıkıyor ki benim de elimde var bir sürü denemedim boşu boşuna kendimizi üzmeye gerek yok
Ovülasyonda ikinci çizgi diğer kontrol çizgisinden daha koyu olmalı pozitif olması için. Ve benim dün yaptığım 4 ovülasyon testinde de test çizgisi daha silikti kontrol çizgisinden.

Her şey stresten lütfen yapma böyle canım. Bana ne güzel sözler demiştin kendine de söyle.. kötüyü çağırma. Kış kış de... Güzel olacak lütfen yapma... Kocaman öpüyorum

Ovülasyonda ikinci çizgi diğer kontrol çizgisinden daha koyu olmalı pozitif olması için. Ve benim dün yaptığım 4 ovülasyon testinde de test çizgisi daha silikti kontrol çizgisinden.
Yaaa dur deniyim

Her şey stresten lütfen yapma böyle canım. Bana ne güzel sözler demiştin kendine de söyle.. kötüyü çağırma. Kış kış de... Güzel olacak lütfen yapma... Kocaman öpüyorum
Çok teşekkür ederim İnşallah hepimiz için çok güzel olsun ve geçsin bu dönem. Bende sizi kocaman öpüyorum

Kuzuuu bwlirtilerimiz ayni benide umutsuz etme gozunu sevem sskldm evde zatiii

Elim ayağım titredi kız böyle çıktı ya bu hemencecik 2 snde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…