Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

oy sürekli çişşş çişşşş çişşşşşşşşşşş yetti gariiiiiiiiii

iyi geceler yavrular..
kocama sinir olmaktayım.elimden gelse gidip boğabilirim.siz doğurun bir kaç hafta geçtikten sonra bu psikolojiye girebilirsiniz.sinir oluyorum..

relax ol dicem ama hormonların etkisi halen devam ediyor kanımca. derin derin nefes alllll . rahatlamaya çalış.

herkeze merhaba arkadaslar güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim bu aksam 7 de geldik evimize ama ben hiç iyi degilim dikiş sancılarım ve gaz sorununm var inanın tek parca girdigm ameliyata parcalanmıs halde cıktım çok zormus bu sezeryan işi kendimi hiç iyi hissetmiyorum şükürki bebegim iyi en kısa zamanda inş daha güzel haberlerle dönerim aranıza valla sezeryab olcak anne adaylarına şimdiden allah kolaylık versın diyiyorum bu da kızımla ılk bulusma resmımız ama ben cok kotuyum gordugunuz uzere fazla oturamıyorum bebıs uyumusken bırz dınlensem ıyı olcak hepınızı kocaman opuyorum a.s.

Son düzenleme:
olur yawrum öyle sen takma haybeye de üzmeyin birbirinizi sawaşmayın sewişin kuzumhihoyyytkaydirigubbakcemile2:1shok:
ne sevişmesi kuzu ya elimden gelse boğacam diyorum ya..
relax ol dicem ama hormonların etkisi halen devam ediyor kanımca. derin derin nefes alllll . rahatlamaya çalış.
valla sinir olduğum an sütüme etki ediyor uzaklaştım yanından ama genede geriliyorum..

canım benim gözünaydın.Allah analı babalı büyütsün inşallah..
her insanda farklı etki ediyor sezeryan demekki gazını çıkarmadan neden salsılarki hastanmeden.ağrı kesici filan vermedilermi
sana tavsiyem fitil al hemen bana doktorum fitil vermişti inanılmaz rahatladım.onun sayesinde gazımı çıkardım ben.
geçmiş olsun tekrardan canım

saol gulşahım verdıler canım fıtıl kullanıyorum cıkaryorumda ama mıde fecı gurulduyor ıcımde volkan kaynıyor sankı bide benim dünnden beri sag omuzumdan belikadar bi krap girdi cok fecıyım donemıyor oturamıyorum tas kesıldım resmen onun için ne iyi gelir kızlar bilen varmı ?

canııımmmmmmmmm 41 kere maşallah alyasuline ayyy o kara kara saçlara bayıldım yerim ben onuuuuuuuuuuuu.
dilekcim canım benim allah analı,babalı sağlıkla, mutlu ve huzurlu bir şekilde büyütmeyi nasip etsin kuzuuummm.
çoook geçmiş olsun.acil şifalar diliyorum sana. ya bende sezeryan olmak istemiyom yaaaa. hakkımızda hayırlısı..

canım sen hastanede 1 gün daha kalamaz mıydın? şikayetlerin bitseydi de öyle çıksaydın balım yaa. her türlü şikayetini doktoruna bildir bence aman ihmal etme tamam mı küçük anneeeee?

günaydınlaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr artık bebeğim doğsun diye dört gözle bekleyen canı sıkılmış hamilelerrrrr:roflol:,
nasılsınız bakem ben inatla iyiyim sancım yok, ağrım yok, dipçik gibiyim hehehehekaydirigubbakcemile3 ne tezat yaaa ulen kaldı 8 gün ben hala dipçik gibiyim heheehhhhahhehhe:roflol:

lennn aşk olsun kaç gündür yokum buralarda bir allahın kulu da merak edip sormamış acab doğurdu mu diye aşk olsun aşşkkkk....

maaşallah canım bebeğin çoookkkk tatlıııııııı eline ve saçlarına bayıldım inşallah ağrıların geçer en kısa zamanda.... allahım analı babalı büyütsün bebeğini:Saruboceq:

günaydıııııınnnn canım ben de aynen senin gibi dipçik gibiyim senin yine 8 günün var bu 8 gün içinde doğurma ihtimalini seviyorsuna.s ama bende gün bile kalmadı hayırlısı olur inşallah...

kızlar dün mart annelerine bi konu açılmış bi arkadaş ağrılarından şikayetçi olmuş doğumuna 15 gün varmış sanırım, ona bi msj yazmışım nasıl bi ruh halindeysem artık o msjı yazarken sonradan bakınca şaşırdım kendime.. ağrılarına şükret şükret diyorum...kaydirigubbakcemile3 ne güzel doğurma belirtsi diyorum...

damlacım rebeca canlarım saolun darsı sizin basınıza kızlar hastaneleri çok sevdegim için kalamadım hastanede damlacım yaa bide hastane konusunda iyi arastırma yapmadık doktorumuza guvendık hastane pek hijjen degildi malesef oyuzden eve gectim iyiymm yine çok şükür kızlar çok degısık bi duygu yaa oy allah tez zamanda kavustursun sizide bebeişlerinize hepnize bol bol dua ettim kızlarr allah kabul etsin.

MTS tubacım ben olsaydım merak ederdim malum dogum yaptıgım için ilgilenemedim yoksa sendemı dogum yaptın bakımm niye habersiz bırakıyon bizze hee klava: ben bi ameliyattan cıktım hemen haber ulastırdımkı merak etmeyın dıyee

lennn aşk olsun kaç gündür yokum buralarda bir allahın kulu da merak edip sormamış acab doğurdu mu diye aşk olsun aşşkkkk....
bence de hep aşk olsun :roflol: tamam tamam kızma. bencillik ettik yaf kendi derdimizi yazmaktan sormyaı akıl adememişiz. aslında aklımızdaydın. hem sen nerdeyein bakem?klava: şşşşt kızlar nasılım üste çıkmaya çalışıyom:roflol:
8 gün içinde doğurma ihtimalini seviyorsun:roflol: ben kendimin 8 gün içinde doğurma ihtimalini sevdim:roflol:

ağrıya şükret heee:roflol::roflol: ay rebecacımm sen çok yaşa emiiiia.s.

Dilekciğim taze anne tebrik ederim. Zamanla şikayetlerin azalacak o yüzden sabırlı ol. İlk günler insan kendi derdinden bebeği ile de ilgilenemiyor. Bol bol ilgilen beslemeye çalış ilk günler iyi bakamazsan sarılığa yakalanma ihtimali de yüksek yenidoğanlarda. Sütün geliyorsa bol bol emzir. deneyim konuşluyor burda :)

Dilekcim yaa senin haberi şimdi gördüm şok olsum yaa kız bi kayboldum ortadan doğurup gelmişsin maşallah darısı başımıza nasılsın canım iyi misin kızımız alya nasıl oyyy koklarım onu annesi...

yok canım ben şükür daha doğurmadım annem 19unda gelecek istemiyorum o gelmeden doğurmayı hem ben kızım koç burcu olsun istiyom inşallah kızım dinler sözümü..

bu arada buradan uzak kalmamın sebebi windows çöktü bu sabah getirdi eşim pc yi tamirden ayy nasıl meraklandım kimler doğurdu diyeee...allah bidaha buradan uzak koymasın benii..

füsuncum da doğurmuş nisanımızın resmini gördüm maşallah tosuncuğa allah analı babalı büyütsün inşallah füsuna da çok çok geçmiş olsunnn...

kötükedihüsoklava:şşşşt ortalığı karıştırmaaa. şurda üste çıkmaya çalışıyom yaa.:roflol:

canım hastane de kalmak gıcık bişeyde işte napcan insan mecbur olunca.

yaa sen hem ortadan kaybol insanlar doğursun haberin olmasın hem de kız niye sormadınız diye üstelik pcyi de çökertmiş:mymeka:. :roflol:
tuğbacım gerçekten insan çk merak ediyo ya burdan uzak kalınca ne oldu ne bitti diye.
bende oğlum koç burcu olsun istiyom 21 mart güzel bir tarih gece gündüz eşitliği, baharın müjdecisi bir tarih hemde koç burcuna giriş tarihi ayyy bak heyecanlandım yavs.delikafadulden

amann damla kızma bee insan merak edilmek istiyo iştee napayımm..
ayy evet yaa 21 mart çok güzel bir tarihhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…