Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Elliiiiiffffffffff, Şuleeeeeee!!!
Gelmişiniz, niye yazmıyonuz anam? kaydirigubbakcemile

offfffffff dışarı çıkmak istiyorum ya eve hapis kaldım gezmek istiyomm hala dogurmamıs olanlar gidin gezin eglenin valla bebek olunca kalıyorsun evde otur otur nereye kadar sıkıldım utuden camasırdan yemekden uykusuzlukdan pehhh beeeeeeeee

BEN GEÇMıŞı OKUMAYA ÇALIŞIYORUM ŞıMDı BıTıRDıM NASILSINIZ BUGÜN?
Dün gece sancıyla fırladım yataktan ama gene tık yok sonrasında benim bebiş yerini çok seviyor anlaşılan kaydirigubbakcemile3

bu aarada arkadaslar avatardakı resmı bugun cektım ay sac bandını takınca çok komık oldu kuzum yaa :))

1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

evet gozumun onunde dursun arada bi gelip bakiyorum dogurmusmuyum diye :roflol::roflol::roflol:

bu aarada arkadaslar avatardakı resmı bugun cektım ay sac bandını takınca çok komık oldu kuzum yaa :))
Ben de oynuyorum öyle kızçemle... Çok sevimli gözüküyor. Maşallah. :nazar: Bu arada, saçlarını bantla geriye doğru ittirdiğin için biraz komik olmuş. kaydirigubbakcemile3Bantın altında bıraksaydın ya...
1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

evet gozumun onunde dursun arada bi gelip bakiyorum dogurmusmuyum diye :roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol:
Koptum yaa!!!
Doğurmuş muyum diye bakıyosun haa!!!! :roflol:

Hayatistçim, bana bu hafta doğurmazsın gibi geliyo...

Bana da artık son günümü bile geçireceğim gibi geliyor.Hayırlısı sağlıklı olsunda canı ne zaman isterse o zaman gelsin kuzum....

Eğer bana seslendiysen doğru canım. :)

Evet canım, sana seslendiydim.. kaydirigubbakcemile3
Bir anda Melek'in senden bahsedişi, doktorumu aramışken Şule'yi sordum deyişi aklıma geldi. Ulen dedim, hayatist Şule değildi galiba, Melek bunu söyleyeli epey zaman geçti, Şule doğurmuş olmalı... :roflol:Hayatist, hala sancılardan bahsettiğine göre ben karıştırıyom ama doğru sanırım. Ayy bu uykusuzluk bende akıl makıl bırakmadı yaa... Tesadüfen yaşıyom... :roflol:

denizcim bende ankaralıyım ve çok özlüorum bi topicte toplanalım ama eski topic mart anne adaylarıydı o yüzden yeni açalım 2009 mart anneleri die tabi ezgi de doğursun mayısada kalmaz sanırım kaydirigubbakcemile3 hayırlısıyla doğursun kalan arkadaşlarımız yeni bi başlangıç yapalım

denizcim bende ankaralıyım ve çok özlüorum bi topicte toplanalım ama eski topic mart anne adaylarıydı o yüzden yeni açalım 2009 mart anneleri die tabi ezgi de doğursun mayısada kalmaz sanırım kaydirigubbakcemile3 hayırlısıyla doğursun kalan arkadaşlarımız yeni bi başlangıç yapalım

Yok Burcu teyzesi, yoooookkkk!!!!
Ezgi kızımız da doğuracak en kısa zamanda, şaka yaptım ben ona, şaka!!!
Üzülmüş Ezgi kızımız, ne mayısı teyzesi yaaa!!! Sen de valla alemsin... Mayısa kalmaz diyosun, ne mayısı ayol, kalmaz tabiii..
Nerden çıkarıyosun böyle şeyleri, naaa sana, naaaaaa, naaaa, naaaa!!! :mymeka:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Yok Burcu teyzesi, yoooookkkk!!!!
Ezgi kızımız da doğuracak en kısa zamanda, şaka yaptım ben ona, şaka!!!
Üzülmüş Ezgi kızımız, ne mayısı teyzesi yaaa!!! Sen de valla alemsin... Mayısa kalmaz diyosun, ne mayısı ayol, kalmaz tabiii..
Nerden çıkarıyosun böyle şeyleri, naaa sana, naaaaaa, naaaa, naaaa!!! :mymeka:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

ama yani ustumde bukadar baski varken nasil dogurayim :kızgın: sanki listede bi tek benim adim var :1no2: yazik ama bana ya su bana yaptiginizi ozge ye yapmadiniz :roflol::roflol:

ama yani ustumde bukadar baski varken nasil dogurayim :kızgın: sanki listede bi tek benim adim var :1no2: yazik ama bana ya su bana yaptiginizi ozge ye yapmadiniz :roflol::roflol:

Valla haklısın!!!
Ama ben sana yaptıklarımızı Özge'ye yaptığımızı hayal ettim de bi an... kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
Bizi kesin doğrardı, sonra da kendine sezaryen yapardı herhalde... :roflol::roflol::roflol:

kız sus özgeye bişey deme zaten kız herşeyikafaya takıyor bunuda takar bak şimdi :roflol:

denizim band kafasında durmuyor zaten memenin ucunu ararken gozlerıne ınıyor band :roflol:

başım agrıyor yawss kızlar ya benim bacaklarımda çok agrıyor yaa valla bende hastalık hastası oldumbide gözlerim görmüyor benim :1ninca: valla gözlerimin altıda morarmıs ya 23 yaşındayım ama şimdiden kocakarıya döndüm ya kuafore gitmek istiyorum süslenmek istiyorum veeeeeee aylardır özledigim kot pantolanlarımı giymek istiyorum çok özledim kot giymeyi senağlama

kız sus özgeye bişey deme zaten kız herşeyikafaya takıyor bunuda takar bak şimdi :roflol:

denizim band kafasında durmuyor zaten memenin ucunu ararken gozlerıne ınıyor band :roflol:

başım agrıyor yawss kızlar ya benim bacaklarımda çok agrıyor yaa valla bende hastalık hastası oldumbide gözlerim görmüyor benim :1ninca: valla gözlerimin altıda morarmıs ya 23 yaşındayım ama şimdiden kocakarıya döndüm ya kuafore gitmek istiyorum süslenmek istiyorum veeeeeee aylardır özledigim kot pantolanlarımı giymek istiyorum çok özledim kot giymeyi senağlama

Ben öyle resim çekmek için takıyom bandı falan, yoksa bizde de durmuyo. Hele meme emerken falan kendini kaybediyo, kaybettiği memeyi bulacam diye. Ama bulması zor olmuyo çünkü kaybettiğini sandığı meme ağzında oluyo... :roflol::roflol::roflol:
Ben de saçımı kestirmek istiyom ama nerdeeee... En son geçen sene nisanda kestirdiydim... :1no2: Artık belime dğeiyo saçlarım... hatta geçiyo bile...
Bu arada neeeeeeeeee!!! delikafadulden
23 yaşında mısınnnn???????? :nazar:

evet caanım 23 yasındayım bızımkıde memeyı kaybedınce kendınden gecıyor ne guluyorum yaa :))
ben saclarımı dogumdan bı hafta once kestırmıstım cok sukur ama roflelı saclar fonsuz supurge gıbı duuruyor -tatlicadiarzu-

bende saçımı kestirmek istiorum boyatmak istiorum gidip ciciler almak istiorum ama nerdeeee bu arada ben pantolonlarım içne girebiliorum doğumda 5,5 kilo gitmiş geriye 4 kilom kladı göbekte kaldı kilolar o kadar düşük belde olunca girdim kotlara bugün ilk defa denedim çok mutlu oldum

ben gidip biraz yuruyus tirmanma yuzme vs biseyler yapayim gece gelirim artik hadin bye.

cnm şaka yaptık yanlış anlama cnm bebişlerin ne zmn geleceği belli olmuyo ben normal doğurcağımı duyunca bir hafta boyunca sürekli yürüyüş yaptım son günde çok yürümüşüm bacaklarım titriodu ara ara sancılarda vuruodu sanırım yürürmek biraz hızlandırdı kızımın gelişini hayırlısıyla gelir inşallah senin bebişinde

X