Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

ben ben ben dogurayim delikafaduldendelikafadulden

iyi geceler canim byee

şşşttt herkes sırasını beklesin bakiiimmm bak ben bile beyazlilyum için dua ediyodum onu yolladık inşallah doğurmuştur:Saruboceq:

kızlar ben de yarın doktora gidiyorum son 4 gidişimde de parmaklıyo wallakafamçokkarıştı
kızım doğsa da kurtulsam şu olaydan :çok üzgünüm:

dilekcim ben dun KK da sayfa okurken esim geldi,
senin cizelgeni gordu,
bayıla yazdi adam, anamm bitmis onlarin ki ne guzel diye.
ben de dedimki sakin ol daha gelmeye niyeti yok onun kızının :nazar:
sizin yerinize panik yapti adam delikafadulden

:roflol: :roflol: ben sıramı size verdim ben beklemedeyim :nazar:

yok ya ne dogurmasi agri felanda yok niye acaba ya oturdum dün bütün gece düsündüm acaba sat imi yanlis verdim diye yok bilmiyorum yaaaa..
Belim sabahtan beri cok agriyor, sol tarafim asagi dogru cekiyor ama öyle dayanilmiycak agrilar degil... Safiz iste bilmiyozki dogum sancisi nasil napcez ?

Doguranlar olacakmis simdiden Allah kolaylik versin hahaha... Sanki ise yolluyorum:KK66:

Ayyy özgecim sancılanmışş Hberini dilekten aldım nasıl sevindim yaa ayy kızlar belkide doğurmuştur şimdiye kadar..özgenin cep no var bende ama rahatsız etmek istemiyorum zaten o kendine gelip sakinleşince haber verecekti bana hadi hayırlı haberler versin inşallah darısı bizim başımıza....

Kizlar ben cikiyorum INsallah dogururum bu aksama kadar yaa sanci felan yok ama ins. onlarda gelir Hahahaha... Kocis hafta sonu evde hic degilse hep yanimda olurdu ama benim kiz babasina giciK babasi benim kizim erkek gibi olacak diyince sap diye vuruyor, beni sevmiyormusun diyincede hic kendini oynatmiyor acaba ben onla birlikte hastaneye gidiyorum diyemi gelmiyor hmms... Of ya cildiracagummm... Birde bende bi aktinti var igrenc kokusu var yaaa

delikafaduldendelikafadulden YASASIINNN OZGE DOGURUYOORR yaw butun heyecanli seyler gece oluyor kaciriyorum :roflol: Allah yardimcisi olsun yazik nasilda sevinmis sancisi var diye komposto bile yapmis :teytey: arkadaslar ozge de doguruyo ya artik onumuz acildi hadi bakalim herkes dogurabilir salin sancilarinizi gelsin bos durmak yookkk :roflol: :roflol:

Kizlar ya ben bi ultrasyona flnmi gitsem napsam yawww gelmiyor ne aci ne sanci var kendimi iyice kastim ve korkmaya basladim ? ya plasenta bebisimi iyi besleyemezse ?

Neyse gelecegin annisleri ben cikiyorum ... Doguracak olanlara Allah kolaylik versin, rahat dogumlar diliyor ve simdiden Allah anali babali büyütsün dualarimi iletiyorum:KK66:

Kendinize cici bakin coooooooook öpüyorum sizleri:KK66:

Kizlar ya ben bi ultrasyona flnmi gitsem napsam yawww gelmiyor ne aci ne sanci var kendimi iyice kastim ve korkmaya basladim ? ya plasenta bebisimi iyi besleyemezse ?

en son nezaman gittin? ozgeninde sancisi agrisi yoktu bildigim kadariyla bak aniden baslamis bence stres yapma kaslarin gerilir rahatlamaya calis. :1hug:

en son ultrasyon 37.haftada yapildi hersey normaldi :KK66: cogunlukla nts ye bagliyorlar

selam kızlar ınsallah özgecim bu saate kadar almıstır bebegını kucagına

kızlar özgenın anıden gırdı agrıları hatta doktor demiş pazartesıye kadar barı olsa dogumun izine cıkıcam dıye hiç acıklık falan yokmustu sancı cıkmamıs valla her an bekleyelım derım carsıya pazara bıle gıdemıyorum suyum falan gelır dıye ama cok sıkıldım :bbo: hadı bakalım Allah sıradakıne güç kuvvet versin

en son ultrasyon 37.haftada yapildi hersey normaldi :KK66: cogunlukla nts ye bagliyorlar

doktorlar plesantanin nekadar omru oldugunu anlayabiliyorlar sen hic sikma canini benimkide 2 gun once bakti plesantan iyi dedi eger dogurmazsan 41. haftada gorusuruz dedi yolladi :1shok: tabi ben okadar beklemem o ayri yani gider dogururum :) hic bunaltma kendini sonucta dogacaklar hele seninki heran gelebilir tadini cikart.

ben tad mad istemiyorm hehehe ... cok korkuyorum ya ne bileyim heran hersey olabilir bu ikinci bebegim olaca birincisine doyamadim daha hissedemeden kaybettim off Allah korusun düsünmek bile istemiyorum... Simdiden depresyona girdim ben galiba

ben tad mad istemiyorm hehehe ... cok korkuyorum ya ne bileyim heran hersey olabilir bu ikinci bebegim olaca birincisine doyamadim daha hissedemeden kaybettim off Allah korusun düsünmek bile istemiyorum... Simdiden depresyona girdim ben galiba

bende korkuyorum bence herkes korkuyordur bukadar az kalmisken ya bisey olursa diye. bende o yuzden napiyorum cok sik ebelerle konusuyorum canim sikildikca ariyorum herhafta gorusuyoz zaten yani sende bi saglik kurulusuna git, artik bulundugun yerde nasil imkanlar varsa kullan onlari, hamilelikte depresyon ve endise cok iyi bilinen birsey kimse seni geri cevirmez benim dosyam oldugu gibi endiselerimle dolu :))) yurtdisi dimi seninde

o korku maalesef bendede var sacma sapan seyler gelıyo aklıma düşünmesı bıle ürkütücü bır an önce elımde kucagımda görmek ıstıyorum yavrumu sag salim :ecrin_bebek: doktora dedım zaten 40 dan daha fazla beklemem dıye tamam dedı oda napıyım sunı munı katlanıcaz

selam gençlik!!!
özge doğuruyormuş ne mutlu yaw muradına eriyor bir avazda kurtarsın Tanrı!!!
sıradaki kim ayşin sabah doğurmuştur ay listemiz bayağı değişecek liste koordinatörü muhterem ezgi huhu!!!

zeynepcim tarihin hayırlı olsun süpriz bekleme artık bu cadıdan 11 martta sağlıkla gelsin de geliş şekli mühim değil !!!!!

X