Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

herşey normalse çok saçma bence.ama acaba plesanta da bir yaşlanma suyunda bir azlma gibi bişey mi var.:1hug:

ege denizciğim tşkr ederim düşüncen için bugün kontrole gittim suyumun iyi olduğunu bebişin de gayet iyi olduğunu hiç sorun olmadığını söyledi bebiş kilolu oluncamı artık böyle bir karar verdi bende anlamadım bebişin kg si şu an 3500 gr

Ben kendi sancısı olmadan, suyu geldiği için suni sancı çekerek doğurmuş biri olarak aman haaa diyorum. bekleyebildiğin kadar bekle... umarım kendi sancın ve açılman olur... benimki azap gibiydi. mecbur kalmadıkça kabul eme bence...
bebeğinin kilosu da aşırı değil bence. bizden 4 kiloya yakın bebekleri normal doğuran arkadaşlar oldu. bir de ultrason genellikle biraz fazla tahmin ediyor kiloyu...

teşekür ederim arkadaşlar umarım haftaya kadar doğumum gerçekleşir de suni sancıya gerek kalmaz Allahım herkese kolay bir doğum geçirmemizi sağlar

kiloyla ilgilisi olacagini hic sanmiyorum. bak herseyinde yolundaymis normal gelen bi sanciyla normal yollardan dogum yapmak varken niye kendine okadar eziyet edesinki bence bu konuda doktorunu hic dinleme sonucta o sancilari cekecek sensin. umarim rahat bi dogumun olur a.s

kizlar selam ben geldim ne var ne yok

dorugum pazartesi dogdu almisinizdir haberleri

ogrenmeye alismaya calisiyoruz, o bize biz ona.. emzirme savaslari var evde laelaelaelaelae

sizde ne var ne yok, ezgi dogurdun mu bacım? herkes iyimi?

herkesi cok opuyorum.

Hoşgeldiniz Elifcim...
Nasılmış anne olmak, nasılmış emzirmek? Nasılmış uyuyamamaktan şikayetçi iken, uykuya hepten veda etmek? :asigim:

hosgeldiiinnnnnhihoyyyt yok canim daha dogurmadim yani aslinda istesem dogururdumda sizi bekledim bi sagsalim donun soyle bi goreyim iyi oldugunuzu ondan sonra dogururum diye dusundum :roflol::roflol: aramizda en cok okuyan arstirma yapanlardan biri olarak emzirme savaslarinin sana supriz oldugunu hic sanmiyorum canim sen ustesinden gelirsin hic merak etme. oglusumuzu kokla benim icin :1hug:

Bukeeeett!!!! Gel beni yıka yaw!!! Kızçenin peşinde koşmaktan kendime bakamıyom... Bu akşam önemli misafirlerim var, yıkanıp süslenmem lazım... Ama nerde....

Allah iyiliğini versin senin emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Valla al bendende o kadar. Şu benim emişgenden fırsat bulursam kendimi yıkıycam ben..
Valla tüylerim bilem uzadı almaya fırsatım yok yawwwfffffff.

Allah iyiliğini versin senin emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Valla al bendende o kadar. Şu benim emişgenden fırsat bulursam kendimi yıkıycam ben..
Valla tüylerim bilem uzadı almaya fırsatım yok yawwwfffffff.

Benim de kaşlarım saçlarımla birleşti... delikafadulden
Allahtan dün gece tırnaklarımı kesip, manikür yaptım da pençelerimden kurtuldum. Şimdi pençeleri sökülmüş bir ayı gibiyim... kaydirigubbakcemile3
Ahh bi yıkansam, ahh bi yıkansam... Şimdi kociş Cuma namazına gitti. O gelsin, ben banyoya gircem artık... Kalkıp bir kek yapsam bari, misafirler için. Bir de annemin yapıp buzdolabına attığı börekleri ısıtırım... Başka da bişey yok işte.. Napıyım, tek başına idare eden lohusa bir kadıncağızım ben... :1no2:

denizcim yeter bence kimsede senden daha fazla bi şey beklemez heralde

Denizcim kimse gelmedimi canım yanına,neden yalnızsın sen????
Canım, annem gelmişti ama çalıştığı için 20 gün kaldı geçen Cuma gitti. Ben yalnızım. gerçi eşim çalışmadığı için, o evde... Temizliği falan o yapıyor. Sadece yemek sorunumuz var, yemek yapmaya vakit ve derman bulamıyorum. Annemin yaptıkları bitti, birkaç gündür bisküvi ve makarna yiyoruz... kaydirigubbakcemile3
Süt durumunda dolayı bu pek iyi olmuyor. Sıcak ve sulu yemek yemek istiyorum ama önümüzdeki hafta bu yemek işini de bi yoluna koymak lazım... Pazar günü görümcemler geliyor, kalacaklar mı bilmiyorum ama olmadı onlara birkaç çeşit yaptırtayım diyorum...
denizcim yeter bence kimsede senden daha fazla bi şey beklemez heralde

Onlar da bişeyler getirir diye düşünüyorum... Epey kalabalıklar çünkü... Üniversiteden kankam, Ankara'dan geliyor... İstanbul'da oturan iki ablası ve onların aileleri ile birlikte...

yemek işi zor tabi ama hem bebek hem de kendin için zorla da olsa bişeyler yapman lazım ,çorba en azından salata yeşillikler sütü arttırıyor,fırsat bulursan komposto yap yada yaptır,ben şimdi kızları ikileyince mecbur sürünerek de olsa mutfağa giriyorum

Evet çok haklısın... Allahtan eşim bu hafta içi birgün, söylemesi ayıp, tavuk ve salata yaptı, yedirdi bana... O da olmasa hepten içim kuruyacak. Bi de işin kötüsü tuvalete çıkmak problem oluyor... Bağırsaklar ve dikişler halen hassas, kabız olmamak lazım. Süt olsun diye su, meyve suyu ve süt içince idare ediliyor ama bağırsaklar için sulu yemek şart. Ben de bu hafta, annem gittiğinden beri hamilelikte aldığım eleviti ve demir hapımı almaya başladım. beslenemiyorum bari vitaminlerle sütümü destekleyip, uykusuz gecelerde bitkin düşmeyeyim diye.. baya bi faydası oldu diyebilirim.

sen bi şekilde komposto yapmaya çalış özellikle kayısı kompostosu barsaklar içinde iyi geliyor ,bi de tavuksuyuna çorba çok zahmetli değil zaten o da iyi geliyor bi dene istersen
vitaminleri doktorum bana devam et demişti zaten ,ama demir hapıda kabızlık yapabilir

1- elifzeyneb...................14 mart
2-hekat............................18 mart
3-altunummm.................20 mart
4-iklimsu.........................21 mart
5-sewill............................23 mart
6-mertaş..........................23 mart
7-rainxxx..........................29 mart
8-MTS.............................29 mart
9-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
10-betül19.........................31 mart
11-ege-deniz.....................03 nisan
12-HAYATist.....................04 nisan

arkadaslar elif zeynep ten haberi olan varmi yada hekattan?

arkadaşlar herkese mrb allahım nasip ederse yarın sabah 8 de sezeryan olacağım sizlerle paylaşmak istedim doğumuna gün sayanlara allahım yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…