Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Günaydın kızçeler 😊
Ya sizde de belirtiler arada kaybolup geri geliyor mu? Bende bazen mide ile ilgili sıkıntılar,halsizlik ve uyku hali oluyor bazen kayboluyor sanki. Pozitifi gördük ama hala belirti arıyorum sanki kaybolunca bisi oldu sanıyorum 🙈

Günaydın kızçeler 😊
Ya sizde de belirtiler arada kaybolup geri geliyor mu? Bende bazen mide ile ilgili sıkıntılar,halsizlik ve uyku hali oluyor bazen kayboluyor sanki. Pozitifi gördük ama hala belirti arıyorum sanki kaybolunca bisi oldu sanıyorum 🙈
Gunaydin canim:))brnim de yerlesme zamanlari olan o adet agrisi gbi bu ara pek.yok

Günaydın kızçeler 😊
Ahhhhh o belirtiler mahvetti beni :KK70:

Hadi hayırlısı canım güzel haberler ile gelirsin inşallah 🙏 kaçıncı günün bugün?
Bugün transfer sonrası 9. günüm. Doktorum bugün için çağırmıştı.
Dün 8.günde idrar testim silik çıkmıştı ama değerler iyi olmaz diye korkuyorum :KK61: bunca sene bekleyip hep negatif aldıktan sonra sanki hiç pozitif duyamayacakmışım gibi :)

X