Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Kızlar ben yarın hastaneye gidiyorum çantamlabenneyaptımki suni sancı vercekler yani bebeğime kavuşcam heyecanlıyım ne zaman dönerde girerim bilmiyom erdem hastanesinde ki bugün doğanlara bakarsınız koyuyolar resmini adım canan bebişin adı mehmet kaan olcak ama tahminim anca akşama doğru doğar bakarsınız ordan anlarsınız çünkü giremem siteye bi süre eve gelince ancak.

mino canım allah yardımcın olsun inş cok sancı cekmezsın güzel haberlerle getirirsin inşallah allaha emanet ol dualsrım senınle Şeniz

ay minocuummmm heyecan yaptım ben şimdi ama sen sakin ol erdem hastanesinden bakarız biz mehmet kaan ın fotosuna hihoyyyt sen suni sancıyı düşünme bebeğinin sağlığı önemli ve de yarın kavuşacak olmanız önemli !!!!

benım doktor catı muayenesi yapmadı benneyaptımki ama normal dogum dıyo mino canım senın gununmu gecti neden sunı sancı verılecek

selam kızlar bugün doktora gittik doğmaya niyeti yok bizimkininkaydirigubbakcemile3 bugün 39+2yim cumartesi tekrar çağırdı bakıcak, ntsde sancı mancı çıkmadı alttan da muayene etti hafif bi yumuşama var ama daha doğum başlangıcı değil dedisenağlama

suni sancı alacak arkadaşlar inşallah sağlıcakla kucaklarsınız bebeklerinizi....

rebeca cım inşaallah cumartesı ye kadar kendı sancın gelır hiç bellı olmuyor bu bebeklere hihoyyyt

rebeca canım üzme hayırlısı olsun rabbim vardır bi bildigi üzme sen kendini :teselli:

kızıldeniz canım neden gerek duymadı ki acılma olup olmadıgını alttan muaneden anlıyorlar ama belliki senin dr uzman bakarakda anlıya biliyor :roflol: hem etmesin zaten ya hiç güzel bi duygu degil parmaklanmak :roflol:

bende kac defa girdim nstye..hic sancim cikmadi..
aniden basladi sancilarim.. hatta 4 cm acilmada bile hala düzensizlerdi.. kafamçokkarıştı
yani dicem o ki birdende basliyabilir bu sancilar.. bide bakmissin hastaneye yatis islemlerin yapiliyor.. -tatlicadiarzu-
her an herseye hazirlikli olun

Masallah ona bu arada resımlerını eklesende gorsek dıyorum mınık çerezi

Lazanyacım sağol güç verdiniz bana önemli olan sağlığımız doğru diyon :))çok değişik duygular bunlar ya 9 aydır karnımda hiç görmediğim bebeğime kavuşcam

benım doktor catı muayenesi yapmadı benneyaptımki ama normal dogum dıyo mino canım senın gununmu gecti neden sunı sancı verılecek
normal olcak canım günümün dolmasına 1 gün kala çağırde yengemin annesi ebe kızlar onunla konuştum dediki doktorlar ultrasonda bebeğin suyunun kirlenmeye başlandığını vb şeyleri görüyolar zamanın geldiğini anlıyolar rahat ol dedi yani doktor ne derse yapcam doktorumun başının etini yedim başından beri normal doğum diye o konuda doktorumdan eminim bide acılma olmasada verilebiliyomuş suni sancı korkma hiç dedi sağolsun moral oldu.

ezgi ebe ne dedi annat bakam?????

bacim kan tahlilim yapildi sonra bana pantolonunu indir yan yat dedi cikartmana gerek yok , dedim noluyoz :1shok: vajina girisine pamuklu cubuk surdu menenjite sebep olabilen bi mikrop varmis ondan bende varmi diye bakicaklarmis zaten hic bisey anlamadim saniyelik biseydi. neyse dogumdan konustuk korkma dedi kilolu bebekler daha kolay doguyorlarmis cunku sabitlermis kucukler ellerini agizlarina sokabilir yada kafasini one arkaya cevirebilir gibi biseyler dedi artik beni rahatlatmak icinmi dedi bilemiyorum (ben yinede artik yemek yemiycem) sancilarim var paracetamol alayimmi dedim almalisin dedi sancilar ates yaparsa ateste bebege zararli o yuzden agri kesici al dedi. hazirlikli olmamida soyledi karnim buyukmus baya. hepsi bu bacim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…