Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ne güzel canım günün belli olmuş değerin de baya artmıştır ben de yarın vericem 4 gündür bekliyorum bakalım inşallah katlamistir yarınki sonuca göre de kese için gün verir diye bekliyorum
Ay insallah cok guzel cikcak seninde haberini bekliyorumsenin de bu hafta olur cnm kese randevun buyuk ihtimalle

Ay içime su serptin çok teşekkür ederim . Hayırlısıyla hepimiz alalım güzel haberleri Resmen oldu mu diye yerleşme kanaması bekliyorum, gerçi herkeste de olmuyormuş dumur oldum kaldım
Ben de bekliyordum, 9. gün öyle bir kanama geldi ki, Allah'ım resmen ben çağırdım bunu diye hayıflandım. Ehehhe neyse ki 3 gün olmadan bitti çok şükür. Sen de dua ederken dikkat et derim ben

Cokkkk açık çay içebilirim değil mi kizlar...hergun kahve icerdim onu bıraktım sigara ucerdim onu biraktim hayatin tadi tuzu gitti resmen Ama alıştım...E bari guzel bir yemek yiyelim dedim esim bir yemek yapmış valla yiyemedim

Simdi guzel cok açık bir çay yapıp yanında protein atıştırsam diyorum

Tabi cnm iceblrsnkahve icmesen daha iyi:))

Ben açık çaya devam ettim. Sigara zaten içmiyordum, kahveyi de bıraktım. Her gün bir bütün avokado ve bir dilim ananas yedim. Çilek, portakal, havuç, kırmızı ve yeşil elmalardan da biraz biraz kattım meyve salatama.

Baharat hiç tüketmedim. Acı ve ekşi de hiç tüketmedim. Yeşillik de yemedim, marul hariç. Maydonoz da bir transfer günü su böreği çekti canım, peynirli maydonozlu vardı ondan iki dilim yedim. Zaten azıcık yemede bir sıkıntı olmuyordu biliyordum. Üstüne bir de pişmiş olunca etkisi kalmıyordu zaten. Çok şükür bir şey de olmadı.

He bir de bol su içtim. Günde en az 2 litre.

Kabızlık sorunu oluyordu, kayısı hoşafı yaptım ondan yedim ilk 1 hafta.

Bende 7+2 de gitmil olcam acaba karından mı bajar bu sefer

Sagol canisi guzel aciklaman icin

Ben oyle pek dikkat edemiyorum da su cok içiyorum sut içiyorum muz yiyorum gunde 1 tane..protein yemeye çalışıyorum oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…