Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Istanbul anadolu yakasi ozel muayenehanesi olan bir doktor bulsam anlasmali hast si de bana uysa ne guzel olurdu.)devlet hep asistan dolu ne zaman gitsen memnun kalmadim bana denk gelmedi malesef
Canım kuzenim çakmak erdem hastanesinde bir doktora gidiyordu çok memnundu kadın kendi kliniğini açtı çokta pahalı değil diye biliyorum istersen adını falan vereyim ümraniyede bi görüş istersen çok tatlı bir bayan doktor

Cnm diğer grupta seni merak edip sordular dayanamadım müjdeyi verdim

Gözün aydın olsun canm hep güzel haberler al inşallah bebeğin hep seninle olsun

Slm kızlar 30 martta transfer oldum 8. Gün negatif gördüm idrar testinde ve regl olmm gerekirdi halen olmadım kan testini çarşamba yaptırcam erkn randevu alamadım acaba ilaçlardanmı reglim uzamış olabilir yoksa pozitif olma olasılığı varmıdır

Hayırlı olsun.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inş

Bence kan değerine baktırmadan ümitsizliğe kapılmayın ilaçları kullandığınz sürece adet olmazsınz zaten kan tahlili yaptırana kadar kesmeyin ilaçları doktorunuz bilgi verir zaten kan sonucuna göre inşallah pozitif çıkar kan sonucu

İdrar geçerli değil kan ver ben direk kan verdim yarın ver cnm varsa gorunur

Merak ettim canim belki de duymusumdur ogrenirsen sevinirim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…