Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

amin amin amin :Saruboceq:
teşekkürler muhtarcım a.s.

selam kızlar ben geldim şöyle bi bakiim dedim.fazla oturamıyorum pc başında dikişlerden dolayı.yazdıklarınızı tek tek okudum.hepinize çok çok teşekkür ederim Allah sizlere kolay doğumlar ve sağlık versin inşallah.öpüyorum hepinizi.bi ara gelip doğum hikayemide anlatırım ama anlatmasam daha iyi bence korkmayın sonra normal doğumdan :)iyi geceler şimdilik...

Kızlar hepinize iyi geceler. Ben yavaştan yatma moduna geçeyim. Saatlerdir ayaktayım. Dikişlerim hortladı bu gece, ağlattılar beni. Umarım uyumama müsade ederler. Kızımı bile ayakta emzirip, uyutuyorum. Sizlere ayakta yazıyorum. Yoruldum artık...
Süheylacım hoşgeldin. Gözün aydın canım. Öpüyorum.

yatmadan bi bakayım dedim.. yeni doğum haberleri var mı muhtar.
dilek iyiymiş sevindim.. darısı başımıza inş.

iyi geceler.. allah acil şifalar versinn.. dikişler benide çok korkutuyor.. inş. çok dikişim olmaz yaaa..

yatanlara iyi uykular diliyoruma.s.... kızlar bişey sorcam size benim bu 1 cmlik açılmamın devamı gelir mi ve ne kadar zaman sürer sizce...

çok sevindim iyi olmasına. ayy amin amin darısı başımıza.

canlarım benim en kısa zamanda dikişleriniz iyi olur inşallahh. taze annişlerrr çook öptük sizleri.
denizcim kontrol ettim tortu falan yok canım ama bundan sonra daha çok dikkat etcem canım benim.

ee canlar hadi iyi geceler herkesi öpüyorum umarım bu gece birimizin doğumu gerçekleşir. sıradakilerden biri çok bekleyen biri doğururda rahatlar.

yatanlara iyi uykular diliyoruma.s.... kızlar bişey sorcam size benim bu 1 cmlik açılmamın devamı gelir mi ve ne kadar zaman sürer sizce...

rebeca canım en kısa zamanda doğum haberini en güzel şekliyle duymak isteriz. hakkında hayırlısı güzelim.a.s.

şu an en çok bekleyen benim galiba günüm geçtiği için... hayırlısı olsun arkadaşım hepimiz için... :Saruboceq: :teselli:

günaydın kızlar.

Füsunum girmistir.

Soyle bi yarim saat daha bekleyip 11 gibi arayacagim,

füsundan haber var;

biraz once aradim, esi acti,
füsunda nisan da gayet iyilermis, cok ayrtintı alamadim ama
saglikli olduklarını bilmek yeterli.

Biraz ortam sakinlesince arariz yeniden füsunu.

Bilginize

füsundan haber var;

biraz once aradim, esi acti,
füsunda nisan da gayet iyilermis, cok ayrtintı alamadim ama
saglikli olduklarını bilmek yeterli.

Biraz ortam sakinlesince arariz yeniden füsunu.

Bilginize

hihoyyyt:teytey: oh oh ne iyi yaa demek füsunda kavuştu kızına allah analı, babalı,sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. gözümüzaydın olsun...

günaydın hamişleeerrrr,
9 günüm kaldı ama bende tık yok hehehe.
dün gene ayaklı ultrasonlardan biri karnımın biraz aşağı inmiş olduğunu söyledi. acaba ben tam gününde doğum yapan % 5 içine gircem mi kii ay gireyim gireyim ne güzel oluuuur:)

senin cevren de baya genis masallahh
herkes yorum yapiyor :roflol:
susun uleeeyynnn dicem bi gun gelip :lepi:

senin cevren de baya genis masallahh
herkes yorum yapiyor :roflol:
susun uleeeyynnn dicem bi gun gelip :lepi:
çevrem geniştir canım. ve hepside yorum yapmadan duramaz :roflol:
çok komik yaaa. bide kafayı şöyle yamultup ayy damlaa kız bu inmiş aşşağı biliyo musunnn diyo:roflol:
amannnn hepsinin dediğini tınlasan yanmışın takmıyom kii hepsini iyi olanlarını seçiyom kötü olanlarını atıyom komiklerii size yazıyom :roflol::roflol::roflol:

ben üstümü giyinip yürüyüşe gideyim kocamın okuluna doğru ordan buluşup eve geliriz beraber. evde yapcak bişicik yok yaf sıkıldım. hadi baş baaaaaaaaş

selam gençlik !!!
sabah işe geldim sonra mitinge gittim biraz üşüdüm!! polis beni araken patlar mı dedi karnımı arayarak 9 ay bitti patlayabilir dedim ehueheuheueheue tatlı yiyom şincikk.

Füsunum da doğurmuş hayırlısıylan oh ohhhh Allah analı babalı büyütsün!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…