Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Inşallah kavuşur ve hiç ayrilmazsiniz bebişlerinizle
AMinnn n şu mübarek gece hürmetine İNŞALLAH sizin adınıza çok çok çok sevindim RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bu arada başınız sağolsun mekanı cennet olsun İNŞALLAH

Amin çok teşekkür ederim

Gunaydın kızlar dun gece atesim yukseldi hemde üşüme vardı.37.7 cikti ates.simdide 36.7. Transfer sonrası yasayan varmı

Günaydın kızlar :)

Fertility Friend diye bir app var. Kadınlar yumurtalama zamanlarını, adet boyunca yaşadıklarını falan giriyorlar. Gebelik testi yaptıkları zamanları da öyle :)

Bu uygulama bir çalışma yapmış. Adeti normal düzende olan kadınların ilk gebelik testi negatif olduğu zamanla ilk pozitif olduğu zamana bakmışlar. Aşağıda yolluyorum görseli:

Görüldüğü üzere ilk pozitif günü ortalama 13,6. günde (post dpo yani yumurtlamadan sonra). 5. gün embriyo transferi olduysanız 8,6. günde pozitif alabilirsiniz (ilk olarak) 3. gün embriyosuysa 10,6. günde :) erken test yapanlar üzülmesin. Zaten 9 u beklediyseniz 12 yi de beklersiniz direk kan vermek daha mantıklı.

Kızlar acil yardım benim gibi olan var mı? Karnım şuan aşırı şiş ve tam ortasında yumru gibi sert transferin 11. Günü, nefes alamaz oldum, hareketimi kısıtlıyor?

Kızlar acil yardım benim gibi olan var mı? Karnım şuan aşırı şiş ve tam ortasında yumru gibi sert transferin 11. Günü, nefes alamaz oldum, hareketimi kısıtlıyor?
Canım taze transfer isen ohss olma riskin var beta hormonu tetikliyor sonradan böyle bir rahatsızlık oluyor ki hemen dr.volkan beye ulaş derim gebeliğe bağlı ohss...

Canım taze transfer isen ohss olma riskin var beta hormonu tetikliyor sonradan böyle bir rahatsızlık oluyor ki hemen dr.volkan beye ulaş derim gebeliğe bağlı ohss...
9.günü test yaptıgım da 134 çıktı gebelik var şuan ama asistanı dahil normal diyor. Ohss ilk defa duydum. Randevu almadan direk gidecegim birazdan telefonla olacak iş degil

Bahceci umut simdi ciktim kan verdim e2 ve progstn eger iyi cikarsa baslickmisim tedavye insallh estrfm yerine bant verdi bna ilk kez kullncm kullanan var mi?
Ben estrofemle başladım daha sonra bantta verdi doktorum ikisini de kullanmaya devam ediyorum. Kaç günde bir değiştireceksin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…