Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

denizim defneye de bütün bebişlerimizede çok dua edicem şimdi çok yakın bi arkadaşım var onlar gelio eşiyle onlarda hastaneye gelicekler

Kizlar kusura bakmayin ciktim kayinvalidemler fln burdaydi...
Bakin simdi Cumartesi gece 00:30da sancilarim basladi hemen hastaneye gittik ve sabah saat 10:00a kadar sancilardan maf oldum 8cm acilmam vardi tam cok az kalmisti Rüyam gelsin ama birden ne olduysa kafasi cikmadi ve birden nefes almamaya basladi kalp atislari azaldi ve ondan sonra hemen sezercike aldilar ve narkos fln vermeden sadece soguk bir spray sykypta kestiler maf oldum kizlar herseyi gördüm ve o zaman agliyamadim bebegim gitti sandim sonra bagirdim bebegim diye hemen getirdiler yanima ve öptüm öptüm öptüm sadece ve ardindan götürdüler 6saat görmedim sonra esim fotografini cekip getirdi bana ve herseyin cok iyi oldugunu ve durumunun cook iyi oldugunu ögrendim ama o acilar o anlar o duygular icimde kaldi bir türlü agliyamadim $oktan ama eve geldigim günden beri agliyorum hergün ama bugün kendime geldim

normal dogumda yiyip içmemde sorun yok dimi yani biraz bişeyler yiyip gideyim diorum

Valla bana su bile içirtmediler o 12 saat boyunca... Nazan da doğurana kadar yemiş.. Ama ben doğumda sadece bebek çıkarttım; Nazan'ın öyle olmadı bildiğim kadarıyla... kaydirigubbakcemile3

valla az önce afedersiniz ama büyük tuvaletimi hallettim sadece meyve yiyiorum neyse başka bişey yemeyeyim bari inşallah temiz bi dogum yaparım

Sibsercim, valla çok büyük geçmiş olsun... Kolay birşey değil yaşadığınız... Ağla tabi, at sıkıntını ama fazla ağlama. Ağlamak; ağlamak getirir derler. Sonuçta kötü bir son yok, sanki dünyanın sonu gibi kahretme kendini. Ama istersen bir sadaka verin, bi fakir sevindirin. Bu tip badireleri atlatınca verilecek sadakan var derler... Rabbim tekrarından da beterinden de korusun inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burcucum haydi sana kolay doğumlar, Allah yar ve yardımcın olsun. Dualarımız seninle olacak. Güzel haberlerini bekliyorum. Lütfen haber vermeyi unutmayın. Eşini de şimdiden tembihle. Mesaj atarsa şayet, senin ve bebeğin sağlık durumunu, boy kilo gibi detayları da yazarsa ayrıca memnun oluruz. :)))

annaaaa tebessümün selamı vardı sizlere çok iyilermiş biraz emzirmede yaralardan dolayı problem varmış onun dışında herşey yolunda maaşallah siizlere selamı var kocamannn

Kızlar ben biraz uzanayım. Zaten kızçe de birazdan uyanıp emmek ister. Ben Burcu'dan haber alınca en kısa süre içinde sizi haberdar etmeye çalışıcam.
Burcucum sana da kolaylıklar diliyorum.
Herkese iyi geceler.

Kizlar kusura bakmayin ciktim kayinvalidemler fln burdaydi...
Bakin simdi Cumartesi gece 00:30da sancilarim basladi hemen hastaneye gittik ve sabah saat 10:00a kadar sancilardan maf oldum 8cm acilmam vardi tam cok az kalmisti Rüyam gelsin ama birden ne olduysa kafasi cikmadi ve birden nefes almamaya basladi kalp atislari azaldi ve ondan sonra hemen sezercike aldilar ve narkos fln vermeden sadece soguk bir spray sykypta kestiler maf oldum kizlar herseyi gördüm ve o zaman agliyamadim bebegim gitti sandim sonra bagirdim bebegim diye hemen getirdiler yanima ve öptüm öptüm öptüm sadece ve ardindan götürdüler 6saat görmedim sonra esim fotografini cekip getirdi bana ve herseyin cok iyi oldugunu ve durumunun cook iyi oldugunu ögrendim ama o acilar o anlar o duygular icimde kaldi bir türlü agliyamadim $oktan ama eve geldigim günden beri agliyorum hergün ama bugün kendime geldim

canımmmm ağlamak rahatlatır içini. şükür ki bebeğine kavuşmuşsun.inşallah tez zamanda atarsın üstünden bu olumsuz durumu.

sibsercim çok çok geçmiş olsun yawruna kavuşmuşsun sağ salim çok şükür

sibbercim çok geçmiş olsun canım.sağsağlim gelmiş ya bebişin şükür kavuşturana.şimdi iyi olmanıza sevindim rabbim korusun bebişlerimizi.

kızlar bir sorunum var sütüm çok az geliyo.ve uçları yara oldu. sütün fazlalaşması için ve yaralar için ne önerirsiniz? ayrıca bebişleri ne kadar arayla kaç dk emziriyorsunuz?

kızlar soylemeyi unuttum

tebessum 22 ile zeyneple gorustum bugun, hepinize cok cok selami var.

parcalanmis gogus uclarindan, aglayarak emzirmekten bahsetse de keyfi gayet yerinde.

kızlar bir sorunum var sütüm çok az geliyo.ve uçları yara oldu. sütün fazlalaşması için ve yaralar için ne önerirsiniz? ayrıca bebişleri ne kadar arayla kaç dk emziriyorsunuz?

Sütün için sakin ol ve stres yapma en önemlisi..
Vita Malt diye bir vitamin öneririm pekmez gbi ama çok etkili
yaralar içinde lansinoh... Ben şu an kullanıyorum çok ii geldi

X