Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

gidemde uyumaya çalışım gerçi bunca şey gördükten sonra uyuyuyablirsem topikdede kimse yok uyuyamazsam yine burdayım herkezee tatlı uykular Şeniz

inşaallah uyursun canım hadı tatlı rüyalar bende gıdıyom galı bugun dogurmaya niyeti yok kimsenın :KK70::KK70::KK70:: hayırlı gecelerr

sabah 11 bucukta doguma gıdıyorum delikafadulden saat 5 oldu ben hala uyuyamadım yarın bu yorgunlukla sorun yasamam umarım:1no2: ama zaten sezeryan bol bol uyutucak benı:):teytey: hepimiz bebişlerimize sağlık ve sıhhatle kavusuruz inşallah:asigim:..uzun bi süre ugrayamam artık sımdıden cevap yazan herkese tesekkur ederım. hepinize hayırlı dogumlar:emir_bebek::CüvCüv:

sabah 11 bucukta doguma gıdıyorum delikafadulden saat 5 oldu ben hala uyuyamadım yarın bu yorgunlukla sorun yasamam umarım:1no2: ama zaten sezeryan bol bol uyutucak benı:):teytey: hepimiz bebişlerimize sağlık ve sıhhatle kavusuruz inşallah:asigim:..uzun bi süre ugrayamam artık sımdıden cevap yazan herkese tesekkur ederım. hepinize hayırlı dogumlar:emir_bebek::CüvCüv:

hihoyyyt oh negüzel sende bebişine kavusuyorsun demek hadi hakkında hayırlısı olsun sag sagllim al bebişini kucagına canım allah yardımcın olsun :Saruboceq:

Günün ilk günaydını bendennnn sengözlerimebaksanab

iyi haftalar diliyorum kızlar bugun itibarı ile 5 günüm kalmıs bulunuyor ama ben hala dogum havasına girmedim yaa valla çok rahakatım maşallah bana :nazar: neyse bi sürü hamile ogun bana dualar etcek sizin dualarınla evelle allah atlatırım bu dogum derdini dimi kızlarr şakkıdı neysem hadi gün içerisinde görüşürüz dogurursam ki eger evde olmucam bugun zelal,deniz,şehnazdan haber iletirim size :nazar: öpüyorum sizi Şeniz

Son düzenleme:

ellerine saglik kaydirigubbakcemile5

ins birer birer silersin herkesi listeden hayirlisiyla..en zevkli is senin ki:jeyyar: dogumda cikip kendime gelir gelmez insallah ilk isim hemen sana haber vermek olacakkaydirigubbakcemile2

yaseminden haberim var, aysin de yazdi gecen ama son günler ya insan merak ediyor..bak mesela süheyladan hala ses yok..umarim iyidir,,,

kizlar ben cikiyorum..yemek yapam insallah, aciktik :) cokacimcoook
haydin hepiniz icinizdeki mucizelerle yaratana emanetsiniz...
öptümmmmmmmmmma.s.

ben fark etmedim ama hissettiydim:jeyyar:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Allah anali babai büyütsün insallah...

Maşaallah ya ne güzel bu gün 3 doğum haberi aldık çok şükür.
Özge..Zakkum..Ayshince..
Allah bebişlerine sağlık ve hayırlı ömür versin hepsinin.Hayırlı evlar olsunlar inşaallah.Ve darısı başımıza artık.

hakkaten heee hepsine ayri ayri bir masallh... ayrica iki aysinin haberi ayni gün geldi...acaba zakkum ne gün dogurdu?

o lıstedekı suheyla zıllısı dogurdu ama haber vermıyo uçurun kellesını

amaninnnnn:jeyyar:

Drdan geldim 3200 olmuş kuzum:nazar:sancım 40 civarı vajinamda cok agrım var yürüyemiyorum bile agrıdan sanki çocuk çıkıverecek gibi geliyo bakalım 17 marta dayanabilecezmi

:nazar::nazar::nazar:

kızlar yeni topiğiniz hayırlı olsun
inşallah kısa zamanda sizlerde bebişlerinize kavuşursunuz
doğum yaptıktan sonra aklım hep sizlerde ama malesef vakit olmuyor ,

tesekkürler saolasin canim
ama merak etme doguran herkesin yasayacagi o sanirim kaydirigubbakcemile3

Nerde bu mıllet

nerde bu devlet diyesim geldikaydirigubbakcemile3

Allah yardimcin olsun canim...insallah hersey yolunda gider...

hihoyyyt oh negüzel sende bebişine kavusuyorsun demek hadi hakkında hayırlısı olsun sag sagllim al bebişini kucagına canım allah yardımcın olsun :Saruboceq:

iyi haftalar diliyorum kızlar bugun itibarı ile 5 günüm kalmıs bulunuyor ama ben hala dogum havasına girmedim yaa valla çok rahakatım maşallah bana :nazar: neyse bi sürü hamile ogun bana dualar etcek sizin dualarınla evelle allah atlatırım bu dogum derdini dimi kızlarr şakkıdı neysem hadi gün içerisinde görüşürüz dogurursam ki eger evde olmucam bugun zelal,deniz,şehnazdan haber iletirim size :nazar: öpüyorum sizi Şeniz

sen de benim gibi cok gec yatip erkenden uyananlardan misinkafamçokkarıştı 4 e geliyordu uyudum 7 de uyandm iste..yatagima almsim laptopu size yaziyorum iste...

bu arada burda 2 gündür pek bi yagmur var.. aslinda su an tam uyuma modu söyle tadini cikarta cikarta ama gel de uyu...zaten sunun surasinda doguma birsey kalmadi insallah... delikafaduldenondan sonra cok baska bir düzen olacak sanirim...sankii yedim yaptigim gibi zaman zaamn da sanki uyudum yapmam gerekecek sanirimkaydirigubbakcemile3 ama anne olmaya deger...Rabbim insallah keyfini almayi nasip etsin,yardimcimiz olsun insalah..

neysem kizlar ben eccük birsey yiyem ilactan sonra migdem bir hos oldu..

haydin öptüm

1-Hicran55.......................03 mart
2-sibser............................05 mart
3-sheyla...........................05 mart
4-mino..............................05 mart
5-İkiz................................06 mart
6-paylasim........................06 mart
7-elale..............................07 mart
8-evk.................................10 mart
9-rebeca............................10 mart
10-karabiberim....................10 mart
11-alyasulin........................12 mart
12-ecrinyagmur....................12 mart
13-buket83..........................13 mart
14-elifzeyneb......................14 mart
15-emelyuce l......................14 mart
16-KızılDeniz.......................15 mart
17-doga..............................17 mart
18-hekat..............................18 mart
19-nita85.............................18 mart
20-Tebessüm22....................20 mart
21-altunummm......................20 mart
22-fencidmlrms.....................21 mart
23-iklimsu............................21 mart
24-candy200........................22 mart
25-sewill..............................23 mart
26-mertaş............................23 mart
27-burser.............................24mart
28-Elif_bs...........................27 mart
29-rainxxx..........................29 mart
30-memure06.....................29 mart
31-LAzanya........................30 mart bir gun oda doguracak....
32-MTS..............................30 Mart
33-betül19...........................01nisan
34-ege-deniz.......................03 nisan hatta buda
35-HAYATist.......................04 nisan

hekat arkadaşımızı da eklediimmmm

mino da doğuma gitmişti haber alabilecek arkadaşımız var mı çıkaralım listeden şu liste bi bitsiinnn yaaaa hayırlısıyla...

kızlar özge doğurdu rahatladı maaşallah bunalım takılma sırası bende:nazar:

gece uyanıp uyanıp kendimi dinliyorum sancım var mı acaba diye ama ne gezeeerr....:nazar:

selam kızlar acaıp ruyalarda sonra kendımı burda buldum mal gibiyim ya ne biçim rüyalar gördüm çok yüksek bi yerden atladım dustum paramparca oldum kalan parcalarımı bı cocuk benzın dokup yaktı ay kendımı mal gıbı hıssedıyorum offf bee

aslıcım ne güzel eglenmıssın canım maşallah sana valla hep bende istemişimdir karoke bar gidip şarkı soylemeyi ama daha kısmet olmadı :nazar:
hayır olsun. ama kanımca açıkta kalan bir yerlerin olmuş:roflol:
ayyy:asigim:hadi hayırlısı allah yardımcın olsun. sağlıkla kavuş bebeğine inşallah. darısı başımıza.

şşşşt maşallah de kendine nazar eetcena.s.. gelir gelir merak etme fıstık kızın kocamanaaan bir maşallah da benden. :nazar:
ben fark etmedim ama hissettiydim:jeyyar:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Allah anali babai büyütsün insallah...

sen de benim gibi cok gec yatip erkenden uyananlardan misinkafamçokkarıştı 4 e geliyordu uyudum 7 de uyandm iste..yatagima almsim laptopu size yaziyorum iste...

bu arada burda 2 gündür pek bi yagmur var.. aslinda su an tam uyuma modu söyle tadini cikarta cikarta ama gel de uyu...zaten sunun surasinda doguma birsey kalmadi insallah... delikafaduldenondan sonra cok baska bir düzen olacak sanirim...sankii yedim yaptigim gibi zaman zaamn da sanki uyudum yapmam gerekecek sanirimkaydirigubbakcemile3 ama anne olmaya deger...Rabbim insallah keyfini almayi nasip etsin,yardimcimiz olsun insalah..

neysem kizlar ben eccük birsey yiyem ilactan sonra migdem bir hos oldu..

haydin öptüm
günaydın dünüüüüür gelinim nasıl? damadın çok iyi acaba annemin kaburgalarını nasıl kırabilirim diye düşünüp uygulamaya geçiriyo sıpamm:nazar: annesi kurban olsunŞeniz.
hekat arkadaşımızı da eklediimmmm

mino da doğuma gitmişti haber alabilecek arkadaşımız var mı çıkaralım listeden şu liste bi bitsiinnn yaaaa hayırlısıyla...

kızlar özge doğurdu rahatladı maaşallah bunalım takılma sırası bende:nazar:

gece uyanıp uyanıp kendimi dinliyorum sancım var mı acaba diye ama ne gezeeerr....:nazar:

hayııııııııııııııııııırrrrrrrrrr sakın bak geliyo oklava:eek:klava: bunalıma girmek yoook geleceği varsa glir bebe sen merak etme. sabır sabır kız dayandınız 9 ay az daha dayanın. hakkınızda hayırlısı inşallah:Saruboceq:

evett günaydın anne adaylaarrrııı,
nasılsınız fıstıklar? ben iyiyim oğluşumda iyi güzel bir uyku çektik oğluşumla ne güzel tepiniyor yahu karnımda sıpaa. dün akşam dalgalanmalarını kameraya çektim. izletcem ona büyüyüncee.

günaydın gençlikk!!!!

biz uyandık bacaklarımda kramp oluyor ama olsun bebişim büyümüş demek ki :))))
bugün fazla takılamayacağım akyaka ya gidiyom kahvaltıya :)))

he yaw mino da doğurdu titi8686 sana da hayırlı doğumlar güzelim sıra bizlere geliyi yawaştan!!!
rebecacım yapma sittires bınalımm rahat ollllll

günaydınlar herkese.
mehlikacım canım çok geçmiş olsun.inşallah bebişlerin en kısa zamanda iyileşirler canım.seni birazcık anlıyorum premeatürenin bakımı zor.allahım hepimize bebeklerimizi büyütmekte kolaylıklar versin.

kızlar sabah 3 saatlik uykumlayım.kızım gece hiç uyumadı.10 dk aralıklarla uyanıyor.pek bir huzursuz.acaba 40 ı çıkıyor ondan mı huzursuz.yada eve görmeye gelenler adetliyken mi geldi 40 basması oldu anlayamadım.hiçbir rahatsızlığı yok.ama avaz avaz bağırıyor ağlıyor.uyanırken,emerken yatarken ağlıyor.kucağımıza alıyoruz 1-2 dk duruyor yine bağırıyor.gögsümde yatınca huzurlu olur uyurdu 3-4 saat şimdi yine gögsüme alıyorum 10 dk sonra ağlıyor yine.bu nasıl iş anlamadım ben ya.ne yapcam.biz okuduk olmadı.kayınvalidem gelicek bide o okusun bakalım.

Enel yüzerlik dıye bır ot var onu al bır tavanın ıçınde sogan sarımsak kabugu yüzerlik ve senın ustunden ve esının ustunden bıraz ıp al ocakta yak nazara karsı çok ıyı gelıyor o

emelcim şu meleğin doğum yapan mart annelerinin sorunları topiğinin linki nedir?

merhaba arkadaşlar bende martın 26sında bebeğime kavuşcam hayırlısıyla.aranıza yeni katıldım.normal doğum istiyordum çatım darmış biraz önce öğrendim sezeryan olmak zorunda olduğumu..başka doktora gitsemmi acaba?

enel annem dıyorkı nazar degmıs olabılırler çocugu yıkasın bı dıyo en son su dokerken ayetel kursi okuyacakmıssınız bı dene bakalım

merhaba arkadaşlar bende martın 26sında bebeğime kavuşcam hayırlısıyla.aranıza yeni katıldım.normal doğum istiyordum çatım darmış biraz önce öğrendim sezeryan olmak zorunda olduğumu..başka doktora gitsemmi acaba?

canım çatın darsa baska doktora gıtmekde fayda etmez kı Allah hakkında hayırlısını boyle vermıs korkma sezeryandada bırsey yok

X