Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

yok be ne kızacam. bizim oralarda çok söylerler ağız alışkanlığı işteekaydirigubbakcemile3
ayy sağol cicim hehe artık arada belimde ağrıyo hahahaha:roflol: ay halime bak çok komik yaaaa :roflol:.
anaaaam minik kuzu bıcı bıcı mı yapcakmış misler gibi mi kokcakmış damla teyzesi yisin onuuuu.Şeniz
haydi gözün aydın canım anacığın gelmiş.
doğum şekli içinde hakkında hayırlısı diyorum. :Saruboceq: sağlıkla gelsinde paşa nasıl olursa kısmet artık.

ohhh maşallah maşallah misler gibi almış kızını yürüyüşe çıkarmış rahatlamışındır biraz canım ya ne iyi etmişin. kaydirigubbakcemile3kıskandım ama haaaa bende istiyom güneşli havalarda oğlumu alıp gezdirmekyerimseniben

Merhaba canlar,

ben geldim...sizleri cok ama cok özledim...nasilsiniz?

hoşgeldin canımın içi..nasılsın bakalım haberler sende.
dernizim ilgilenicem..medelanınkini merak ediyorum ben manuelinden pek memnunum..elektriklisini kullanan varmı aramızda.kraftıda bi araştırayım bakim..
ne kadar çıkarıyor denizim kaç cc?kaç saat aralıkla sağdığında?

oh ne güzel yapmıssınız canm
ben aldım medelanın makınesı gayet guzel sagıyor cok ıyı bence hem oyle acısı falanda yok tek sorunu bıraz seslı calısıyor ama ınan cok memnunum canım ben bızm burdan 145 tl aldırdım eşime tavsiye ederim yaniii

zeynebim hoşgeldin canım ne guzel senı bı daha aramızda gormek a.s.

bende alyamı yıkadık ustunu gıydırırken uyumaya basladı masalalh çok rahatladı herhalde gozlerı kayıyordu :roflol: kızlar sezeryan olanlar gobuslerınız ne alemde sarıyormusunuz bende 5 aylık bı gobek var hala :))

size hemen ayrintilari geceyim..catladim zaten kac gündür giremedim diye:)))

walla kizlar saka maka sezaryen ile dogum olsu iste 11 martta...normal dogumu bu kadar cok istememe ragmen böyle olmasi ilginc oldu hakikaten :)) neyse hayirlisi böyleymis...ama benim icin oldukca zor bir sürecti ki bu sürec hala devam ediyor...agrilarim hala devam ediyor..kizimla tek basima ilgilenemiyorum maalesef..bu zaman zaman beni depresyona sokuyor...düsünün kizimin vücudunu bile kac gün sonra ciplak gördüm, ne bileyim altini aldim falan...aslinda anlatacak cok sey var yasadiklarima dair...yarin bir hafta dolacak ama nasil gecti ben de hic bilmiyorum...kimsenin gözünü korkutmak istemem ama özetle sunu diyeyim size dogumdan sonra türkiye´de sezaryenin neden bu kadar yaygin oldugunu, normal dogumdan cekinerek neden israrla dogum sekli olarak secildigini sorguladim:) yani hani öyle kolay ya da zahmetsiz birsey degil ki normal doguma tercih olarak görülsün...hakikaten bunu her agrimda ve yasadigim her zorlukta düsündüm yani...elbette normal dogumun mümkün olmadigi yerde sezaryen bir MUCIZE anne ve bebek icin...ama mümkün olmamasi durumunda..onun icin dogum tercihi kendine kalmis arkadaslarin sezaryenden yana kullanmamalarini tavsiye ederim ben acizane... sonucta su an hemen hemen bütün ihtiyaclarimi yardimla görüyorum..ve dünyanin acisini ve agrisini cektim, cekiyorum da...dua edin insallah hemen düzeleyim kizlar...

ya bir deee gögüs uclarim dagildi....o halde bile dayanamadim emzirdim ama resmen bagira bagira yani..ki inanin benim canim hic kiymetli degildir..öyle agri esigi falan düsük degildir ona ragmen nasil birsey oldugunu anlatamam..düsünün ki ebe dayanamayip gecenin bir yarisi beni lazer tedavisine aldi..o geceyi sanirim hic unutamam...ondan sonra azcik daha düzeldim...bir de aklima su konustugumuz silikon meme ucu geldi ve onu kullanmaya basladim ve cok sükür onunla daha az acidi...onu buraya yazan kimdi hatirlamiyorum ama ona o kadar dua ettim ki sanirim ne bu dünyada ne de diger dünya da sirti yere gelir :))) ve döndüm dedim ki esime kardesime iste KK bu dedim:)))

neyse iste simdi annemin gelmesini bekliyorum...insallah biran evvel gelirse belki daha cok moral bulurum..cünkü hala yasadigim zorluklardan sikintili anlar yasiyorum. ruhen inis ve cikislarim var..bi bakiyorsun cok mutlu bi bakiyorsun cok karamsar...tek mutlu oldugum an cocugumu emzirebildigim an oluyor o karamsar anlarimda...:) ona yeterli olabilmek beni cok mutlu ediyor...moral veriyor..zaten aslinda moralimi bozan seyde onunla ilgilenememem ve onu emzirirken yeterli olamamdi...neyse ama hepsi bir bir geride kaliyor insallah..iste böyle kizlar..bizlerde havadisler böyle..sizler nasiliniz bakalim?

Son düzenleme:
ve kıslaaar okuluma gittim ayy ne çok öslemişim. veletler bi sardılar çevremi bir görseniz ne özlemişim kuzucuklarımıııııı:asigim:. azcık vakit geçirdim onlarla bir görseniz nasıl koltuğumun altına sokuluveriyolar anaaam kuzu onlar kuzuuuuŞeniz.
sonra gelirken kadının biri beni durdurdu dialog aynen şöyle;
kadın: öğretmensin?
ben: evet.
kadın: bizim ordan hep geçiyon tahmin ettim. ne kadar kaldı günün?
ben : 4 gün falan kaldı.
kadın: benim kızımda hamile onunla aynısın.
ben: hayırlı olsun.
kadın: dön bakim bi arkanı.
ben bir garip oldum tabi kaydirigubbakcemile3heheheh.
kadın: kız bu.
ben: hayır erkek
kadın şaşırdı tabi hahahah.kaydirigubbakcemile3
ben: benim zaten kalçalarım genişti.( bir de açıklama yapma gereği duydum ya allahım yaa)
kadın: hee zaten yüzün çok güzel duruyo ordan erkek diyecektim de baktım kalçaların geniş ondan erkek dedim.
bende ses yok.kaydirigubbakcemile3
kadın: bakim inmiş göbeğin ama yukarda durmuyor. yakında gelir.
ben: hayırlısı.(ulen zaten son haftam tabi yakında gelir hahahah:roflol:)kadın: benim kızımında son 10 günü ikiniz aynısınız.
ben: hayırlısı olsun.
kadın: (uzuun uzun) aminnn hayırlısı hayırlısı.

hahhahahah olaya bak ya hiç tanımıyom he durdurdu beni kapının önünde ayak üstü muayene etti yaaa hahaha. iyiki demedi yat bakim çatın geniş mi hahahahaha.
sonra okuldaki hizmetlimiz ve diğer ayaklı ultrason öğretmen arkadaşlar aaaa senin yüz ifaden değişmiş doğum ifadesi almışsın. göbeğinde inmiş. aaa geliyo valla( :roflol:heheheh yaf tabi gelcek ne yani içimde mi kalcak)
çoooooook eğlendim çok hahahah:roflol:

merhaba canlar..walla inanin aranizda olmak da bir o kadar güzel...kendimi gercekten evimde gibi hissetigim bir yer :)

bu arada dilek bana göbek deme sakin canim:) depresyondayim yani :))))

sarkan bu göbek yerine nasil gecek anacim yaaaa:((

selam arkadaslar simdi hastaneden geldim aslinda bugun ogleden sonra 3 teydi randevum ama sabah 6 da uyandim (aksam 9 bucukta yatmistim) kahvaltimi falan yaptim bebisim hic kipirdamadi ne yaptim ne ettim tik yok tabi kostuk hastaneye nst ye girdim hersey yolunda sancilarim varmis baya dedim doguruyormuyum ebede dediki biz ebelerin bir lafi vardir hamile kadina asla guvenme :roflol: kesin doguruyo dedigimiz kadinlarin gununu bile gecirdiklerini cok gorduk dedi. benim sahsi fikrim bi kac gun icinde seninle tekrar karsilasacagimiz :1shok: dedi. iste boyle bi sabah yasadim.

DILEK beste superdi cok guldum :roflol:
TEBESSUM hosgeldin sekerim
DAMLAAA kiskandin demi benim sancilari hadi hayirlisi sekerim

Merhaba canlar,

ben geldim...sizleri cok ama cok özledim...nasilsiniz?

Hoşgeldin Zeynepcim. Biz iyiyz, sen nasılsın? Daha doğrusu siz nasılsınız? :asigim:

Ben detaylı istatistik vercem sana...kaydirigubbakcemile2

dünürüm kiz simdi senin oglan benim kizdan kücük olacak, bir sorun yapar mi dersin kaydirigubbakcemile3:roflol:

ezgicim hadi gözün aydin..az kaldi kizina kavusmana...

deniz hayirdir ikinciyi erken almaya baslamissin agzina kaydirigubbakcemile3:roflol:

zeynebim aynı gun dogum yapmısız ve aynı sekılde normal beklerken benıde sezeryana aldılar ve ınan senınle ytasadıklarımız aynı bende bebıgımı dah yenı yenı alıyorum kollarıma altını yenı degıstırmeye basladım cok zormus bu sezeryan resmen yarım ınsan oluyor heelekı o pıskolojıden hala atlatamadım ve aglama krızlerıne gırıyorum allahdan annem var yanımda yoksa cok zorlanırdım herseyımı annem yapıyor valla allah razı olsun allah basımızdan eksık etmesın onlar dılerım sende tez zamanda kavusursun anne canım bozma moralını gecıcek ıns bugunlerde allah yardımcımız olsun ama tebrik ederim çok güzel anlatmışsın yasadıkların benımkıler aynı üzme kendini canım bu arada o silikonlu gogus uclarından ben ve bahsetmıstım aldınızmı dıye eger baskası varsa onu gormedım :1no2:

canım benim öncelikle acil şifalar diliyorum sana en kısa zamanda ağrılarından sancılarından kurtulmanı dilyorum. minik Ebrar'ımızın da sağlığının yerinde olması ayrıca çççççççooooook mutlu etti beni gelinime iyi bak heeee.
sezeryan konusuna gelince burdaki doktorların rahatlığından oluyo daha kolay geliyor sezeryan kes çıkar dik bitti senin çekeceğin acı onları ilgilendirmiyor ve sezeryandan daha fazla para alıyorlar. ama tabi hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.
bşzlerde durum aynı hala doğurmayı bekliyorum başımdan ilginç komik olaylar geçiyor onları anlatıyorum çevremdeki ayaklı ultrasonlardan bahsediyorum öyle işte.

Valla denizcim hamileyken bile bu kadar rüya görmüyordum...
Ama ilk defa KKdan birini bu kadar net gördüm. Hayırlara çıksın. Dur bacım daha depresyonunu yeni geçiriyorsun,hele bi kendine gel ikinciye erken canımcım.

Canım benim geçmiş olsun. Ağrılar-acılar gelip geçecek yeterki guzularımız sağlıklı olsunlar.. Bak doğdularda büyüyoolar bile...
Bende doğumdan bu yana şöyle uzun uzadıya yatamadığım için daha karnımın içleri,etlerim,belim,sırtım ağrıyo. Bebişgom hep karnımın üstünde maaşallah..Kamburum çıkacak yakında..Size şikayet etceemi anladı yarım saatti uyuyo maaşallah. :roflol:

damlacım bu millet ne kadar çok bilmiş yaa insanı bunaltıyorlar bana şimdiden miillet başladı ay ona alıstırma buna alıstırma cok cekersın bende boyle oldu soyle oldu yaaaaaaaa SıZE KARDEŞıM EVLAD BENIM YAA YETER RAHAT BIRAKIN ALLA ALLA
(haksızmıyım ama ya hepiniz cekmıssınızdır bu mılletden ) tıkandımm :))

ege-denizim hadi canım inşlaah güzel haberler getirmişsin bugun yarın dogurursun artık :)) valla bende bi tane bile sancı cıkmamıstı son gune kadar sende şimdiden çıkmaya baslamıs hadi hayırlısı

canım benim Asya'mızın iyi olmasına sevindim ama sancı işi pek hoşuma gitti diyemiycem kaydirigubbakcemile3 kıskandım çünkükaydirigubbakcemile3. kısmet canım fark etmez benim için benim oğlan çıtır olur napim hehehhe:roflol:

yok be zeynebim zengin olurlar öyle derler ya hehehehe. kız büyük olunca zengin olunurmuş hahah:roflol:
birkaç haftadan bişi olmaz.a.s.

ilginç bir enerji var üstümde yaaa. doktor bugün hadi doğurtturalımda git dermiş heheheh

demek tek degilim :) herkesin yasadigi ortak kadermis demek ki..walla saka maka esim beni iyi bilir öyle ahim pufum olmaz, kolay kolay yatmam falan yani..adam da sasirdi ilk defa veni böyle görünce..o da oturdu basimda agladi yani...ama her gecen gün insallah daha iyi oluyorum...dedim ya annem de gelirse insallah bana cok moral olacak..ama ilk zamanlarda yanimda olabilseydi eminim cok daha kolay atlatirdim bu süreci...neyse hayirlisi...

gelinin iyi masallah canim...elhamdülillah ve masallah diyeyim de...walla cok nazar aliyorlar ya ne yapcaz bilmiyorum..simdi denizin dedigini daha iyi anliyorum...walla 40lari cikana kadar göstermemek lazim sanirim...bez örtmek de haklisin yani denizim.. walla hastanede kaldigimiz sürece yüzünü örtülü gezdirmisler bizimkiler de:) cocuk doktoru görünce ayy bu güzel kirpik bu ne güzel burun diye seve seve bi hal olmuskaydirigubbakcemile3 maskot yaa tam masallah:) canim kizim benim yaaaa...

hee aklima gelmisken cok isteyeni cikti..duyrulurkaydirigubbakcemile3

amin canim sagolasin...insallah dedigin gibi hepsi gececek ve geride kalacak insallah..azcik sabretmek gerekiyor sadece...
iyi de sen neden yatamadin kuzum? dinlen ya walla bosuna demiyorlar 6 hafta yatacaksiniz diye cok daha iyi anladim..dinlen bitanem dinlen,ok?

ya bir de kizlar..o kadar agriya ragmen o ilk aglama sesini duydugum ve bana gösterildigi zaman var yaaaa o iste herseye bedel yaaa...muazzam bir duygu...o an iste o mucizenin icinde kayboldugunu hissediyorsun...yok oluyorsun resmen...insan olarak ne kadar aciz oldugunu ve yaratanin gücünü anliyorsun...kelimlerle ifade edilemeyecek bir duygu...esimle agladik sesini duyar duymaz..o ani asla unutmam...
ve o ciyak ciyak bagiran kizim benim sesimi duyunca sustu ve beni dinledi..cok tatliydi..

bak bu iyi haberkaydirigubbakcemile3 insallah sen de hayirlisiyla biran evvel kurtulursun canim...

kizlar ben cikam gayri..kizim uyanir birazdan..
kendinize iyi bakin..
hepinizi ayri ayri öptük
bas bas yaptik :))

Allaha emanet olun...

slm güzeller geçmişi okuyayım dedim bitmio valla çok özledim sizi bebişim gece biraz gazdan uyuyamdı şimdi emdi uyudu yanımda yatıo prensesim ama göğüslerim çok acıyo çatladı krem kulanıorum ama henüz faydası yok çok öptüm sizleri
buarda bütün doğum yapan arkadaşları kutluyorum allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin geride kalan arkadaşlarada hayırlı sağlıklı doğumlar dilorum hepinize kocaman öpücükler

kizlar ASLI yla konustum bebisi hic durmuyomus cok hareketliymis sut sorunu yasiyorlar dr 1,2 gune gelir demis.

TEBESSUM cum saol bacim. sanada cok gecmis olsun. eminim annen gelince baya bi rahatliycaksin.

bide su mide yanmasi olmasa ne guzel olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…