Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

iyi geceler kızlar yarın allahın izniyle annem geliyor şuan otobüste canım benim ilk defa kendi başına geldiği için çok heyecanlı damadım ben gelmeden otogarda olsun korkarım ben inince falan çantamı kapıp kaçarlar diyo yaa canımmm..bir de psiklojik olarak wc sıkıntısı başlamış ya sık sık gelirse diyoo..hayırlısıyla bi gelseydi dua edin nolurr annem gelince eskisi kadar giremeyebilirim malum işler bizi bekler...doğuracak olursam denizciğime haber veririm o da iletir size yine de girmeye çalışırım dualarınızı eksik etmeyin öpüyorum hepinizi...

cnm cok tskler..Darısı basınıza..az kaldı dayan..

buda benim minik alyam

Masallah cok tatlı bır kız..Allah saglık huzur mutluluk versin.. güzel gelecekleri olsun inş.

yaaa bu lıste azalıyor devamlı.. kım doguruyor haber verın de ekleyelım..

canım Allah sag salım kavustursun ve ayırmasın..

anaa kimsecikler uğramamış eşim annemi almaya gitti otogara bende bi bakınem dedim kızlar bu arada bugün atama sonuçları belli oluyor saat 11 gibi falan öğrenirim inşallah dua edin hayırlısı olsun kızımın nasibine...

kızlar şuanda hastanedeyim oğlumda iyi bende iyiyim emmek isttiyor sık sık. çok tatlı darısı tüm doğurmak için bekleyenlerin başına. iyi dilekleriniz için hepinize çooook teşekkür ederim. öpüyorum fazla ağrım yok çok şükür.

fencı sekerım hayırlı olsun allah analı babalı buyutsun normal mı sezeryan mı bebek nasıl ne durumdasınız

allah analı bablı büyütsün canım ,sağlıklı uzun ömürlü olsun
ağrıların olmamasına sevinidim ,tekrar tebrikler

Kızlarrrr adıyamana atandım ben de artık ıngılızce ÖĞretmenıyımmmm

Sanırım bu saatlerde annene kavuştun artık, gözün aydın.
Atama sonuçları da belli olmak üzeredir. İyi haberlerini bekliyoruz. Doğurman durumunda 24 saat haber verebilirsin. Ben de zevkle iletirim kızlara...
Damlacım ne güzel, çok sevindim iyi olmanıza... İnşallah evinize de çıkarsınız tez zamanda. Ohh şimdi bol bol tadını çıkar anneliğin, emzir oğluşunu doya doya...

Bu arada herkese günaydın.

Kızlarrrr adıyamana atandım ben de artık İngİlİzce ÖĞretmenİyİmmmm

Aaaa, bak ben belli olmuştur diyene kadar, belli olmuş bileeee!!! delikafadulden
Tebrik ederim canım, hayırlı, uğurlu olsun.
Peki gidebilecek misin Adıyaman'a? Bebiş ne olacak?

tebrikler canım ,peki nasıl gidiceksin adıyamana

sağol canım şuanda eşime vekalet verip başlamamı yaptıracağım sanırım sonra direk doğum öncesi ve sonrası izinleri kullanırsam bu dönemi kapatırız eşim de polis memuru zaten o da eş durumundan dolayı gelecek haziran gibi taşınırız artık

hakkınızda hayırlısı canım yeni bebek yeni hayat herşey gönlünüzce olur inşallah

Hayırlı olsun canım. Güle güle büyüt kızını.Benim yerime kokla tatlişkoyu.

Hayırlısı olsun canım. Güzel haberlerini alırız inşallah.

Gözünaydın canım. Allah analı babalı büyütsün inşallah.

bende doğurdum kızlar spinal sezeryan 3600 gr oğluşumuz
Hayırlı olsun canım. Maaşallah oğluşuna.

BEN GELDIM KIZLARRRRRRRRRR NASILSINIZ OĞLUMUN ADINI BABASI YİĞİT DIYE YAZDIRMIS ALLAHIM O KADAR ISIM BULDUK ADAM GITTI YİĞİT YAZDIRDI
Maaşallah Yiğit'e. Allah bağışlasın. Çok tatlı çoook.Şeniz

Bende seni merak ediyordum Aslıcım. Demek sende doğurdun.O kadar koşturmaya pırtlatamadın,sezeryan oldun demek sende benim gibi.kaydirigubbakcemile3 Allah analı babalı büyütsün canım.

ahanda ekledım masallah demeyı unutmayın ogluma

Kocamaaan bir maaşallah oğluşuna. Çok tatlıııııı. Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.

buda benim minik alyam
Allahım yerim ben bunları yaaaa. Şu sevimliliğe bak. Şeniz Bahtlarıda güzel olsun inşallah.

Şimdiden gözünaydın canım. Annene sağlıkla kavuş.

Çok şükür güzel haberlerinde geldi. Geçmiş olsun canım.Hayırlı ve sağlıklı evlat olsun inşallah. Bol bol emişin ne güzel.

Gözünaydın canım.. Kuzucuğunla ve eşinle güzel günler geçirirsin inşallah yeni memlekette. Herşey gönlünce olur inşallah.

herkesler bebişlerini koymuş kıskanıtyorum ama...
mts tebrik ederim atanmışsın.sözleşmeli mi kadrolu mu?ne zaman belli oldu?ne zaman başlamak zorundasın...

damlacım çok sevim iyi olmanıza tez zaman aramıza dönersin inş ağrının olmamasıda çok iyi çok şük sende kurtuldun allah ayırmasın bahtıda şansıda güzel olur inş :Saruboceq:öpüyorum sizi.. Şeniz

hadi canım gözün aydın hakkınızda hayırlısı olsun inşlaah :Saruboceq: bu saatlerde annenle hasret gideriyosundur ohh allah ayırmasın sizi tez zamanda hayırlı dogumlarr

Allahım yerim ben bunları yaaaa. Şu sevimliliğe bak. Şeniz Bahtlarıda güzel olsun inşallah.

.

tşk ederiz buket teyzesi :) senin oglusunda çok tatlı masalah yaa allah nazarlardan sakınsın inşallah :Saruboceq:

melek,dilek,emel çok tatlılar maşallah Allah nazarlardan saklasın...

kız melek bu ne kadar büyümüş böyle koca adam olmuş maşallah pantolon tişört bilem giymiş..ayyy yerim ben onu..kaç kilo oldu canım ali tuna mız..gayet iyi görünüyor..nazar değmesin

selam kizlaaarr ne yapiyosunuz ben hala hamileyim :roflol: son bi kac gun hafif sancilarim vardi ama hepsi gitmisler bugun. anlasildi bende 41 i gorenlerden olucam :a015: :roflol:

MTS cok sevindim super bi haber hayirlisi olsun bayilirim yeni baslangiclara cok heyecanli.

BETUL cum dayan bizde koyucaz bebislerimizin resimlerini hic merak etme bizde uykusuz kalip sabaha kadar bir pirt duymak icin cirpinicaz :roflol: bence fazla acele etmeyelim :roflol:

DILEKcim daha iyisindir umarim.

BEYAZ LILYUMcum nasil gidiyo annelik hersey yolundadir umarim simdi senin gibi ben bekliyorum dogurmayi :roflol:

melek,dilek,emel çok tatlılar maşallah Allah nazarlardan saklasın.....................

BENDE NıSAN ANNESıYı OLUCAM ALLAH NASıP EDERSE.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…