Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Kizlaaarrrrr ben simdi dr dan geldim hersey yolundaymis bi sorun yok gayet saglikli bebek dedi :nazar: kilosu 2986 gr simdi baksa 3kg olmustur herhalde dana gibi yedimde ayiptir soylemesi 14gr almistir herhalde :roflol: bu son dr gorusmemizdi bi sorun cikmazsa. bundan sonra isim ebelerle aksam 4 tede ebe kontrolum var. cati muayenesi diye bisey yapilmiyormus hersey dogum aninda yapilacakmis. bebisim yuzunu sakladi bi ara gosterdi ben goremedim babasi cok net gormus dediki cok guzeldi yuzu galiba sana benziyor dedi :eek: ama foto yok elimizde :KK43: iste bizden bukadar...

harika :sm_cool:
soylemistim sana, cok sukur her sey yolundaymis.
gostermesin bakalim cadi, kendini goreceksin nasilsa az kaldi hihoyyyt

elif valla benım koca hiç oralı degil karısan edende yok herşeyi kendim ayarlıyorum rahattım yerinde şakkıdı

özgecim yok canım gelemsin ben sıramı beklıyorum siz varken bana dogurmak düşmez :roflol:

ege-deniz canım çok şükür güzel haberlerle gelmişsinde bebek maşallahı var yaa daha 3 hafta var alllah yoksam sendemı sezercık olcan bu arada catı muanende kendini sıkma ve kasma relax ol canım ozamn canın yanmaz maşallah ikinizede :nazar:

elif valla benım koca hiç oralı degil karısan edende yok herşeyi kendim ayarlıyorum rahattım yerinde şakkıdı

yok dilekcim benim kocamda karismaz sagolsun, dedigimi kabul eder.
ama iste bizim hastanede fazla kaliniyor 3 gece tutuyorlar.
o yuzden ister istemez kendimizle ilgili goturecegimiz esyalar fazla.
onun tras takimi vs..

oooo ben bi günlükk hazırladım oyuzden kucuk bıcanta yaptım lazım olursa dedim eşim getirir evden şakkıdı

kızlar yaa doğum çantalarını nasıl düzenlediniz.. giyeceklerinizi filan nasıl yerleştirdiniz

canım ben tek bavul yaptım en üste bebeğinkileri koydum benimkileri alta koydum küçük bir bavul işimi gördü.

onun tras takimi vs..[/QUOTE]

harika :sm_cool:
soylemistim sana, cok sukur her sey yolundaymis.
gostermesin bakalim cadi, kendini goreceksin nasilsa az kaldi hihoyyyt

saolasin canim bende aynen oyle dedim kizma gosterme yuzuu elbet bir gun gorucem iste ozaman diledigim gibi kokliycam opcem ozaman saklayamiycaksin Asya hanim dedim :nazar:

ege-deniz canım çok şükür güzel haberlerle gelmişsinde bebek maşallahı var yaa daha 3 hafta var alllah yoksam sendemı sezercık olcan bu arada catı muanende kendini sıkma ve kasma relax ol canım ozamn canın yanmaz maşallah ikinizede :nazar:

onuda sordum kac kiloya kadar normal dogum oluyo dedim guldu oyle bi sinirlamamiz yok anne ve bebegi uzmeden ikisi icin en avantajli dogum hangisiyse onu yapicaz dedi ve tabi buna dogum aninda karar verilcek dedi. yani dilekcim bilmiyom ne olcak ben dusunmemeye calisiyorum :kahve:

digerleri gelmedimi doktordan daha yaw :uhm:

bencede düşünme canım mevlam hayırlısını nasip etsin ikinizide saglı yerinde olsun yeterr

valla inan benım 8 gunum var çok rahatım hiç dogumu düşünmüyorum sanki dogurmucam hep böyle kalçakmısım gibi geliyor bana myle kabullenmişim :roflol: olurda kızm süpriz yaparsa öyle dogra işte :kahve: rahatım relax sancı cekiyorum ama kendimi adet olmuş gibi hissediyorum :roflol:

alyasulin bende rahatım canım galıba neyle karsılasacagımı bılmemenın verdıgı rahatlık bu sancı mancı hiç aklımda degıl dogumdanda korkmuyom sonuna kadar böyle gıder ınsaallah :roflol: ege denızım tesekkur ederım canım a.s.

kızlar yaa doğum çantalarını nasıl düzenlediniz.. giyeceklerinizi filan nasıl yerleştirdiniz
güzelim bende 2 çanta hazırladım kendime ilk giyeceklerimi üstte koydum eşimede anlattım nerde ne var ona sezeryan falan olurum kendimde olmam bilsin uğraşmasın hemşireler faaln bebek için çantasına ilk giyeceği zıbın alt üst takımı şapkası birde havluya sarıolarmış o havluyla temizleyip onu atıolarmış öle normal bi havlu koydum birde bebek bezi birde alt açma pedlerinden koydum penye battaniyesine bohça yaptım hemşireye direk bohçayla veriliomuş çantayla almıolarmış extradan giyecekleri falan kendi valimizimde sezryan olacak arkadaşlar mümküsse çantanıza pipette koyun ilk gün lazım olabiliomuş tecrübeli arkadaşalrımdan öğrendiğim kadarıyla oturmakta güçlük çekebiliosun o yüzden pipet işe yarıo bişeyler içerken dediler inşallah biraz yardımcı olabilmişimdir
Kizlaaarrrrr ben simdi dr dan geldim hersey yolundaymis bi sorun yok gayet saglikli bebek dedi :nazar: kilosu 2986 gr simdi baksa 3kg olmustur herhalde dana gibi yedimde ayiptir soylemesi 14gr almistir herhalde :roflol: bu son dr gorusmemizdi bi sorun cikmazsa. bundan sonra isim ebelerle aksam 4 tede ebe kontrolum var. cati muayenesi diye bisey yapilmiyormus hersey dogum aninda yapilacakmis. bebisim yuzunu sakladi bi ara gosterdi ben goremedim babasi cok net gormus dediki cok guzeldi yuzu galiba sana benziyor dedi :eek: ama foto yok elimizde :KK43: iste bizden bukadar...
maşallah asyamıza ne güzel haberlerle gelmişsin artık beklemedesin sende hayırlısı olsun cnm
fazlamı rahatım yoksa kızlarr ???

en güzelini yapıosun ne güzel rahat olmak çok iyi bnde rahat tım düne kadar dün hastene sancı çekenler sezeryanlılar öle görünce panik oldum biraz birde ilk kayıp doğumum aklıma geldi çok bunaldım nst için beklerken

Hicran55.......................03 mart
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
İkiz................................06 mart
paylasim........................06 mart
ayshince..........................06 mart
elale..............................07 mart
rebeca............................10 mart
karabiberim....................10 mart
alyasulin........................12 mart
ecrinyagmur....................12 mart
zakkum6644...................13 mart
buket83..........................13 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l......................14 mart
KızılDeniz.......................15 mart
doga..............................17 mart
nita85.............................18 mart
Tebessüm22....................20 mart
altunummm......................20 mart
fencidmlrms.....................21 mart
iklimsu............................21 mart
sewill..............................23 mart
mertaş............................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
rainxxx..........................29 mart
memure06.....................29 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19...........................01nisan
ege-deniz.......................03 nisan
HAYATist.......................04 nisan

selam gençlik öncelikle ezgim süper haberler getirmişin bize maaşallah Asyama!!!!

biz de 3100 gr olmuşuz ilk 2950 çıktı sonra değişti felan neyse p.tesi testler yapmak üzere hastaneye çağırdı 16 sının olduğu hafta sezeryan ile alcağız dedi!!!(parmaklandım)

selam gençlik öncelikle ezgim süper haberler getirmişin bize maaşallah Asyama!!!!

biz de 3100 gr olmuşuz ilk 2950 çıktı sonra değişti felan neyse p.tesi testler yapmak üzere hastaneye çağırdı 16 sının olduğu hafta sezeryan ile alcağız dedi!!!(parmaklandım)

MASALLAH ADA miza neeee sezeryanmi :1shok: tirstin demi hain birakiyosun boyle beni hani ikimizde normal dogum yapacaktik senağlama neyse kaprisimi sonra yaparim simdi cikmaliyim 4 te ebeyle randevum var gec kaliyorum bye :a015:

DENIZ ben cikiyorum canim sen ekle kendini yada ASLI ekler opuldunuz.

Aslım sedemı sezercık olucan bende mart 14 de olacam ayyy heycan yaptım yaaa

kızlar bu sezeryanlara doktormu karar verıyo catı muayenesı sonucu mu benım daha muayenem yapılmadıda son zaman sezercik demesın bu doktor

ege deniz maşallah bebişine,lazanya hadi bakalım seninde haftan belli olmuş belki sancın gelir daha önce ??

X