Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

maaşallah her ikisine de

kızlar bu arada ben yarın yine kontrole gidiyorum şu açılma inşalllah artmıştır....:Saruboceq:

Hepinize merhaba yeniden.Uzun süredir giremiyordum nete.Annemdeyim buradaki bilgisayarda kaç gündür servisteydi.Naılsınız görüşmeyeli?

rebecacım inşallah yarın kavuşursunuz kızınla yawwwww
hayırlısı canım yaa... hepiniz benden önce doğuracaksınız gibime geliyokaydirigubbakcemile3
REBECA CANIM ASLI ILE BEN SENIN SIRANI ÇALDIK KUSURA BAKMAkaydirigubbakcemile3

şişşştttt klava:klava:klava: şaka maka kızlar doğuralım hepimiz sağ salim bebeklerimizi kucaklarımıza alalım da ben sıradan falan geçtim...

ınsallah canım sag salım gelsınlerde ne zaman gelırse gelsınler

Hepinize merhaba yeniden.Uzun süredir giremiyordum nete.Annemdeyim buradaki bilgisayarda kaç gündür servisteydi.Naılsınız görüşmeyeli?

benim doğum tarihim geçti bekliyorum kızımın keyfini canım... herkese bunu söylüyorum topik de sıkılcak benden:çok üzgünüm:... sen nasılsın...

benim doğum tarihim geçti bekliyorum kızımın keyfini canım... herkese bunu söylüyorum topik de sıkılcak benden:çok üzgünüm:... sen nasılsın...

Ben bile bu haftadan sabırsızlanıyorum Allah yardımcın olsun.Doktorun ne diyor?

allah nazarlardan saklasın maşallah gelinime. allah annesine babasına bağışlasın, sağlıklı mutlu ve huzurlu bir hayat dilerim kızımaaaa.:Saruboceq:

heyecan dorukta tabe bende sizde bi haber de yooookkk offff vitaminsiz de gelmedi daha ((işi var azcık!!dişim felaket(

Aslıcım koyu kıvamlı akıntı doğum belirtilerindenmiş ayy günüm yaklaşıyo mu neee? hehhe zaten bu günü bitti sayarsak 8 günüm kaldı be yaaa.:)))))))

normal dogumu beklemek zor hakkaten ya
bi de damlacim, moralini bozma ama, beklentiye girme diye soyluyorum,
erkek cocuklar genellikle haftalarini tamamlarmis :1ninca:

-tatlicadiarzu-yaf aslında kafam çok karışık gününü tamamlasın istiyorum bir yandan. bir yandan da gelen akıntının bebeğin suyu olma ihtimali beni ürkütüyor canım yaa. yoksa rahatım yerinde bir problemim yok şükür. maşallah diyim kendime.:roflol:

iyi geceler yavrular..
kocama sinir olmaktayım.elimden gelse gidip boğabilirim.siz doğurun bir kaç hafta geçtikten sonra bu psikolojiye girebilirsiniz.sinir oluyorum..

iyi geceler yavrular..
kocama sinir olmaktayım.elimden gelse gidip boğabilirim.siz doğurun bir kaç hafta geçtikten sonra bu psikolojiye girebilirsiniz.sinir oluyorum..

olur yawrum öyle sen takma haybeye de üzmeyin birbirinizi sawaşmayın sewişin kuzumhihoyyytkaydirigubbakcemile2:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…