Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

uykusuz her gece :nazar:
bu soğuk topikde :)
sabahlarım günlerce
kızım alya doysun diyeeeee :KK66:

GÜnaydın kızlar sbahın 6 sında uyandım eŞımıde uyutmadım :)

saat 9 da gırıyorum doĞuma dualarınız benımle olsun....ÖptÜm hepınızı

sabahlarım günlerce
:roflol::roflol::roflol:
Alemsin Dilek yaa!!!

GÜnaydın kızlar sbahın 6 sında uyandım eŞİmİde uyutmadım :)

saat 9 da gİrİyorum doĞuma dualarınız benİmle olsun....ÖptÜm hepİnİzİ
Dualarımız seninle canım. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Herkese günaydın. Ben de zor bir gecenin ardından uyandım.Kahvaltı edicem birazdan. Eşimin işi ile ilgili bir telefon bekliyoruz bugün, eğer olumlu yanıt gelirse belki eşimin de bir işi olacak artık... :Saruboceq: Bütün hamişler, lohusalar ben de dua istiyorum sizden.. delikafadulden

sabahlarım günlerce
:roflol::roflol::roflol:işte adama böyle beste yaptırırlar :roflol:
GÜnaydın kızlar sbahın 6 sında uyandım eŞİmİde uyutmadım :)

saat 9 da gİrİyorum doĞuma dualarınız benİmle olsun....ÖptÜm hepİnİzİ

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:allah yardımcın olsun...

günaydın kızlarr,
:lepi:bu gece ilk defa bıçak batırması gibi bişiler oldu kasıklarımdakaydirigubbakcemile2, azcıkta sancı ama öyle çok değil geldi hemen kaçtı tutayım dedim yakalayamadım:roflol: hhahhahahah.

kaydirigubbakcemile3dilekcim önce sana sabır diliyorum geceleri emzirme işinden uykusuzluktan dolayı.
canım inşallah güsel haberler getiririm. inşallah bebeğim sağlıklıdır da bekleyebilir zamanını. ya bence sağlıklı paldır küldür tekme atıyo aşağılara artık kaburgalarımla uğraşmıyor doğru çıkışı buldu oraya indiriyor minik oğluşum. anası kurban olsun onaaa.:asigim::asigim:

denizcim inşallah işleriniz yoluna girerde artık rahat bir nefes alırsınız.:Saruboceq:

hadi ben çıkıyorum evi toparlayıp okula gideyim sevk alayım azcık okulda vakit geçireyim gene gelirim öptümmmm

günaydın kızlarr,
:lepi:bu gece ilk defa bıçak batırması gibi bişiler oldu kasıklarımdakaydirigubbakcemile2, azcıkta sancı ama öyle çok değil geldi hemen kaçtı tutayım dedim yakalayamadım:roflol: hhahhahahah.
kaydirigubbakcemile3dilekcim önce sana sabır diliyorum geceleri emzirme işinden uykusuzluktan dolayı.
canım inşallah güsel haberler getiririm. inşallah bebeğim sağlıklıdır da bekleyebilir zamanını. ya bence sağlıklı paldır küldür tekme atıyo aşağılara artık kaburgalarımla uğraşmıyor doğru çıkışı buldu oraya indiriyor minik oğluşum. anası kurban olsun onaaa.:asigim::asigim:
denizcim inşallah işleriniz yoluna girerde artık rahat bir nefes alırsınız.:Saruboceq:

Sağol Damlacım, inşallah olur bu sefer...
Bu arada söylediğin bişeye müdehale etmeden duramayacam Damla. Anası kurban olsun ona demişsin yaa, öyl deme Damloşum. Allah kurban etmesin. Onu yaradana kurban olayım de! Rabbim ikinizi de birbirinize kurban etmesin inşallah! Kızma nolur, bunu demeden duramadım.

nehiray sen şimdiye çoktan almıssındır bebsını kucagına allah analı babalı buyutsun canıım

denizim valla napam ya gelıyorum gece in cin top oynuyor topikde bende dedim tüttürüm bi türlü :roflol: denizim allah işinizi rast getirsin hayırsız olsa bile hayırlı işlere çevirsin mevlam inş canım sende inş güzel haberler verirsin bize :Saruboceq:

damlacım güzel haberler getir bize sancılarında hayırlı olsun bacım a.s.

günaydın kızlarr anca oturabıldım totomun ustunee :)) şimdide alyamı yıkıcaz anaannesiyle allah yardımcımız olsunçok zor küçücük bebegi yıkamak yaa -tatlicadiarzu-

günaydın kızlar..
doğuma gideceklere allah yardımc olsunn.. darısı hla başımızza :)
denizcim inş. hayırlı haberler alırsınız eşinizle ilgili...
alyasulin beste güzel olmuş :)

bu arada kızlar dün size annemle ilgili soru sormuştum ya salı mı gelse yoksa kardeşimi görüp perşembe mi gelse diyee.. meğer annem ben size bu soruları sorarken yoldaymış. dün akşam gedii.. bana çok büyük süpriz oldu yanii. ohhhhhhhh rahatım artık rahat rahat doğurabilirim.. damla sancıların hayırlı olsun ama bende hala tık yok sen beni geçicen herhal :)
bende sabah hastaneye uğradım doktor günün dolunca gel dedi.. cuma tekrar gideceğimm gün geçerse 3-4 gün bekleriz herşey yolunda olursa tabii dedi. yoksa ya suni sancıyla doğum başlatılacak yada sezeryan olacak . ama ben hiç sancım yokken suni sancıyla doğurmak istemiyorum öyle bişey olursa sezeryan olacağımm

selam hayat ist den haberi olan var mı ?ne yaptı acaba?
ayyyyyyyyyy listeye bakınca bir hoş oluyorum herkes doğuruyor süper.inş biz de anne olcaz...

selam hayat ist den haberi olan var mı ?ne yaptı acaba?
ayyyyyyyyyy listeye bakınca bir hoş oluyorum herkes doğuruyor süper.inş biz de anne olcaz...

Şule ile doktorlarımız aynı bizim. Az önce ben doktorumun asistanı ile konuştum kendi işimle ilgili. Aramışken sordum. Yanlış alarmmış henüz doğum yok :) Aman zaten beklesin annesinin karnında. Anne karnında kaldığı her gün kardır..

Merhaba kızlar ben geldim.
Melek canım alarm doğru da zamanını kestiremiyorum dedi doktor.Bir saat sonrada olabilir yarın akşamda dedi.Hatta kayınvalidemler geldi dün Ankaradan ama doktorcum eve gitmemi yasakladı.Hastaneye yakın yerde bekle dedi.Hayırlısı.
Zaten daha çok var son günüme neden böyle aceleci bu bebiş anlamadım.

Şimdi yürüyüşe gidiyorum dışarı bütün gece bel ağrımdan uyuyamadım:KK43:(((
Gelince son durumla ilgili bilgi veririm.Öpüldünüz hepiniz.Byeeee

günaydın kızlar..
doğuma gideceklere allah yardımc olsunn.. darısı hla başımızza :)
denizcim inş. hayırlı haberler alırsınız eşinizle ilgili...
alyasulin beste güzel olmuş :)
bu arada kızlar dün size annemle ilgili soru sormuştum ya salı mı gelse yoksa kardeşimi görüp perşembe mi gelse diyee.. meğer annem ben size bu soruları sorarken yoldaymış. dün akşam gedii.. bana çok büyük süpriz oldu yanii. ohhhhhhhh rahatım artık rahat rahat doğurabilirim.. damla sancıların hayırlı olsun ama bende hala tık yok sen beni geçicen herhal :)
bende sabah hastaneye uğradım doktor günün dolunca gel dedi.. cuma tekrar gideceğimm gün geçerse 3-4 gün bekleriz herşey yolunda olursa tabii dedi. yoksa ya suni sancıyla doğum başlatılacak yada sezeryan olacak . ama ben hiç sancım yokken suni sancıyla doğurmak istemiyorum öyle bişey olursa sezeryan olacağımm

Amin canım, aminn!!!! Sağolasın!
Gözün aydın, annene de kavuştun... Allah yavruna da kavuşmayı nasip etsin inşallah.
Kız muhtar bacım rüyamda gördüm dün seni.Huu huuuuuuuuuu
Buketcim, hoşgeldin canım benim. Nasılsın?
Nasıl gördün beni rüyanda, anlat bakem... Hayırdır inaşşalh, hayırdır inşallah!!! delikafadulden(Melahat tonlamasıyla)

Hoşbulduk canım. Çok şükür geçinip gidiyoruz. 40 günüm dolsunda kocişle başbaşa kalam diye bekleyip duruyom. Kayınvalide 24 saat yanımızda da.....
artık sıkılmaya başladım.. Gerçi haala bi iş yapamıyorum çünkü bebişim hep memede olduğu için. Şu an bile tek kolumda o var,meme açıkta gezer oldum ne kadar ayıp....
Kucağımda uyuyo,beşiğe yatırınca gözler faltaşı,sonrada feryat....
Neyse bacım..Senin şu avatardaki resmi gördüm ya aynı görüntüyle rüyamdaydınız. Doğumuna ziyarete gelmişim ben..Bebişlerimizin adı aynı,bizde Anıl koyduk diyosunuz kocişinle. Bende şaşırıyorum.
-Kız Denizcim nasıl olur hani Zehra Defne koyduydun,hani kız değilmiydi senin bebişin diyorum. Yok diyosun beni şaşırtıyorsun.
Hayırdır inşallah.Bak senin ikinci oğlan olacak,adınıda Anıl koyacan tamammı bacım..:))

hepinize selamlar kızlar.
ben daha iyim 2 gündür dışarı çıkmaya başladım kızımla.pazar günü aile gezmesi yaptık.dünde hava çok güzeldi giydirdim onu güzelce tulumunun içinede soktum mis gibi güneşli havada yürüyüşümüzü yaptık.mağazalara bakındık.harikaydı..
geçmişi okuyamıyorum.
ben hala emziremiyorum sağıp veriyorum manuel sağdığım için orta parmağım resmen nasır oldu medelanın sağma makişnesi.
elektrikli sağma mak hakkında kullanıp memnun olanınız varmı?

Hoşbulduk canım. Çok şükür geçinip gidiyoruz. 40 günüm dolsunda kocişle başbaşa kalam diye bekleyip duruyom. Kayınvalide 24 saat yanımızda da.....
artık sıkılmaya başladım.. Gerçi haala bi iş yapamıyorum çünkü bebişim hep memede olduğu için. Şu an bile tek kolumda o var,meme açıkta gezer oldum ne kadar ayıp....
Kucağımda uyuyo,beşiğe yatırınca gözler faltaşı,sonrada feryat....
Neyse bacım..Senin şu avatardaki resmi gördüm ya aynı görüntüyle rüyamdaydınız. Doğumuna ziyarete gelmişim ben..Bebişlerimizin adı aynı,bizde Anıl koyduk diyosunuz kocişinle. Bende şaşırıyorum.
-Kız Denizcim nasıl olur hani Zehra Defne koyduydun,hani kız değilmiydi senin bebişin diyorum. Yok diyosun beni şaşırtıyorsun.
Hayırdır inşallah.Bak senin ikinci oğlan olacak,adınıda Anıl koyacan tamammı bacım..:))

Şoklardayım!!!! kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
Neden dersen; sabah eşim kalktı, ben dedi rüyamda gördüm dedi, bizim ikinci bir çocuğumuz oluyordu dedi... Ama o cinsiyetini görememiş... Ben de meraklandıydım. Erkek bebek için iyi haber alcan derler ya, acaba dedim erkek bebek mi gördü ama cinsiyeti görememiş... Sen de şimdi böyle deyince şaşırdım. Acaba bugün beklediğimiz haber mi gelecek yoksa ben bu yoklukta ikinciye mi hamile kalcam? Çünkü ben hamileyken bebişimi görmüştüm, kucağımdaydı, bir tane de karnımda vardı... Allah'ın işine karışmak olmaz ama ikimiz de hala işsizken bir de 2. gelirse bittik demektir. rabbim hayırlara çıkarsın inşallah. :Saruboceq:

hepinize selamlar kızlar.
ben daha iyim 2 gündür dışarı çıkmaya başladım kızımla.pazar günü aile gezmesi yaptık.dünde hava çok güzeldi giydirdim onu güzelce tulumunun içinede soktum mis gibi güneşli havada yürüyüşümüzü yaptık.mağazalara bakındık.harikaydı..
geçmişi okuyamıyorum.
ben hala emziremiyorum sağıp veriyorum manuel sağdığım için orta parmağım resmen nasır oldu medelanın sağma makişnesi.
elektrikli sağma mak hakkında kullanıp memnun olanınız varmı?

Gülşahcım iyi olmanıza çok sveindim. Ohh ne güzel,bizim yerimize de gezin. ben hala hiç dışarı çıkmadım; doktor kontrolüne komşunun arabasıyla gitmek ve gerisin geri eve gelmek dışında.
Ben kraftın sağma makinesini kullanıyorum ve çok memnunum. Hem elektirk hem de pille çalışıyor. Hem güzel sağıyor, hem de baştan beri hiç yara falan yapmadı şükürler olsun. :nazar:
Eğer ilgilenirsen tavsiye ederim.

X