Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

SiBSer Dogurdu
07.03.2009
Saat 11:03
3460 Gr
53 cm
Sezeryan oldu bebegin kalbi durdu birden ama simdi ikimizde evdeyiz aslinda ücümüz kociste tabiki yanimizda ve cok mutluyuz biraz depresyona girdi ama simdi gine hersey yolunda sizi cok özledik teyzeleri

Persembe eve geldi ve anca yazabiliyor ve hemende cikmasi gerekiyor ...
Ne diyorsun sen yaaa!!!! kalbi mi durdu? kafamçokkarıştıAyy çok geçmiş olsun canım, gözünüz aydın neyse ki sağ salim kucaklamışsın yavrunu... Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin hepimiz sağsalim kavuşuruz inşallah bebişlerimize
Canım benim, dua ettim daha da edeceğim senin için... Bi avazda kurtul inşallah. Bizi de haberdar etmeyi unutma...

Ben doğuma gittiğim gün saçlarımı düzleştirmiştim ama normal doğum yaptığım için, doğumhaneden çıktığımda saçlarımdaki düzlükten eser bile yoktu... kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bnde denizin nosu var ama gece olursa rahatsız etmem sizi sabah haber veririm eşim arar zaten sabahı bulur gibi gelio bana

bnde denizin nosu var ama gece olursa rahatsız etmem sizi sabah haber veririm eşim arar zaten sabahı bulur gibi gelio bana

Canım beni arayabilirsin... Ben kızçeden dolayı çok abuk saatlerde uyanık oluyorum. Üstelik telefonum te bip modunda sürekli, sadece uyanıksam görüp açabiliyorum. Uyandırma ihtimalin yok yani... Ya da illa aramayım dersen mesaj at. Ben ilk müsait olduğum anda duyururum kızlara. OLur mu?

deniz bişi sorucam nişan gelmedi ama benden herkeste kesin gelmesi gerekiomu onu beklesekmi diyoz
anneminde bi fikri yok

denizcim mesaj atarız o zaman sana görünce sen kk yada yazarsın olurmu cnm
Tabii canım, nasıl istersen. Bence uygundur.
deniz bişi sorucam nişan gelmedi ama benden herkeste kesin gelmesi gerekiomu onu beklesekmi diyoz
anneminde bi fikri yok

Bende nişan gelmemişti, herkeste gelmiyo zaten. Onu beklersen eğer, evde doğurmak zorunda kalabilirsin canım.

elifim hadi hayırlı dogumlar canım allah yardımcın olsun duaları senın

sagol canımmm aminnn

yaw çok heyecanlıyım dünürüm :)

of sorma hele ben hele bennn hihoyyyt

Elifcim, dualarım seninle olacak... Umarım herşey kolayca, çabucak ve acısız olup bitiverir.

amin canım :Saruboceq:

dualarimiz asli ve senin icin olucak pazartesi cok rahat guzel bi dogum olcak yeterki sakin olun fokuslanacak tek sey bebekle gozgoze geleceginiz an olmali. :1hug: spinal epidural kokteylidemi varmis ilk kez duydum kulaga hos geliyo ama ver ordan bi karisik der gibi :roflol:

ahaha aynı espriyi biz de yaptik, kokteyli aldik mi ucariz dimi oglum diye delikafadulden
amin ezgicim...

ezgicim galiba en kolay dogumu sen yapacaksin yaa, yurtdisinin faydalari :1closedeyes:

Burser, allah yardım etsin kardesim, bir avazda kolayca olsun insallah.

Sibser gozun aydın canım, allah anali babali saglikli omur versin.

sağol cnm hastane çok yakın herhalde yetişiriz evde de doğurmam inşallah orda çok bağıranlar falan biraz daha sıkayım dişimi diorum nts için bile gidince psikolojim bozulmuştu

Bursercim, özel bişey istesem???
Sen normal doğuracaksın di mi, doğum yaklaşırken, sancıların sıklaşınca ya da belki unutursun şimdi; eşimin ve benim iş, borç durumlarımız için dua eder misin? Bir an evvel iyi işler bulup, borçlarımızı tez zamanda ödeyip düze çıkmamız ve kimseye muhtaç kalmamamız için? Çok sağol şimdiden...

tam 5 dakikada bi gelio sancılarım.....ama sancılara bile gülüorum şimdilik kızıma bi adım daha yaklaştığım için belkide

sağol cnm hastane çok yakın herhalde yetişiriz evde de doğurmam inşallah orda çok bağıranlar falan biraz daha sıkayım dişimi diorum nts için bile gidince psikolojim bozulmuştu

Ayy kesnlikle katılıyorum. ben tam masada doğururken nst için bir kadın gelmişti, tüm seslerimi duydu. zaten benden sonra onu doğuma aldılar, doğumun yarısında çocuğun kafası gözükürken masadan kalkıp doğurmayacam ben, zaten benden önceki kıza da çok kötü davandınız diye doktoru azarlamış, kapıyı açıp kaçmaya kalkmış... Bebeklerimizin ilk kontrolü sırasında emzirme odasında tanıştık da kendisiylen... kaydirigubbakcemile3
Ben annemle konuşurken sesimi duyunca kız otomatikman tanıdı beni... Sizzzzzz, bneden önce doğuran kişisiniz di mi dedi... :roflol::roflol::roflol:
Artık sesim ne kadar yerleştiyse belleğine...
Bence de sen mümkün olduğunca geç git.

Bursercim, özel bişey istesem???
Sen normal doğuracaksın di mi, doğum yaklaşırken, sancıların sıklaşınca ya da belki unutursun şimdi; eşimin ve benim iş, borç durumlarımız için dua eder misin? Bir an evvel iyi işler bulup, borçlarımızı tez zamanda ödeyip düze çıkmamız ve kimseye muhtaç kalmamamız için? Çok sağol şimdiden...

cnm allah yardımcınız olsun ben şimdiden başlıcam dua etmeye ve her aklıma geldiğindede tekrarlarım cnm benim bebiğiniz inşallah bol bereket getirir uğurunuz olur inşallah sağlıkla büyütürsünüz derin bebeği

cnm allah yardımcınız olsun ben şimdiden başlıcam dua etmeye ve her aklıma geldiğindede tekrarlarım cnm benim bebiğiniz inşallah bol bereket getirir uğurunuz olur inşallah sağlıkla büyütürsünüz derin bebeği

Allah razı olsun canım... Rabbim kabul eder inşallah!!!
Bu arada Derin bebeğimiz de var ama bizimki Zehra Defne... Hepimizinki için ama bi de bizim kızçe Zehra Defne için rızık istersen diye düzelteyim dedim... kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Sen de sağlıkla kucağına alıp, büyütürsün yavrunu inşallah!!! Ben de senin için dua ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pişttt sıkılan hamileler!!!
hergün ekkşınn lazım diyenler!
Doğurun da topic hareketlensin diyenler!!!
Nerdesiniz!
Bakın kız online doğuruyo işte... Neden susuyonuz, yazmıyonuz? Bakın ben etin sütünden duasından bile faydalanıyom... :))
Bundan ala ekşın mı bulacaksınız? :)))

X