Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Beni de burada günceller misiniz? 11. gün sonucum pozitif

Günaydın kızçelerim.... evettttt listemizin de sonuna geldik. Bana bu yolda eşlik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Pozitif alan anne adaylarıma, sizlere yavrunuzu sağlıcakla kucağınıza almanızı diliyorum ve pes etmeyen , yılmayan güzel anne adaylarıma da tez vakitte bu güzel duyguyu yaşamanızı canıı gönülden diliyorum.... Çok teşekkürler...

günaydın bende teşekkür ederım canım çok kahrımı cektı bu topik hepinize teşekkür ederim kızlar bugun kese görmeye gıdıcem saat 2 de inşallah hayırlısıyla görürüm :)

Merhaba canim hayirli olsun sağlıkla ilerlesin inşallah
Muhtemelen soylemissindiir ama ben unutmuşumdur:)tedaviyi nerede yaptirmisdiniz acaba
Çook teşekkür ederim. Allah tez zamanda senin de yüzünü güldürsün.

Erzurum Atatürk Ünv Tüp Bebek Merkezi'nde yaptırdık. Doktor Yakup KUMTEPE. Zaten başarılarıyla ün yapmış bir profesördü kendisi. Duymuştuk ama orada yaşamadığımız için gidememiştik. Allah'ın işi, atamam sürpriz bir şekilde Erzurum'a çıktı 6 ay önce, o an eşim de ben de burayı düşünmüşüz ilk olarak. Bu 3. denememizdi. İlk ikisini başka bir şehirde özel hastanede denedik ama hastanenin labaratuvarı iyi değil diye doktorumun kendisi tedavinin sonunda söyledi bize. Çok şükür ki Erzurum bize yetti. Olmasa İstanbul'a gideriz diyorduk. Allah'ın izni ile gerek kalmadı.

Kızlar selaaamm, bende 6 Nisanda transfer yaptırdım yumurta rezervim az. 2 adet embriyo transfer edildi. Belirti aramayın diyolar ama ister istemez oluyo tabiki :)
Yumurtalar toplandıktan sonra 2 ay rahim dinlendirildi. Sonra transferim oldu. 15 Nisan test günüm .
Bel ağrım oluyor yatınca geçiyor normal mi bu ? Ya da belirti mi ? Bana da yardımcı olun lütfeeeenn..
Bir de Embriyo kalitesi biri 3AA diğeri 2AA . Çok da iyi değil sanırım

Embriyo kalitesine hiç kafa yorma unut gitsin. Birinci kalite embriyosu tutmayıp orta kalite embriyosu tutan kaç kişi biliyorum.

Bel ağrısı da çok güzel bir belirti. Hayırlısıyla alacaksın o güzel haberi

Embriyo kalitesine hiç kafa yorma unut gitsin. Birinci kalite embriyosu tutmayıp orta kalite embriyosu tutan kaç kişi biliyorum.

Bel ağrısı da çok güzel bir belirti. Hayırlısıyla alacaksın o güzel haberi

Ay içime su serptin çok teşekkür ederim . Hayırlısıyla hepimiz alalım güzel haberleri Resmen oldu mu diye yerleşme kanaması bekliyorum, gerçi herkeste de olmuyormuş dumur oldum kaldım

Canim iyi hamd olsun baska lekelenme gormedim ins olmaz sen nasılsın,)
İyim şükür kendi Dr uma yazdım Çarşamba tekrar et testi haftaya bakarız keseye dedi bu ilaclari ne kadar kullanicaz acaba proloton 10. Haftaya kadar dedi ama kan sulandirici ve progestan için bişi demediler estrofemde ayni

Kan sulandirici da devam et diyeblr digerinde kac hafta kullandin?estrofem daha yakin zmn biraktirablr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…