Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Merhaba kızlar ikizcim bende seni doğurdun sandıydım görmeyince ,sen şimdi havamı atıyon bana satım senden 1 gün önce diye??he?lilyumcum 39+5 im bugün sabahtan beri neler yapmışın öyle ben anca 12 de kalktım annemin telefonuyla ancak kahvaltı yaptım annem gelince son bi temizlik yapcaz bakalım çok da yorulmamaız lazım bugün ,yarın bende gidicem biliyosun bizim inatçı oğlan gelmedi zorla doğurtcaz artık napalım artık karnımıdaki son günü oğlumun valla dün akşam dedim ki kendi kendime gidelim yarın hastaneye 1 gün geç 1gün erken alıyım yavrumu kucağıma ama sonra ddim dellenme.

Lazanya erkenden doğurcanmı kız biz daha doğuramadan hızlı check-ın ci.

SELAM KIZLAR

19 GUNUM KALDI,,:CüvCüv: KIZLAR BEBEKLERINIZIN RESIMLERINI PAYLASSANIZ BIZIMLE

DENIZCIM BEBEGINI MERAK EDIYORUM ,CANIM BITANE RESIM KOYDA SEVELIM YAA

ELIF, ALTUNUM, BURSERCIM HEPINIZE COOOKK MERSIIII ben simdi cikiyorum gelince yazarim opuldunuz byeee

off lıste yıne karısmıs anam benı ne siliniyonuz benneyaptımkikaydirigubbakcemile3 ben elleşmiyom artıkın

Slm arkadaşlar benim kızımın doğum tarihi bugün kesinleşti 6 Martta doğacak kısmetse...
Abisi sezeryanla doğduğu için sezeryanla doğacak isminede abimiz karar verdi İDİL olacak...
Allah hepimize bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

bu annelere noluyo bilmem en ihtiyacımız oldugu zamanlarda nazlanıp duruyolar

selam doğuramayanlar, umarım hepiniz iyisinizdir. ya geçen hafta dr. kasılmalar başlamış dedi bana. ben yorgunluktan sandım. herneyse gün geçtikçe daha fazla adet sancısına benzer şeyler hissediyorum. hadi bakalım ne olacak?

bu arada başlıklara bile bakmadım bakıyım bi 2009 mart bebek fotolarını yapmışmısınız?

kızlar yaa doğum çantalarını nasıl düzenlediniz.. giyeceklerinizi filan nasıl yerleştirdiniz

kızlar yaa doğum çantalarını nasıl düzenlediniz.. giyeceklerinizi filan nasıl yerleştirdiniz

valla canım ben ıkı bolumlu canta aldım bı tarafa benimkilerini bi tarafa bebeginkileri koydum canım a.s.

ezgi, aslı,evk inşallah güzel haberlerle dönersiniz :Saruboceq:

bende banyomu yaptım kuafore gittim fön çektirdim saclarımı ordurdum az az cici oldum :CüvCüv: kaşları aldırdım yarına ki konturolee hazırımm şakkıdı

altunummmm :roflol:

ugrasmadım okadar ya tıktım hepsını valla :roflol:

daha yeni hazırladım zaten ya oyle ayrı ayrı ugrasmadımm

nerde bu kızlar merakla bekliyorum

ya bende o kadar ugrasmadim valla Dilekcim gibi tıktım gitti :smiley-cool:
yalnız ben iki ayri canta yaptim.
biri Doruk icin kucuk spor cantasini ayarladik, bir de kendimize baya buyuk bir spor cantasi hazirladim.

Doruk icin bir tek cikarken giyecegi cikis setini getiriceksiniz, burada giyecegi herseyi biz vericez dediler.

Yalniz bizim kocisle tık tık icine hala cantada eksiklikler bitmiyor tatile gidiyoruz sanki sırnaşık şey

zorla doğurcaz herhalde dediğin gibi..şuan bende dr ne derse onu yapacak durumdayım..
suni verelim derse okey
1 hafta daha bekleyelim derse okey
sezeryan yapalım hemen derse okey
herşeye varım yani...çökmüş durumdayım..
bende çıktım dışarı 1 saat yürüdüm nasıl baskı yaptı nasıll...idrar torbam patlayacaktı sanki...2 kerede dehşet sancı girdi..belki yarın psikolojik olarak başlar sancılarım

oohh hadi hayırlı olsun..bellimi olur yarın bide doğururpta gelirmissin...

kızlar bu arada süheyla yok bugün doğurdumu naptı ben hiç mesajına rastlamadım..cebi olan varmı aranızda...

ezgicim hayırlı haberlerle dön inşallah canımkaydirigubbakcemile5

aslııııı kız sen normal düşünmüyormuydun dönüverdin herhalde...dr ne derse o olacak yani öylemi..hayırlısı olsun..
ben direttimde noldu sanki...sezeryan olma ihtimalim çok yüksek:1no2:

alltunummmm annene mi kızdın sen geç geliyor diyeee:uhm:yoksa başkasına mı

alltunummmm annene mi kızdın sen geç geliyor diyeee:uhm:yoksa başkasına mı

anneme kızdım canım yaaa..
ben yürüyüşleri düzenli yapamıyorum nedense bi gün gidiyom bi gün evdeyimmm..
tabii sorun bende keyfi hareket ediyorum sonra acısını çekerim herhal

Hicran55.......................03 mart
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
İkiz................................06 mart
paylasim........................06 mart
ayshince..........................06 mart
elale..............................07 mart
rebeca............................10 mart
karabiberim....................10 mart
alyasulin........................12 mart
ecrinyagmur....................12 mart
zakkum6644...................13 mart
buket83..........................13 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l......................14 mart
KızılDeniz.......................15 mart
doga..............................17 mart
nita85.............................18 mart
Tebessüm22....................20 mart
altunummm......................20 mart
fencidmlrms.....................21 mart
iklimsu............................21 mart
sewill..............................23 mart
mertaş............................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
rainxxx..........................29 mart
memure06.....................29 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19...........................01nisan
ege-deniz.......................03 nisan
HAYATist.......................04 nisan

KIZILDENIZ, MEMURE06 ADLI ARKADASIMIZ YANLIS LISTEDEN KOPYALA YAPISTIR YAPTIGI ICIN SEN LISTEDE GOZUKMUYORDUN TEKRAR EKLEDIM SENI CANIM.

lilyum psikolojik olarak başlasaydı şimdiye ooo doğurduydum ben ay bide sıkıldım arayıp arayıp haftalardır doğurdunmu doğurmadınmı die sorular bıktım valla yarın doğurıyımda Allahın izni ile kurtulayım milletten aa hadi lilyumcum son günümüz canım bende ne derse yapacam sabrım kalmadı

Kizlaaarrrrr ben simdi dr dan geldim hersey yolundaymis bi sorun yok gayet saglikli bebek dedi kilosu 2986 gr simdi baksa 3kg olmustur herhalde dana gibi yedimde ayiptir soylemesi 14gr almistir herhalde :roflol: bu son dr gorusmemizdi bi sorun cikmazsa. bundan sonra isim ebelerle aksam 4 tede ebe kontrolum var. cati muayenesi diye bisey yapilmiyormus hersey dogum aninda yapilacakmis. bebisim yuzunu sakladi bi ara gosterdi ben goremedim babasi cok net gormus dediki cok guzeldi yuzu galiba sana benziyor dedi ama foto yok elimizde iste bizden bukadar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…