Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Aylar sonra kizimi gorucem kaldi 2 saat heyecandan napcagimi bilmiyorum insallah guzel haberler alirim doktorun agzindan hersey cok guzel cumlesini duymaya o kadar cok ihtiyacim varki. ordan cikinca kocisle ogle yemegimizi yiycez sonra beni eve birakicak.

ALTUNUMMM bencede artik hazirla cantani yani belli olmaz bunlarin sagi solu bacim :)

ege-deniz canım innşallah güzel haberlerle gelirsin canım :Saruboceq: güzel haberler getir ohh bide güzel güzel dıkkınnn :roflol:

selam gençlik kozetten haberler varrrr!!!
spinal sezeryan olmuş oğluşunun maaşallahı varmış toramanmış hala ismi yokmuş size çoookkk selamları varrrrrr

ezgim hadi kavuşmanıza az kaldı :)))

yuh yani altunum yaa arayıp fırca atsana ben olsam çoktan çıngar cıkarmıstım sıkma canını ama bu kadarda essız kalmaa!!!!

yaa söylüyoruz ama adamlarda tık yok.. doğuma 10 gün içinde olacak dedim. bebekden önce gelirmi filan dedim :) ama biz sizi ararız diyolar ya vazgeçecem en sonunda tamam gelmesin başka yerden alacağım diyeceğim yarında haber gelmezse..
yine doğuran var gitgide azalıyoruz yaaa... sıra bize gelsin ama önce benim işlerim bitsin yaaaa :)

:dance:selammm...bugün sezeryan tarihimi alıcam.akşama yazarım kızlar:dance:

hadi bakalim ezgicim, cok az kaldi.
ben biliyorum gayet saglikli asya hanım allahın izniyle, rahat ol.
bizi habersiz birakma

Aylar sonra kizimi gorucem kaldi 2 saat heyecandan napcagimi bilmiyorum insallah guzel haberler alirim doktorun agzindan hersey cok guzel cumlesini duymaya o kadar cok ihtiyacim varki. ordan cikinca kocisle ogle yemegimizi yiycez sonra beni eve birakicak.

ALTUNUMMM bencede artik hazirla cantani yani belli olmaz bunlarin sagi solu bacim :)

canım inşallah güzel haberlerle dönersin..
sırayla yıkıyorum akşama hepsi hazır olur sanırım :)

ben de bugün gidcem doktora doğum şekline karar verecez :))))
akşam 16,30 gibn belli olur heyecan bastı bakalım nasıl olmuş kızım sabah sağlıkocağında gümbürdetti ortalığı herşeyi iyiydi ödemim varmış olur dedi gebelerde

lazanya senende hayırlı haberler bekliyoruz o zaman. neye göre doğum şekline karar vereceksiniz

slm hatunlar yeni topiğimiz çoşmuş baya i akşam bakalmadım almış sayfalar başıını gitmiş ama hoşuma gitti süper muhabetler dönmüş yaniiii

benim de gaz ve sindirim sorunum hat safada yaa :nazar:
hep aynı durumdayız güzelim ayakalarıma sıcak su torbası koyuyorum o zman rahatlıorum bebek için aynı şeyi uygulamayı düşünüorm küçük sıcak su torbası aldım kızımada
Bu arada sanki bugün sancılarım oldu gibi ama düzensizdi sanırım çok ama çok hafif adet sancısı gibiydi hayırlısı bakalım ama cimcimem anneannesi doğmadan gelmesin yaa annem 20sinde gelecek e o gelincede temizlikti hazırlıktı gününü beklesin yani miniğim...
Kızlar bu arada vajinal akıntılarınız ne alemde kıvamı yoğunluğu miktarı ve kokusu...
cnm bnm akıntılarım iyice artı ve beyazımsı tortular halinde gelmeye başladı artık doğuma hazırlık akıntısı dedi ebeler dün aradada altıma kaçırıorum suyum gelio olabilirmi dedim olabiir sen takip et kendini devam ederse gel dediler şimdilik normal görünüo dediler işte bekledeyim doktorcumda biraz daha beklesin azcık daha büyüsün dio kısmet artık

Aylar sonra kizimi gorucem kaldi 2 saat heyecandan napcagimi bilmiyorum insallah guzel haberler alirim doktorun agzindan hersey cok guzel cumlesini duymaya o kadar cok ihtiyacim varki. ordan cikinca kocisle ogle yemegimizi yiycez sonra beni eve birakicak
.
inşallah güzel haberlerle gelirsin cnm bu arada düzenli sancılarınıda sormayı unutma koptum valla ne hoşsun sen öledelikafaduldendelikafadulden

selam gençlik kozetten haberler varrrr!!!
spinal sezeryan olmuş oğluşunun maaşallahı varmış toramanmış hala ismi yokmuş size çoookkk selamları varrrrrr

ben de bugün gidcem doktora doğum şekline karar verecez :))))
akşam 16,30 gibn belli olur heyecan bastı bakalım nasıl olmuş kızım sabah sağlıkocağında gümbürdetti ortalığı herşeyi iyiydi ödemim varmış olur dedi gebelerde

cnm kocaman maşallah kozetede oğluşunada darısı bizlerin başına
sende güzel haberlerle dönersin inşallah doğum şekli derken normal düşünmüomusun cnm

Son düzenleme:
walla bilmiyom ki neye göre karar verecek ben tırsıkım biraz

bende öyle valla doktor ne derse tamam diyecek durumdayım ama net hiçbirşey söylemiyo yaaa.. şimdilik normal ağır basıyor dedi.. çatı muayenesi filanda yapmadı.. onuda bi atlatsaydık..

burser benim doğumda 20 mart gözüküyo ama annem 21 de gelecek şaka gibi ben doğururum belki o zamana kadar. olay bittikten sonra ne yapayım ben seni demi yaniii... hastenede lazım bana zaten normal olursa 1 günde çıkarıyorlar annem gelene kadar evde olucam içeriye erkekde almıyorlar tamamen hemşirelerin eline kalıcam insafsız biri çıkarsa yandım yani... öyle kızıyorum ki..

Hicran55.......................03 mart
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
İkiz................................06 mart
paylasim........................06 mart
ayshince..........................06 mart
elale..............................07 mart
rebeca............................10 mart
karabiberim....................10 mart
alyasulin........................12 mart