Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

dogum yapan anneler hayırlı olsun bebısler darısı bekleyenlerın basına ınsallah ay cok duygulandım yasenağlama
sağol canım teşekkür ederiz darısı önce bizim sonra da sizin başınıza...
oooofffff Aslıcım polemiğe girme he de geç. büyümese doktor niye alsın yani.
hacıımm doktor hangi kasaptan aldı diplomayı bize de söyle he hacı...(burhan gibi :))

ay kız sen 38+0 da mı doğurduyduuunnn anaaaam. bizimkiler tembel tembeeeeeelll :))))))
bak Defnecim iyiydi maşallah doğduğunda şimdi de büyüyo çok şükür demi yaaa. maşallah maşallaaah.

ay kız sen 38+0 da mı doğurduyduuunnn anaaaam. bizimkiler tembel tembeeeeeelll :))))))
bak Defnecim iyiydi maşallah doğduğunda şimdi de büyüyo çok şükür demi yaaa. maşallah maşallaaah.

Evet Damloşum, ben 38+0 da doğurdum. ben sat ımla ilgili karışıklıklar vardı. Ama 2 Haziran dı benim sat. 9 Mart beklenen doğum tarihi... Benim kızçe hiçbir müdahale olmadan 24 Şubat tarihinde geliverdi. Allah'a şükürler olsun, küveze falan da ihtiyacımız olmadı. Gerçi ben listelerde 38+4 te doğurdu görünüyom ama doğrusu 38+0 olacak. Melekciğime duyurulur burdan....

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-adrenalin yok mu yaaa adrenalinnnn?

Damlacım bize gel, bizim evde hiç sıkılmazsın, sürekli ekkşıınn var!!! :)))) Sürekli, ya emzirme, ya alt değiştirme, ya gaz çıkarttırma, ya pışpışlama eylemlerinden birini yapıyor olursun. Hatta benim durumumda ve son günlerde buna bir eylemi daha ekleyebiliriz; kendi kukuna pansuman yapma... :roflolevmlı bu eylemlerle meşgul olunca sıkılmaya vakit kalmıyor... Ama hamileliğin şu yanını özlüyorum; her ne kadar yatmak ızdırap verse de istediğin an uzanıp, şöyle bir kestirivermek ve bunun herkes tarafından meşru bir eylem olarak kabul edilmesi harikaydı...

selam kızlar doruğum 3 günlük oldu.sütüm gelmiyo.sezeryan oldum acaba ondanmı kaynaklanıyo.tecrübe sahipleri lütfen yardımcı olabilirmi bana bu konuda sütümün gelmesi için neler yapmam lazım.özeldende yazarsanız sevinirim.

benimde 3. gün geldi sütüm, canını sıkma ama bebeği besle yine de sarılığı önlemek için, hastanedeki dr. mama vermişti bize, sen yine bol bol emzir sütünün daha çabuk gelmesi açısından ama bebeği de aç bırakma. ben humana still tee içtim, komposto içtim faydası oldu mu bilmiyorum ama geldi sütüm. ha birde havluyu sıcak suyla ıslatıp memişlere masaj yaptık. canını sıkmma gelmezse diye, inşallah en kısa zamanda gelir.

selam arkadaşlar... doktordan geldim kızım hala inememiş doğum kanalına... pazartesiye kadar bekliyeceğiz... doğmazsa pazartesi sabah yatışım yapılacak suni sancı verilecek inşallah suni sancıyla bari doğururum sezeryana gerek kalmaz... hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun....:Saruboceq:

Bence bu duayı şöyle düzeltelim; umarım Pazartesi sabahına kadar kendi sancıların gelir ve gümbür gümbür açılman olur... Böylece suni sancıya hiç gerek kalmaz... :Saruboceq:

selam gençlik!!!!

bugün çalıştım ben haliyle yoruldum ayaklarım davul gibn oldu((bir de stres sinirrr!!!!

neyse öğlen yemeği yemeyi unutmuşum şimdi yedim yemek nasıl acıkmışım !!!
buarada anestezi uzmanıyla tekar örüştüm beni muayene eti spinal yapalım dedi herhangi bir engeln yok dedi iyi oldu o da netleşti !!!

sizlerden ne haber dilekcim dönmüş hoşgeldin,rebecacım haftasonu doğurursun inşallah canım !!!

canım allah yardımcın olsun sakin kendini strese sokma aman haaa ben son 3 gun bi strese girdim hemen bebegi etkiledi sonu sezeryana döndü oyüzden hiç canını sıkma hep dua et allahdan hayırlısını iste dualrım seninle mevlam gönlüne göre bi doğum nasip etsin inşallahh :Saruboceq:

kızlar doğuracaklara tavsiye planlı doğumlar için tabi doğumdan 2 gün önce still tea adındaki bitkisel süt yapıcı çayı içerseniz sütünüzün gelmesinde problem olmuyomuş ben aldım deneyecem

aslıcım hoşgeldin hayırlı olsun spinal oluyormussun ne guzel dogdu anı gorebılçeksın ben goremedım hadi bakalım hayırlısı olsun bu arada pazaresı keın doguma gıdıyorsun dımı ?

aslıcım hoşgeldin hayırlı olsun spinal oluyormussun ne guzel dogdu anı gorebılçeksın ben goremedım hadi bakalım hayırlısı olsun bu arada pazaresı keın doguma gıdıyorsun dımı ?

ewet cnm giriyorum bakalım nasıl olacak__??hayırlısı olsun ilk göreyim istiyorum kızımı 38+0 da olacam sizce erken mi ?

yok canım ya haftadan once bence kg ve gelişimi önemli inan ama bildigim kadarıyla alazın kg iyiydi gelişimide dimi annesi ? bu arada bencede o anı yaşa ben oo duygudan mahrum kaldım . Aslı çok güzel bi duygu anne olmak yaa anlatama daha ıkamadım kızımı ama bana okadar güzel kokuyor ki yaa hele bakışı bide arada bi gülüyormuş gibi yapıyorya dünyalara bedel bi duygu allah kımseyı bu duygudan mahrum bırakmasın inşallah

Aslıcım sezeryan ıcın 38+0 normal bır zaman bebegın gelısımı de ıyıyse.. ama az cok yanılma payı olabılıyor onu da gozardı etme..

Dılekcıgım bencede cok guzel bır duygu anne olmak.O bılıncsız gulmelerde bendede aynı sey oluyor.sankı dunyalar benım oluyor. Sımdı uyuttum benımkını.. Bugun yemekte yapamadım acıktımmmmmm

inşallah canım kızımın gelişimi iyiydi tabi 36. haftada 3000gr dı şimdi 38 olcak 3400 olmuştur gelişimi de iyiydi satımla uyumlu idi.zaten belirli bir haftadan sonra bebek kilo kaybedebiliyomuş :CüvCüv: hamile geçirdiğim son gnler galiba keyfini çıkarmam lazım aslında:)))
senin yaşadığın duygular güzeldir şimdi Allah bozmasın ve ayırmasın seni yawrundan!kimseyi ayırmasın!!!:asigim::asigim:

amin canım.
evet melek ya gülünce çok tuaf oluyorumm bi an önce bebeklerinize kavusunda sohbetimiz degişsin yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…