Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

selamun hello millet ben geldim.

anacim saat 10.30 da kendi doktorcumla, yarim saat sonra da anestezi uzmani ile muayenem vardi ama ancak popomuzu eve sokabildik.

oglumun cikolatalarini son eksiklerini aldik vs.

sabah ugrastirdi bizi sipa NST de uyudu. yarim saat sonra bir daha girdim, bu sefer duzgun ciktik.
artik ultrasona sigmadi cocuk yaa, doktor dedi overload olmus :lepi:
neyse neyseeee anestezist tirstirtti biraz beni, butun ihtimalleri, kotu olasiliklari da anlatayim derken psikolojimi bozuyordu neredeysee sonra topladik neyseki.

pazartesiye hazir miyizzzz :emir_bebek:

ben uyanık kalmak, dogusunu gormek istiyorum diyince spinal epidural kokteyl olmaya karar verdik, dua ediniz efenim bizim icin. hersey yolunda ve kolay gider insallah.

dualarimiz asli ve senin icin olucak pazartesi cok rahat guzel bi dogum olcak yeterki sakin olun fokuslanacak tek sey bebekle gozgoze geleceginiz an olmali. :1hug: spinal epidural kokteylidemi varmis ilk kez duydum kulaga hos geliyo ama ver ordan bi karisik der gibi :roflol:

Elifcim, dualarım seninle olacak... Umarım herşey kolayca, çabucak ve acısız olup bitiverir.
Kız Ezgi ne alemsin yaa! verdiğin akıllara bak, doğurmadığın her halinden belli. :roflol:Sen doğururken bu dediklerini yapsan, bi de cd ye çekip bana yollasan, çok makbule geçer vallahi... İzler izler gülerim... sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Bursercim sen artık hazırla kendini hepten... Sanırım bu gece, en geç sabaha karşı doğuracan. Dua edeceğim senin için... :Saruboceq:

Elifcim, dualarım seninle olacak... Umarım herşey kolayca, çabucak ve acısız olup bitiverir.
Kız Ezgi ne alemsin yaa! verdiğin akıllara bak, doğurmadığın her halinden belli. :roflol:Sen doğururken bu dediklerini yapsan, bi de cd ye çekip bana yollasan, çok makbule geçer vallahi... İzler izler gülerim... sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Bursercim sen artık hazırla kendini hepten... Sanırım bu gece, en geç sabaha karşı doğuracan. Dua edeceğim senin için... :Saruboceq:

kizim haftada 3 gun kursa gidiyoz borumu bide dogurmus analarla konusturuluyoz (her defasinda degisik insanlar) hepsi cok rahat dogum yapmislar bunlari yaptiklari icin :nazar: duyduklarim gorduklerimle desteklenince banada inanmak ve uygulamak dusuyor sekerim. varsa baska sorunuz alayim :roflol:

kizim haftada 3 gun kursa gidiyoz borumu bide dogurmus analarla konusturuluyoz (her defasinda degisik insanlar) hepsi cok rahat dogum yapmislar bunlari yaptiklari icin :nazar: duyduklarim gorduklerimle desteklenince banada inanmak ve uygulamak dusuyor sekerim. varsa baska sorunuz alayim :roflol:

Ulen bu ecnebilerin kukusu da başka türlü anlaşılan... Ben doğururken gözüm 2 metre önümü bile görmüyodu. Serum sopasına tutunarak ve sürünerekten zor volta atıyodum... Benim kuku başka türlü bir model demek ki... Ama yine de seni, bunları uygularken görmek isterdim... kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

selam kızlar biz bütün gün dışardaydık bugün. kocişle başbaşa son günlerimizi değerlendirelim dedik.. gezdik durduk. bide sinema yaptık. çok güzel bi gündü ama yorulduk bittik yani.
bu arada GÜNEŞı GÖRDÜM filmini izledik tavsiye ederim. gerçekten güzeldi.
ee sizde ne var ne yok kaç kişi kaldık

burser canım alah yardımcın olsun inş kolay bi dogum olur dualarım seninle güzel haberlerle gelirsin inş :Saruboceq:

denizim beni çevremdekiler beni deli ediyor ama mecbur katlanmak zorundayım :KK43: çünkü onlara ihtiyacım var :1no2:

elifim hadi hayırlı dogumlar canım allah yardımcın olsun duaları senın

Ulen bu ecnebilerin kukusu da başka türlü anlaşılan... Ben doğururken gözüm 2 metre önümü bile görmüyodu. Serum sopasına tutunarak ve sürünerekten zor volta atıyodum... Benim kuku başka türlü bir model demek ki... Ama yine de seni, bunları uygularken görmek isterdim... kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

canim burda sanci cekerken serum vermiyolar orda niye veriyolar anlamiyorum tabi epidural falan degilse. sancilarin siklasana kadar burserede tavsiye ettigim seyler yapiliyor burda pelvisin acilma egzersizleri, nefes egzersizleri , gibi. esim kameraya cekecek buyuk ihtimal merak etme ben sana bi kiyak yapar yollarim yerimseniben

SiBSer Dogurdu
07.03.2009
Saat 11:03
3460 Gr
53 cm
Sezeryan oldu bebegin kalbi durdu birden ama simdi ikimizde evdeyiz aslinda ücümüz kociste tabiki yanimizda ve cok mutluyuz biraz depresyona girdi ama simdi gine hersey yolunda sizi cok özledik teyzeleri

Persembe eve geldi ve anca yazabiliyor ve hemende cikmasi gerekiyor ...

hayırlı olsun sibsecim biz tahmin ettik zaten doğurduğunu ama kimsede yoktu iletişim bilgin bebişinin iyi olmasına çok sewindimmmm
bebişn kalbi neden durdu ki?

tebrikler sibsercim saglikli uzun bir omur diliyorum bebisine sizi biraz korkutmus ama onemli olan simdi saglikli olmasi.darisi basimiza :)

hatunlar biraz önce doktorumu aradım biraz daha sıklaşınca sancılar hasteneye gel dedi çok heyecanlıyım çok

peki ne sıklıkla geliyo sancın başka bir belirtin var mı canım inşallah sağ salim bir avazda doğuracaksın hiç korkma!!!!!

SiBSer Dogurdu
07.03.2009
Saat 11:03
3460 Gr
53 cm
Sezeryan oldu bebegin kalbi durdu birden ama simdi ikimizde evdeyiz aslinda ücümüz kociste tabiki yanimizda ve cok mutluyuz biraz depresyona girdi ama simdi gine hersey yolunda sizi cok özledik teyzeleri

Persembe eve geldi ve anca yazabiliyor ve hemende cikmasi gerekiyor ...
ayy canım maşallah bebişinee. evde olmanıza sevindim canım ya kötü bir tecrübenin ardından nihayet mutlu son çok şükür. hayırlısıyla bizde bebelerimizi kucağımıza alalım inşallah. allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
slm arkadaşlar bugün sabahtan beri ara ara sancılarım oluyodu 2 saattir falan 15-20 dakkada bi giriyo belimden başlıo sancı o an adım dahi atamıorum doğum yapan hatunlar ne diosunuz bunalrda yalancı sancılarmıdır iyice sıklaşana kadarda gitmicem 5 dakka da bir gelmeye başlarsa gidicem dualarını bekliorum kızlar çokta heyecanlıyım
ayyy hadi bakalım geliyo bir bebe dahaaaaa. delikafadulden. sağlıkla kavuş bebeğine inşallah.
selamun hello millet ben geldim.

anacim saat 10.30 da kendi doktorcumla, yarim saat sonra da anestezi uzmani ile muayenem vardi ama ancak popomuzu eve sokabildik.

oglumun cikolatalarini son eksiklerini aldik vs.

sabah ugrastirdi bizi sipa NST de uyudu. yarim saat sonra bir daha girdim, bu sefer duzgun ciktik.
artik ultrasona sigmadi cocuk yaa, doktor dedi overload olmus :lepi:
neyse neyseeee anestezist tirstirtti biraz beni, butun ihtimalleri, kotu olasiliklari da anlatayim derken psikolojimi bozuyordu neredeysee sonra topladik neyseki.

pazartesiye hazir miyizzzz :emir_bebek:

ben uyanık kalmak, dogusunu gormek istiyorum diyince spinal epidural kokteyl olmaya karar verdik, dua ediniz efenim bizim icin. hersey yolunda ve kolay gider insallah.

yaw çok heyecanlıyım dünürüm :)

Elifcim ve Aslıcım dualarımız sizlerle ve tabi ki Burserle. sağlıkla kavuşun bebelerinize inşallah. darısı da başımıza ayrıcaaaa.

güzelim aslında şimidi 5-6 dakkada bi gelio arada 10 dakkayı buluo tam bi düzende değil cnm
doktor 11 gibi gel istersen dedi bakalım artık gidip orda beklemek istemiorum devlette doğurcam ben orda doğum haneye ne anne ne eş kimseyi almıolar biraz bekleyeyim diorum bebiin hareketleri takip et dedi ona bakıorum bi andan saçlarımı düzleştirdim bnde komikmiyim ne kaydirigubbakcemile3

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin hepimiz sağsalim kavuşuruz inşallah bebişlerimize

yok bursercim ne demek hepimizde var süs merakı
e dourursan bize nası haber vercen telefonumuz felan var mı sen de

X