Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Cnm açık çay bir iki bardak iç ama protein yanında değil demir emilimini alıyor yemekten yarım saat sonra içsem daha iy ben içiyorum hatta şuan demliyorum migros yakinsa birtane organik çay da aldır oh misss afiyet olsun

Pozitif gören kese gören kizceler size bir sorum var. Bunları gördükten sonra belirtiniz oldu mu yani yeni bir belirti çıktı mı var olanlar devam etti mi bitti mi ? Benim biraz daha uykuya eğilim dışında belirti diyeceğim bir şey yok şuan. Böyle olunca da korkuyorum sanki belirti olmak zorundaymış gibi

Ayy çok şükür kaçıncı gün cnm daraldim estrofemden yan etkisinden sisirdi beni niyeti bozdum diyetisyene gidicen daha başında 3.5 kilo nedir ben ikiz hamileliği 7 kiloyla bitiridim kurtarın bu haptan beni imdatttt
7 kg nedir ya masallah

Yok bende hiç belirte yerleşme kanaması felanda olmadı kızlarla sahile de gittim gezdim unutuyorum ani hareket yapıyorum arada

Senin almaman masallah mucizeben 20 almistim mubarek 41 haftada 3800 dogdu o da gec geldi napim
Ama 32 hafta lik doğdu ya zaten asıl kilo alınan aylar da yoktu ben sonrasında kuveze süt yetisreyim diye çok takviye aldım doğum a girdiğim kiloya ciktim bir ayda ondan sonra diyet spor anca kurtardım kendimmi valla şimdide gideyim diyorum ama iştahım yok verdiklerini yiyemem diye dusuncedeyim ama verip öyle devam etmem lazım keseye gidince bı gidip konuscam ödem mi yağ mi kendimi korudum sırf tedavi yapicam diye dondurulmusla ilaç olmaz sandımdaha beter oldum

Bence suan diyet yapma saglikli beslen tabi de kilonmu var Allah askina ben hamileyken yapmam sonra veririz her ay 1 kg vermistim ben

Bence suan diyet yapma saglikli beslen tabi de kilonmu var Allah askina ben hamileyken yapmam sonra veririz her ay 1 kg vermistim ben
Yok diyet kilo vermek için değil gereğinden fazla almamak için iştahım yok ama bebek için mecbur ye modundayim o yüzden bende mide bulantısı felan olmuyor kolay benim hamileligim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…