Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Belirtim yok deyince umudum yeşeriyor benim de 4.gunum ve tek belirtim yok insallah ben de senin gibi belirtisiz hamilelik yasiyorumdur

Cnm fulyaya yakından bahceciden ayrılan mustecep kavrut var kendine yer açtı benim kizlarin Dr çok iyi onla da bir görüş fiyatları yada direk doğum yapacağın hastanede bul Dr cnm

Cnm fulyaya yakından bahceciden ayrılan mustecep kavrut var kendine yer açtı benim kizlarin Dr çok iyi onla da bir görüş fiyatları yada direk doğum yapacağın hastanede bul Dr cnm
Onu duymustum yer mi acmis bilmiyrdum kuzum karsidadr muhtemelen:)

Bugün dip köşe temizlik yaptım camdan değiliz diyerekten şimdi yatiyorum belim ağrıdı bugün tahlil verdim asıl günü bugün du zaten kadın dogumcum istedi tekrar et dedi bende yaptırdım 1579 Galiba bu sefer tek tuttu

Kacti canim yaz bakım diger degerleri

9. Gün 280 13. Gün 1579 kendi Dr um artış gayet iyi Pazartesi gelebilirsin dedi merkeslzde ki Dr kese için Çarşamba demişti ama ben merkeze gitmicem Dr um belli hastanem belli o yüzden kendi Dr uma gidicen direk
Harika cikmis canim ikiz olup olmadigi belli olmaz bence kese de gorunur hadi hayirlisi bi ikiz daha gelirse 4

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…