Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben adetin 4.gunu akşam basladim estrofeme o zaman asagi yukari normal benim transfer tarihimde bakalim neler bekliyor bizi hayirlisi
Aynen kişiden kişiye değişiyor işte rabbim yüzümüzü güldürsün peş peşe transferlerimiz gerçekleşecek peş peşe de pozitif haberleri veririz inşallah

Aynen kişiden kişiye değişiyor işte rabbim yüzümüzü güldürsün peş peşe transferlerimiz gerçekleşecek peş peşe de pozitif haberleri veririz inşallah
Insallah cnm test gunune kdr bisi yapmam yine herhalde ikisindede beklemistim idrar yapmamistm

Selam kızlar . Ben d bu ay rahim kalınlaştırma aşamasındayım. Cylo prognova adlı ilacın beyazlarını içiyorum. Donmuş transfer olacak. Cuma kontrole gideceğim, diğer hafta da transfer olurum herhalde . 5.gün tek embriyo. Doktorum tutunma için sadece progestan fitil veryormuş, kafam ona takıldı herkes ek olarak progestan iğne oluyor halbuki

Benim de aynı senin gibii oldu canım önce çamur gibii geldi sonra biraz kırmızı oldu ama normal adet gibii değil zaten opu adeti ve uzadı kahve kahve akıntı şeklinde devam etti sorun yok yani kimi böyle oluyor
Opudan iki hafta sorna tam zamanında adet oldum ama adetim 8 gün sürdü nerdeyse. Normalde 5-6 sürer. Çok kanamalıydı ve uzundu bitti şükür

Opudan iki hafta sorna tam zamanında adet oldum ama adetim 8 gün sürdü nerdeyse. Normalde 5-6 sürer. Çok kanamalıydı ve uzundu bitti şükür
Canım beni doktor uyarmıştı opudan sonra çok kanaman olabilir dedi ama ben tam tersi bir ped dolmadı bile az az ve uzun sürdü 8. Gün filan hala kahve rengi akıntı gibi geldi ama normalmiş opudan sonra böle

Canım bana duphaston ve progestan fitil aldırdı bekliyoruz iğneyi de sonra transferden sonra başlarız demişti yani sonradan ekleme çıkarma yapabilir doktorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…