Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

günaydınlar.bursercim gözünaydın canım analı babalı büyütün sağlıklarla.
aysincim bizd aynıyız canım iyice huyu değişti bunun gazı yok fazla ama huysuz işte.annesine şimdiden çektiriyor.
bu arada emelden haberi olan varmı ben dün aradığımda baygındı bebekte oda uyuyor dediler.

günaydın kızlar..
bursercim gözün aydın. allah analı babalı büyütsün. darısı bekleyen bizlerin başına..
fenciii senden önce ben varım sıranı bekle
kaydirigubbakcemile3
gerçi bizimkide yerinde rahat herhal gelmeye niyeti yokkkk

ayyy akşama misafirlerim varrr...
ama sırtım ağrıyooo hiç bişey yapasım yok yaaaa...

sizin yazdıklarınızı okuyunca çok heyecanlandım. doguanlara allah analı babalı büyütsün diyorum doğumayanlara hayırlısıyla darısı başına diyorum.bende 26 haftalık hamileyim haziran annesndeyim çok heyecanlıyım.allahım hepimizin yavrusunu bagışlasın

günaydın kızlar..
bursercim gözün aydın. allah analı babalı büyütsün. darısı bekleyen bizlerin başına..
fenciii senden önce ben varım sıranı bekle
kaydirigubbakcemile3
gerçi bizimkide yerinde rahat herhal gelmeye niyeti yokkkk

günaydınlaaarrr... şşşştttt kıssss ne fencisinden bahsediyon sen bakim..... daha ben varım bikerem...kötükedihüso

burser ve sibbser allahım analı babalı büyütsün bebeklerinizi....

kızlar nolur bana dua edin hayırlısıyla doğuruyum kızımı....

arkadaşlar kendi doktorum pazartesi yatırıp suni sancı vericez demişti en fazla cumaya kadar bekleyebiliriz ama her geçen gün risk taşır deyince biz de pazartesiyi kabul etmiştik... kızım yüzünü iç tarafa dönmemişti cuma günü ve tam olarak aşağıya inmemişti, dün başka bi doktora daha gittik doktor baktı yüzünü dönüp dönmediğini özellikle sordum şu an tam normal doğum pozisyonunda aşağıya da inmiş hatta alttan muayene de kafasına dokundum dedi... 20 sine kadar daha bekleyebilirsin dedi, normal doğurmaya çok uygun bi yapın var diyo her iki doktor da... napıyım ben kızlar bebeğimin hareketleri nst si iyi çıkıyo çok şükür... beklesem mi cumaya kadar... ne dersiniz... bu arada bugün 40+6 günlüğüm....

günaydınlaaarrr... şşşştttt kıssss ne fencisinden bahsediyon sen bakim..... daha ben varım bikerem...kötükedihüso

arkadaşlar kendi doktorum pazartesi yatırıp suni sancı vericez demişti en fazla cumaya kadar bekleyebiliriz ama her geçen gün risk taşır deyince biz de pazartesiyi kabul etmiştik... kızım yüzünü iç tarafa dönmemişti cuma günü ve tam olarak aşağıya inmemişti, dün başka bi doktora daha gittik doktor baktı yüzünü dönüp dönmediğini özellikle sordum şu an tam normal doğum pozisyonunda aşağıya da inmiş hatta alttan muayene de kafasına dokundum dedi... 20 sine kadar daha bekleyebilirsin dedi, normal doğurmaya çok uygun bi yapın var diyo her iki doktor da... napıyım ben kızlar bebeğimin hareketleri nst si iyi çıkıyo çok şükür... beklesem mi cumaya kadar... ne dersiniz... bu arada bugün 40+6 günlüğüm....

valla canım bu senin karar verebileceğin bişey ama benim bi arkadaşım 10 gün beklemişti..
sonunda da kızını sağ salim kucğına aldı.. ama sancı olmadığı için sezeryan oldu yinede.
doktorunada güven ikiside yakın şeyler söylemiş zaten. ayrıca bazı sitelerde 42. hafta sonrası miad geçmesi olarak adlandırılıyo senin daha bi haftan oluyo bu durumda

uykuculaaaaaaaaarrrr, kalkın gareeeee,
ben üst katın temizliğini bitirdim siz hala yatıyonuz pes yane,
koca koca iki teras, yukarıdaki banyoyu yıkadım. camları, yerleri, mobilyaları, merdiveni sildim hatta hatta alt kattaki balkonları yıkadım, banyoyu deterjanladım ki kirler yumuşasın siz hala uyuyonuz. ayyy ne temiz oldular ama biliyo musunuz ohhhhhhhhhhhhhhhh misler gibi. şimdi sütümü içcem sonra alt katın temizliğini bitircem.
Ohh ellerine sağlık, misler gibi olmuş evin. Güle güle kirlet inşallah.
merhaba kızlar.....bir türlü kızdan fırsat bulup yazamıyom...alt değiştir , emzir,sustur tam uyudu diyom bi bakayım diyom sizlere ordan bi vıyaklama geliyor....dün gece bütün gece yani memede uyuduk...huyu değişti bu kızçenin..uyumamak için inat ediyor...gözlerinden uyku aktığı halde kapayıp uyumuyor..onunla birlikte bizde ayaktayız tabi...yeni doğum yapan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum...doğuran arkadaşlarada sabır diliyorum...

acayip göğüslerim sızlıyor bir yarıldı acıdan ağlayarak emziriyorum...içim parçalanıyo emzirirken birde o göğsümü zor alıyor ağzına o kızıyor alamadığı için ben kızıyom alamadığı ve sızladığı için...benim gibi olan çoktur sanırım o yüzden sabır diliyorum hepimize...

onun dışında iyiyiz dikişim tam iyileşmedi emzirirken oturup kalkarken hala sızlıyor..Allahtan bi taneydi birde daha fazla olsaydı ne yapardım bilmem ama hiç yatıp lohusalığımı yaşayamadımki...ayaktayım hep...ne edeyim Allah güç kuvvet versinde yaparım diyom...

sizleri öpüyom bebişleri bol bol kokluyom mis gibi şimdi onlar..
Demekhuysuzluk yapıyo Defne hanım. Yerim onu ben, benim için kokla kızını. Umarım en kısa zamanda düzelir uyku durumu. Misafirin yanına fazla çıkarma çocuğu, bi göster sona yatır yerine. Misafirin yanında fazla kalınca bizim kız da aynı şekilde uyumuyo, doymuyo...

Şimdiden 41. hafta dolmuş görünüyor. Böyle durumlarda akıl vermek risklidir aslında... Ama ben olsam beklemeye korkardım. Yani aslında normal doğum için herşey bu kadar elverişli iken bekle demek gelior içimden ama ya çocuk kakasını yapar da yerse Allah korusun... Bu olasılık nedeniyle de korkuyorum. Hakkında hayırlı olan kararı verirsin inşallah.

Kızlar saat 10.30 gibi Burser aradı. Sesi çok iyi geliyordu, kendine gelmiş bayaaa. Kızı da çok iyiymiş, pamuk gibiymiş. Güzelce emmiş. Doğumum kolay oldu dedi, 2 ıkınmada doğurmuş. Acısı falan da olmamış. Herkese tavsiye etti. Kalanlara kolay doğumlar diledi, çok çok da selam söyledi hepinize.

selam kızlarr salı günü giriyorum doğuma ayyyyyyy ço kaz kaldı geceleri uyuyamıyorum sabahın köründede uyanıyorum.bu sabah babam geldi izmirden annem 1 ay önceden gelmişti,akşam anneannem geliyor bakıcılarım çoğalıyorrrrr :):):):)):):):):):):)

selam kızlarr salı günü giriyorum doğuma ayyyyyyy ço kaz kaldı geceleri uyuyamıyorum sabahın köründede uyanıyorum.bu sabah babam geldi izmirden annem 1 ay önceden gelmişti,akşam anneannem geliyor bakıcılarım çoğalıyorrrrr :):):):)):):):):):):)

bir aksilik olmazsa biz de yarın giriyoruz doğuma ben de sabah erken kalkıyırum bir de halsizlik var fırtına öncesi sessizlik yani :)))) bakalım nasıl uygunsa öyle olcak belki gönderir haftasonu alalım der doktor ne olcağı belli değil :)

sana hayırlı doğumlar zaten tecrübeli olduğun için yatıştırıcı konuşmaya gerenk yokkaydirigubbakcemile2delikafadulden komposto yaptırcam akşam memişlerim de acıyo uçları pörtledi :)

Kızlar yaa, bugün bizim 20. günümüz. Kırk yarısında özel bişey yaptınız mı? Ne yapmamız gerek bugün? Banyo yaptırıcaz sanırım... Özel şeyler yapmak gerekiyor mu? Bir yere gitmemiz gerekiyor mu? Gerekiyorsa nasıl bir yer olmalı bu?

Kizlar bütün doguma girecekler icin iyi dogumlar ve doguranlar icinde Allah anali babali büyütsün diyorum bskada birsey demiyorum cünkü cok icten diliyorum :KK66:

Iyi dilekleriniz icinde coooooooook tesekkürler

denizcim daha biz o aşamaya geçemediğimiz için hiçbi fikrim yok bu yarı kırklar filan hakkıda

selam kızlar

bulser dogum yapmıs bız aynı tarıhtık.allah analı babalı buyutsun ,

bende son haftaya gırdım ama ses yok henuz.sancı yok sadece sısıyorum
amansız bı sekılde
18.sıraya gelmısım ,

slmlAR canolar nasilsiniz bakalim
bizi soracak olursaniz iyiyz oglum koca adam oldu
hergün misafir geliyo,fazla giremiyorum

X