Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Amin canm inşallah çok teşekkürler herşeyden önce hayırlısı diliyorum sende en kısa zamanda hayırlı haberi alırsın. İnan belirtiler hiç önemli değil. Bende oluyoken sende olmaz, zor evet ama herşeyi oluruna bırak keyfini yaşa derim ben

Evet cnnm hatta kalp atışı na baktı ama ses açmadı zararlı dedi çok uzun süre sonra birkez açtı sonraki aylarda açtı düzen li
Benim transferm 26 mart tam 26 nisan kalp atisi icin cagrdi daha oncekinde de oyle duymusum transfer den bir ay sonra

Benim transferm 26 mart tam 26 nisan kalp atisi icin cagrdi daha oncekinde de oyle duymusum transfer den bir ay sonra
Zaten ikiz haberini almamla sen nasıl doğurcan bu bunyeyle diye bı çıkıştı Dr sakın dedim benim canım çıktı dedim bı bakayim kalpte atiyormu demişti ama kendi baktı ben duymadım ikiside sağlıklı demişti sonra Dr değişmiştim bu gittiğimi bulmuştum işte ama sonradan anladım diğerinin ne demek istediğini hatta şekle göre cinsiyeti de tahmin ediyor du o Dr burda herkez ona gidiyor diye gitmiştim sonra uğramadım ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…