Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim bebek tutunduğundan beri var bulantım canım sabah başlıyor gece sahura bile kalktığımda hemen geliyo. Gözümü açmam yeterli. Çıkarma yok henüz ama bulantı felaket şekilde var . Senin var mı ?
Benim henuz baslamadi ilki gibi olursa 7 hafta gibi hergun cikarma seklindeydi okdr olmaz belki:s Allah yardimcin olsun canim

Kizlar size bir se danisabilir miyim? Simdi benim dr um korona olmus cuna kese icin gidecektim merkezdeki baska bir dr bakacak dr sordum istersen dis merkezde de baktirablrsn keseye dedi bana atablrsn dedi. Benim merkezin 750 tl muayene ucreti simdi yeni bir dr buldum arastirdim intden hem yakin hem ozel muayene hem riskli gebelik bakiyormus tuo bebek falan yapiyormus acaba direk kese icin de ona mi gitsem 180 tl ????simdi kafam karisti ilaclari yine kendi merkezime sorabilirim tabiki ama boyle daha mantikli gibi bilemedim

Yani kendi doktorun olmayacaksa orda muayene olmanın bir anlamı olmicak canım daha uygunsa ve güvenilir bir doktorsa ona git bence.

Asıl takibini yapacak olan doktorunu seçmen daha iyi olur canım. Rutin kontrollerini, her şeyini takip eder hiç değilse. Ben artık doğuma kadar perinatologumla devam edeceğim, çok memnunum.

Canım orası koru park die geçiyor. İkisi farklı yer. Benim arkadaşım yeni yaptırdı şimdi görümcemde oraya gidecek 5.300 demişler ona da.
nereye 5.300 demişler bende doğum paketı arastırıyorum benımde haftaya kalp atısından sonra bır yer bulmam lazım :)

Asıl takibini yapacak olan doktorunu seçmen daha iyi olur canım. Rutin kontrollerini, her şeyini takip eder hiç değilse. Ben artık doğuma kadar perinatologumla devam edeceğim, çok memnunum.
Nerde doktorun canim?ben de surekli ayni doktora gitmek istyrm bahceciye kalp atisa kdr gidecektm ama boyle bir doktor buldum daha konusmadm ama icime sinerse keseden itibaren goderm ilaclari da bahceciye sorarm okdr

Evet simdi yazdim konuscam mumkunse telefonda bu doktorla icime sinerse insallah ona muayene alcm
Aynen canım zaten degistirecektin konuşunca içine sinerse bundan sonra o doktorla devam edersin. Ben daha hiçbir şey arastirmadim öncelik kendi doktorum olsun istiyorum ama bakalım ücretini sormam lazım olmazsa arastirmalara baslicam. Kalbi duymadan daha tam hamile olduğumu idrak edemedim sanırım

Kendi doktorun Tabi ki daha guzel olur tatlim ben arayistaydim tevafuk dun gordum instagramda hem ozel muayenehane cok istiyordm hastaneden ziyade insallah hepimiz memnun kalirizyazdim doktora cevap bekliyorum ona gore iptal edecgm diger tarafi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…