Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

kızlarrrrrrrrrr acil yardım beklıyorum alyanın poposu fena halde pişik olmus niye oldu bilmiyorum sürekli altını degıstırıyorum her pırtladıgın temızlıyorum unı baby mendılı kullanıyorum ama nıye oldu bılmıyorum yavrum ondan cok huzursuz oyuzden acıl bana cok etkilibi pişik kremi önermenizi bekliyorumm

Sağol Dilekcim, darısı başınıza.
Ben de öyle umuyorum, emzirdikçe bu kilolar gitse de ben de 60 a düşsem diye... Umarım dediğin gibi olur... Zayıf olduğum günleri çok özledim.
Kızlar yaa, dün akşam beklediğimiz telefon geldi. hani bir iki hafta önce bahsetmiştim bir telefon bekliyoruz diye... O telefon biraz gecikmeli geldi. 3 ay evvel eşimin büyük bir firmayla iyi bir pozisyon için görüşmesi olmuştu. Dün akşam arayıp, kabul edildiğini söylediler ama eşim reddetmek zorunda kaldı. Çok geç kaldınız dedi. Çünkü artık bulunduğumuz durum sadece eşimin işe girmesiyle çözülecek gibi değil. Borcumuz harcımız olmasa, sadece evi geçindirmeye, kiraya falan yeter de... Şımdi mantıksız. Burada eşimin kazandığını kiraya vermektense Ankara'da annemle oturup, her ikimiz birden iş ararsak kira ödemeden ve çocuk bakımı için bakıcı masrafı olmadan borçlarımızı daha rahat öderiz diye düşündük. Allah hayırlısını versin. 3 aydır bütün dualarımız bu işten kabul almakla ilgiliydi ama hayırlısı diyorduk hep... Demek hayırlı değilmiş... Umarım Ankara'da daha güzel işler buluruz. :Saruboceq:
denizcim hakkınızda hayırlısı olsun canım, hem Ankara'da hem de istanbulda yaşamış biri olarak ankarada hayatın daha düzenli ve kolay olduğunu biliyorum sen debiliyorsun, inşallah kısa zamanda güzel işler bulup borçlarınızdan da kurtulursunuz ve ohhh beee iyi ki gelmişiz dersiniz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu zor günlerde.

Selam kızlaaar.
Daha önce bahsetmiştim moralim bozuk diye.. Anıl'ın sarılığı düşmedi.Dün sabah tekrar gittik,kolundan aldıla kanı.. 18,19 çıktı. Doktor dediki bu değerlerin araştırılması lazım artık,üniversiteye götürün dedi.
Bizde acilen ızmir Dokuz Eylül'e gittik.Yine birsürü tahlil yaptılar.Kollarını,elinin üstünü delik-deşik ettiler kuzumun.4 tüp kan aldılar.Çocuğum ağlamaktan sesi kısıldı,zor dayandım.Hemşirenin bile eli ayağına dolaştı..ıdrar tahlili yaptılar..
Sonuçları yarın alıcaz. Yarın tekrar ızmir yolu var bize...ınşallah kötü birşey çıkmaz.. Kıyamam ben tosun paşamaaaaaaaaaaaaaaaa.
buketçim inşallah iyi haberler alırsınız yarın, Sezin'in de aldılar elinin üstünden kan neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.
kızlar saat 4:10 a randevu aldık.alya daha kötü oldu.haberdar ederim dua edin nolur
gülşahçım gelmiş geçmiş olsun Allah acil şifalar versin Alya Derin'e. iyi haberlerinizi bekliyoruz.
kızlarrrrrrrrrr acil yardım beklıyorum alyanın poposu fena halde pişik olmus niye oldu bilmiyorum sürekli altını degıstırıyorum her pırtladıgın temızlıyorum unı baby mendılı kullanıyorum ama nıye oldu bılmıyorum yavrum ondan cok huzursuz oyuzden acıl bana cok etkilibi pişik kremi önermenizi bekliyorumm
ben johnson baby kullanıyorum bi sefer pişik kremi bi sefer yağ sürüyorum. şimdiye kadar bi problem olması sadece 1 gün kola içmiştim o zaman hafifi kızardı bi daha ağzıma sürmem. geçmiş olsun size de inşallah Alya kısa zamanda iyileşir.

tşk ederim kızlarhem pişik kremi hemde pudra hep kullanıyorum oyle degısık bıseyde yemedım şimdi zelalın tavsıyesı uzerıne sebamed pişik kremını alldırıyorm esıme inş duzelır tez zamanda :KK43:

gülşahım çok geçmiş olsun inş önemli bişey yyoktur allah şifa versin güzel haberlerını beklıyoruz cnm

kızlar ya bende iştahsizlık problemi var acım ama canım hiç bişey yemek istemiyor yada üşeniyorum biri hazırlayıp getirse söyle sandiviç falan portalkal suyu sıkılmıiş taze ama nerdeeeeee eve alışveriş yapmam lazım ama cıkamıyorum dısarı uff :KK43:

portakal suyumu?? canimcim c vitamini iceren seyler bebegin poposunu pisik yapar dedi bana doktorum.. benneyaptımki

Selam kızlaaar.
Daha önce bahsetmiştim moralim bozuk diye.. Anıl'ın sarılığı düşmedi.Dün sabah tekrar gittik,kolundan aldıla kanı.. 18,19 çıktı. Doktor dediki bu değerlerin araştırılması lazım artık,üniversiteye götürün dedi.
Bizde acilen İzmir Dokuz Eylül'e gittik.Yine birsürü tahlil yaptılar.Kollarını,elinin üstünü delik-deşik ettiler kuzumun.4 tüp kan aldılar.Çocuğum ağlamaktan sesi kısıldı,zor dayandım.Hemşirenin bile eli ayağına dolaştı..İdrar tahlili yaptılar..
Sonuçları yarın alıcaz. Yarın tekrar İzmir yolu var bize...İnşallah kötü birşey çıkmaz.. Kıyamam ben tosun paşamaaaaaaaaaaaaaaaa.

gecmis olsun buketcim.. insallah tahlilleriniz temiz cikar, pasada en kisa zamanda atlatir sariligi canim..
:Saruboceq:

denizcim göbeğimiz düşmedi daha düşsün yıkayacam akşamüstü :)
buketim aynı senin duuruundayım işte huysuz kızım memede uyuyo yatağa yatınca mızıltı başlıyo illa mememde uyuycak

aslicim bizde göbegi düsmeden yikadik.. 6. gün düstü göbegi kizimin..
pansuman olarakda taa bastan beri sütümü kulak cöpüne damlatip öyle temizledik göbegini..
:1rolleyes:

gülsahcim gecmis olsun canim ya.. insallah biseyi yoktur.. sen evhamlanmissindir :teselli:

çerezim canım çekti ama içmedim portakal suyu valla bak :KK43: neden pişik oldu anlamdım zaten

çerezim canım çekti ama içmedim portakal suyu valla bak :KK43: neden pişik oldu anlamdım zaten

icme icme.. az fedakarlik yapicaz bacaksizlar icin .. :asigim:

pisik bizimkide ara ara oluyor canim.. sabah ne güzel biseyi yok.. askama kadar kizariyor ..
bende bi kac sey denedim en etkili pudra geldi..

bensureklı kullanıyorım pudrayı valla ılkkez oldu cok kızarmıs ıcım gıttı yaa

Dilekcim çok geçmiş olsun. Ben hametan pişik kremi kullanıyorum. Aklında bulunsun, ben baya memnunum...

geldik canlar..
yine grip.Allahım o kadar kızıyorumki kendime.el kadar bebeği 2 kere grip ettim oturduğum yerden.gerizekalımıyım neyim nerde hata yapıyorum anlamadım gitti!!
grip için şurup verdi,fizyolojik serum verdi.hıçkırık tuttuğunda kullanmamız için metsil verdi birde reflü varmış kusmasının nedeni oymuş onun içinde ilaç verdi.adı aklıma gelmedi şimdi.
1 hafta sonra kontrole çağırdı..
gerçekten nerde hata yapıyorum anlamadım..
haa birde aptamilin kusan bebekler için bir maması var az sonra size bir kaç not yazdı bana onlarla birlikte iletirim.
şimdi kıza bi bakıp geleyim

sarıböceg geçmiş olsun
geriye kalanlar nerde ya hayat ist ,egedeniz cheguevera nedesiniz.bebişlerini ellerinde değil göbüşlerinde taşıanlar benim 4 günüm var çok sılkıldım olay günümüzgelir de biz de rahatlarız inşallah

1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

liste unutuldu gitti.çektim çıkardım doğurun be anacığım....lülülülülülü

geldik canlar..
yine grip.Allahım o kadar kızıyorumki kendime.el kadar bebeği 2 kere grip ettim oturduğum yerden.gerizekalımıyım neyim nerde hata yapıyorum anlamadım gitti!!
grip için şurup verdi,fizyolojik serum verdi.hıçkırık tuttuğunda kullanmamız için metsil verdi birde reflü varmış kusmasının nedeni oymuş onun içinde ilaç verdi.adı aklıma gelmedi şimdi.
1 hafta sonra kontrole çağırdı..
gerçekten nerde hata yapıyorum anlamadım..
haa birde aptamilin kusan bebekler için bir maması var az sonra size bir kaç not yazdı bana onlarla birlikte iletirim.
şimdi kıza bi bakıp geleyim
Gülşahçım, canım benim, neden böyle söylüyorsun. Allah beterinden sakınsın. Altı üstü grip.. Mevsimlerden de kış... Çok normal hasta olması... Böyle böyle büyücekler annesi!!! Üzme kendini lütfen. Hepimiz anamızın karnından profesyonel anne olarak çıkmadık ki, yaşayarak öğrenicez herşeyi. Kızçene acil şifalar diliyorum. Umarım en kısa zamanda düzelir.
1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

liste unutuldu gitti.çektim çıkardım doğurun be anacığım....lülülülülülü

Hakkaten be yaa!!! Pırtlatıverin artık şu bebeleri... kaydirigubbakcemile3

Ben geldimmm ve hala doğurmadım yaa niye ya niyeee yeri mi çok rahat anlamadım gitti valla iyice ağırlaştım artık nefes bile alamaz oldumm..

Dilekcim çok geçmiş olsun. Ben hametan pişik kremi kullanıyorum. Aklında bulunsun, ben baya memnunum...

bende pişik kremi olarak desitin diye bir marka var ithal üstüne tanımam onu kullanıyordum ama çok pahalı geldi. Hiç bi sorun olmadı. Şimdi sebamed kullanıyorum o da çok iyi değil ama fena da değil..
Benimkinin de 2 gündür pipisinin üst tarafında kızarıklıklar var. sebamedden mi kaynaklanıyor bilemiyorum.Çünkü bez olarak prima 1 numaradan 2 numaraya geçtik.Sanki bezden kaynaklanıyor gibi geliyor.

Siz hangi bezi kullanıyorsunuz?

X