Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

enelim gecmis olsun bu arada..kizina acil sifalar. nazar ayetlerini okursan cok iyi olur ins!

haydin kizlar ciktim ben de...
Allah`a emanet olun

kızlar selam kaydirigubbakcemile2
bu sabah kontrolumuz vardi, hersey yolunda cok sukur.
nst miz temiz cikti.
doktorum esim ve ben oturduk uzun uzun konustuk
benim icin sezaryenin daha iyi olacagina karar verdik.
gunumuz belli oldu 16 mart pazartesi saat 11.30
insallah bizim icin hayirli olur :Saruboceq:
onumuzdeki hafta anestezi uzmani ile de randevumuz var, epidural mi nasil ona o zaman karar verecegiz.
9 gun kaldi Doruguma kavusmama inanamiyorum.

siz de ne var ne yok herkes iyidir insallah?

kızlar benim doğumumda 02.03.2009 kızımın ismi şeyma doğum kilosu 3.160gr boy 48cm

ayrıca yastığının altınada küçük bir kuran da koyabilirsin.ben büyük kızıma 40 tane çörek otuna 40 yasini şerif okutup takmıştım

hayırlısı olsun canım sağlıkla doğsun miniş oğluşun inşallah.

selam kızlar geçmişi okumadım...vaktim yok çünkü:)))) e malum anne olduk
tuğbacım ahber vermiş size
çok şükür iyiyiz ikimizde..benim göğüs çatlaklarım ve adet sancılarım dışında sıkıntım yok...
bebekte şimdilik iyi..emiyor uyuyor ağlıyor vs vs klasik bebek işte :)))))
huylu mu huysz mu daha belli olmaz ama inşallah uslu olur kızım

bu arada çok sancı çekmedim kızlar..yani çektimde derin nefesin çok etkisini gördüm..muayenede ben 2cm açıklık var demelerini beklerken 7 cm açıklık var 2 saate doğurursun dediler..doğumumda kısa sürmüş..tabi ben o anı hatırlamıyorum bile :)))

çok güzel bir duygu kızlar allah en kısa zamanda sizede tattırsın...
yüzüne bakınca acı sancı hiçbişey düşünmüyorsunuz..göğüslerime dokunamazken bile sırf onun için ağlayarak 1.5 saatte bir emziriyorum...umrunuzda olmuyor o an.onun emmesini görünce..
ben kaçayım zırlar şimdi hepinizi öptüm

özgecim hayırlı ugurlu olsun agrı eşigin yüksekmiş demek bizede Allah senın gıbı dogumlar nasip etsin inşaallahh

ben kaçayım zırlar şimdi hepinizi öptüm

canım çok sevindim iyi olmanıza.uzun ömürlerde sağlıkla büyüsün inşallah.normal doğum mu yaptın?

enelim inşallah bebişin huysuzlugu gıder canım bebege bakan herkese maşaallah deyın de valla ben şimdiden düşünüyorum ne yaparım dıye malum 40 lı cocuk uyurken falan bakılmaz derler ama mılletmız meraklı iştee Çok üzgünüm çoook

hemde nasıl canım.hatta uyurken uyandırıp kucağına alanlar bile var ne diyim teyzemler.birşey deyince hemen bizde çocuk baktık birşey olmaz derler sinir oldum ya.az önce burdalardı.neyseki emelimin sayesinde uyuyor kızım şükür.

ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

doktordan geldik kızlar kızım daha tam inmemiş doktor daha pek doğmaya niyetli değil dedi, muayene etti salı günü yani beklenen tarihte tekrar çağırdı eğer 16sına kadar doğmazsa suni sancı vericez onunla da başlamazsa sezeryan dedi.... sezeryan olmak istemiyorum dua edin bana lütfen:teselli:

suni sancı verdikten sonra da normal doğumun başlamama ihtimali var mı dedim, cevap vermeyebiliyo dedi bakalım hayırlısı...:Saruboceq:

kız dünürüm karı koca kayınbaba aynı gün doğcak bunlardelikafaduldendelikafadulden

sen hi.ç takma kafana baq özge bile bekledi ve normal doğurdu

cnm inşallah gerek kalmaz ne sezeryana nede suni sancıya sen içini ferah tut güzelim stresle doğuran çok duydum ama tam terside olabilir kaydirigubbakcemile3stres yapıp çocuğu korkutma da gelsin annesi

cnm hayırlı uğurlu olsun seninde belli olmuş tarihin darısı başıma egerki sezercik derse bnde 16 mart istiorum bakalım doktorumuzada uygunsa tabi pazartesi öğrenicem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…