Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

selam dogurmusgiller :roflol::roflol: ne ediysiniz eyisiniz insallah.
ALTUNUM tebrikler canim Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah.
ASLI ADAm nasil iyilestimi bacim.

yok ezgicim yaw ishal deelmiş ki acemilikten anlamamışım sıvı mıçarmış bebekler :)))))
gaz derdimiz var zinco alcaz birazdan :)

yok ezgicim yaw ishal deelmiş ki acemilikten anlamamışım sıvı mıçarmış bebekler :)))))
gaz derdimiz var zinco alcaz birazdan :)

:roflol::roflol: sayenizde bende herseyi ogrendim ama ortada bebek yok o ayri :roflol: bu arada benimde zinco ya ihtiyacim var bugun :nazar:

Ankara'nııınnnnn, taşına bangıdı bangıdı;
Gözlerimiinnnn, yaşına bangıdı bangıdı,
Kriz biziiiii, esir almııııışşş,
Şu feleğiiiinnnn, işine bangıdı bangıdı.

:roflol::roflol::roflol:

Delirdim galiba...
Sizi de güldürem dedim. Ankara marşının bu versiyonunu bilen var mıydı aranızda? Bak öğrenmiş oldunuz...

ruhi su söylüyodu dimi bastan şöyle vurgulu vurgulu.zaten ali rıza bin boğa 1 ruhi su 2

merhaba kızlar....uzun bir aradan sonra şükür girebildim..benim kız beni esir alıyor..çok merak ediyorum ve de özledim sizleri am bir türlü fırsat olmuyor..geçenlerde biraz sıkıntımız vardı gece gündüz ayaktım şimdi geçti biraz..birde artık yalnızım o yüzden rahat yazabiliyom..şöyle birkaç safya geçmişe bi bakayım neler var..

merhaba kızlar....uzun bir aradan sonra şükür girebildim..benim kız beni esir alıyor..çok merak ediyorum ve de özledim sizleri am bir türlü fırsat olmuyor..geçenlerde biraz sıkıntımız vardı gece gündüz ayaktım şimdi geçti biraz..birde artık yalnızım o yüzden rahat yazabiliyom..şöyle birkaç safya geçmişe bi bakayım neler var..

Ayşincim hoşgeldin canım.. Bundan sonra daha sık bekleriz... Özletme kendini. Şimdi iyi olduğunuza sevindim. Hepimizi sıkıntılı günler geçiriyoruz bebelerle...

selam kızlarr..
ben çok şükür evime geldimm.
hiç açılma olmadğı için pazartesi 10.15 gibi sezaryene girdimm. oğlum kürşat emin 10.30 gibi dünyya gözlerini açtıı..
3 kilo 400 gram 50 cm .. şimdi yanımda uyuyor yavrumm

canım Allah bağışlasın..

altunumm allah analı babalı büyütsün canım sanda çok çok geçmiş olsunn...

benden son dakika gelişmeleri hala doğuramadım tık yok...

seninde vaktin gelir güzelim merak etme..bak ben 40+6 da normal doğum yaptım..

kızlar uzun süredir nete giremedim 12 martta doğum yaptım , bende kızımda iyiyiz Allaha şükür. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.doğum yapan arkadaşlarada geçmiş olsun diliyorum

denizimsende benim gibi türkü çığırmaya başlamışsın :roflol: :roflol:
aysincim hoşgeldin ikinizinde iyi olmasına sevindim canım a.s.
ecrinyagmur allah bagıslasın canım hayırlı evlat olsun inş

kızlar uzun süredir nete giremedim 12 martta doğum yaptım , bende kızımda iyiyiz Allaha şükür. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.doğum yapan arkadaşlarada geçmiş olsun diliyorum

Gözün aydın, analı babalı büyütün inşallah. :nazar:
Geçmiş olsun sana da...

slm güzeller bende mart anneleri ve bebeklerin sorunları topiğin deydim kimse yok dedim ama burdaymışsınız yeni doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum sağlıkla bebeklerini büyütürlewr inşallah denizcim diğer tarafada yazmıştım ama yine yazayım sadece 2009 mart annelri die bi topic açıp ordaa toplansak böle bebeklerle bütün topicleri taakip etmek biraz zor oluyoı muhtarcım bi el atsan diorum
bu arada doğum yapmamış arkadaşlara hayırlı sağlıklı doğumlar diliorum

denizimsende benim gibi türkü çığırmaya başlamışsın :roflol: :roflol:
aysincim hoşgeldin ikinizinde iyi olmasına sevindim canım a.s.
ecrinyagmur allah bagıslasın canım hayırlı evlat olsun inş

Napayım yaw, iyice kaçırdım keçileri... Artık yaşadığım travmaları böyle savmaya çalışıyom başımdan... Allah beterinden saklasın. :roflol:

denizcim ankarayamı taşınıosunuz tam geçmişie bakamadım ama hakkınızda hayırlısı olsun cnm bnm memleketime gidiceksiniz bende orda yaşamak isterim am nerde inşalalh herşey dilediğiniz gibi olur

1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

slm güzeller bende mart anneleri ve bebeklerin sorunları topiğin deydim kimse yok dedim ama burdaymışsınız yeni doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum sağlıkla bebeklerini büyütürlewr inşallah denizcim diğer tarafada yazmıştım ama yine yazayım sadece 2009 mart annelri die bi topic açıp ordaa toplansak böle bebeklerle bütün topicleri taakip etmek biraz zor oluyoı muhtarcım bi el atsan diorum
bu arada doğum yapmamış arkadaşlara hayırlı sağlıklı doğumlar diliorum

Canikomm, ben sana diğer topicten cevap yazdım bileeee!!! delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Benden kaçar mı? Bi bakarsın...

denizcim ankarayamı taşınıosunuz tam geçmişie bakamadım ama hakkınızda hayırlısı olsun cnm bnm memleketime gidiceksiniz bende orda yaşamak isterim am nerde inşalalh herşey dilediğiniz gibi olur
Evet canım, Nisan ayı sonu gibi Ankara'ya taşınıyoruz, kısmetse...
Sen de mi Ankaralısın? delikafadulden
Umarım herşey daha iyi olur... Sonuçta internet buluşturuyor hepimizi.. Ben yine sizden kopmam, hep bir arada oluruz... :Saruboceq:
1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

Ezgi, kııızzzz!!!
Bakıyorum da yine, "şu liste gözümün önünde dursun" modundasın? :roflol:

X