Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlarr benim benim bu 2. Adetim de az az geliyor normal adet gibi bir türlü olamıyorum canım sıkıldı ya opudan sonraki adeti hadi anladım o da azdı ilaçtan dedik e bu şimdi niye sökülmüyorsa

Arkadaşlar iyi akşamlar yarın transferim var ama çok sıkıntılıyım çünkü boğazım ağrıyor ve çok halsizim soğuk algınlığı gibi heryerim ağrıyor. Dün gece çok terlemişim sıcak olmuş. 2 gün üst üste soğuk kefir içmiştim o da yapmış olabilir ama bu boğaz ağrısı ve kırgınlık transferi embriyo tutunmasını etkiler mi acaba başına böyle bir şey gelen var mı çok tedirgin oldum

Kızlarr benim benim bu 2. Adetim de az az geliyor normal adet gibi bir türlü olamıyorum canım sıkıldı ya opudan sonraki adeti hadi anladım o da azdı ilaçtan dedik e bu şimdi niye sökülmüyorsa
Canım benimde opudan sonraki iyiydi ama 2. Çok az oldu. 2 gün tam oldu ondan sonra kesildi diyebilirim. Ama forumda sormuştum normal bir durummuş. Merak etme bence

Canım benimde opudan sonraki iyiydi ama 2. Çok az oldu. 2 gün tam oldu ondan sonra kesildi diyebilirim. Ama forumda sormuştum normal bir durummuş. Merak etme bence
Desene hiçbir şeyimiz eskisi gibi olmayacakyarın doktor bakacak bunu iyice bir sorucam kuzum sonra rahimde sorun çıkmasın da korkum o yani

Canm benimde ikinci adetim 4gun surdu normalde 6.gun falan anca biterdi 4.gun yikandim o derece bitti yani. Ama sonra 3-4gun kahverengi lekelenmem devam etti

Canm benimde ikinci adetim 4gun surdu normalde 6.gun falan anca biterdi 4.gun yikandim o derece bitti yani. Ama sonra 3-4gun kahverengi lekelenmem devam etti
Ayy canımmm ben de bu 2.adete baya bir umut bağlamıştım normal olurum diyodum demekki öyle oluyormuşş iyi ki şu site var hayoksa sabaha kadar kendimi yerdim

Desene hiçbir şeyimiz eskisi gibi olmayacakyarın doktor bakacak bunu iyice bir sorucam kuzum sonra rahimde sorun çıkmasın da korkum o yani
Ya valla canım bende şu 2 gündür dostinex olayına sardım. Acaba bişey olur mu diyorum sonra diyorum sakıncası olsa doktor derdi. Cuma gittiğimde bende bu durumu soracağım. Ümitsizlenmek istemiyorum

Benim de öyle oldu yaa 3 gün hep az leke şeklinde geldi doktorum 3. Günü 1 kabul edip ilaç başladı akşamına da çok şükür söküldü adetim normal seyrinde. İnşallah seninde sökülür

Ya valla canım bende şu 2 gündür dostinex olayına sardım. Acaba bişey olur mu diyorum sonra diyorum sakıncası olsa doktor derdi. Cuma gittiğimde bende bu durumu soracağım. Ümitsizlenmek istemiyorum
Kuzum şuan zaten transferine var sen kullan zaten olayı dur ben tam anlatamadım.eğer benim değerim düşmeseydi ben de kullancaktım taaa ki transfere kadarŞuan senin yapacağın kendi nacizane fikrim transfer haftası da içicem mi diye endokrine bir sor kuzum zaten tüp bebek dr sorucan ya bir de endokrine sor ve değerine baktır teansfer öncesinde ben olsam baktırırım kzuum

Benim de öyle oldu yaa 3 gün hep az leke şeklinde geldi doktorum 3. Günü 1 kabul edip ilaç başladı akşamına da çok şükür söküldü adetim normal seyrinde. İnşallah seninde sökülür
Bir sancı böyle kıvırıyo ama yok leke hala inşallah canım yarın bir baksın da ne yapacam ya da söktürücü gibi bir şey mi verir yok bir şey olmaz devam dese keşke

Bir sancı böyle kıvırıyo ama yok leke hala inşallah canım yarın bir baksın da ne yapacam ya da söktürücü gibi bir şey mi verir yok bir şey olmaz devam dese keşke
Bişey olmaz bence gelir adetin merak etme başladıysa sonu da gelecek

Aynen canım öyle yapayım. Teşekkürler

Canım merhaba şimdi sen böyle yazınca Allah korusun ağzıma almayım dedim ama bir kovid testi yaptırsan yani ben öyle yapardım direk Allahım şifa versin eğer üşütme ise de ben doktorumla konuşur bu ay ertelemesini isterdin bağışıklığın düşmüş yani şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…