Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

herkese merhaba arkadaşlar daha önce buraya yazdımmı hatırlamıyorum. ben de salı günü sezeryanla bebeğime kavuşacağım Allahın izniyle :teytey:

arkadaşlar herkese mrb allahım nasip ederse yarın sabah 8 de sezeryan olacağım sizlerle paylaşmak istedim doğumuna gün sayanlara allahım yardım etsin

herkese merhaba arkadaşlar daha önce buraya yazdımmı hatırlamıyorum. ben de salı günü sezeryanla bebeğime kavuşacağım Allahın izniyle :teytey:

Her ikinize de hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum. Umarım sağlıkla, sıhhatle, bebişlerinizi kucağınıza alırsınız. İyi haberlerinizi iletmeyi de unutmayın. Şimdiden gözünüz aydın.

selam kızlar bugun vakit bulup giremedim annemi evine yolladım bi gecelikde olsa bi evi dolaşıp gelsin diye hem benim içinde antraman olur dedim bakalım ilk basbasa gecemiz nasıl geccek ya ben uykuya doymuyorum ne olcak bılmıyorum gunduz uyusam mal gib oluyorum bide söylemesiz ayıp bugun sabah ılk kızı yıkadık annemle gıtmeden bıde ben yıkandım annem gitti evi alt üst edip evi temizledim şimdide üstüme bi recep ivedik düşmüş gibi hissediyorum :roflol: yerimden kalkamıyorum ama ev temiz oldu a.s en azından hehe :))

bu annelerimizde olmasa napariz bilmem.. Şeniz
benimde circirböcegi dün aksama kadar bi türlü durmadi.. kiz durdurak bilmeden agladi durdu.. aksam annem geldi, yikadikda dinlendi kizcagizim.. ama benide mahfetti.. karni tok, alti temiz, gazda kalmadi icinde yinede agladi yinede agladi.. kafayi siyircakdim nerdeyse.. uykusuzluguna agliyor ama bi türlü dalamadi uykuya.. annem gelene kadar esimi cagirdim isden.. geldi ayaginda salladida uyudu az biraz.. ben ayagimda salladimmi kabul etmiyor, babasinda uyuyor hatun.. insan secmek yetmiyor ayakda seciyor bu ya.. mirmirmirmir

bugünde pesin pesin sabahtan geldim annemlere.. olurda dünkü gibi aglicak olursa yardimci olsun diye.. ama sanki dün öyle aglayan o degil.. fisfisfis
misil misil uyuyor simdilik masallah ..

bu cocuk benimle dalga geciyor
-tatlicadiarzu-

benimde daha önce hiç çocuk sevmişliğim kucağıma almışlığım yok.yani hayatımda bebek görmedim desem yeridir.acaba nasıl tutcam nasıl bakcam şimdiden elim ayağıma dolaştı :)

ezgicim insan ne kadar okusa, eli ayagi dolasiyor iste, aglayinca hersey bitiyor. insan kendini cok caresiz ve yetersiz hissediyor.
o agliyor ben agliyorum filan, sonra kendime geldim napiyosun kızım dedim.
herseye, aglamaya zirlamaya da hazirlikli olmak lazim. ilk gunler hic oyle hayallerimizdeki gibi olmuyor kızlar...

Hoşgeldiniz Elifcim...
Nasılmış anne olmak, nasılmış emzirmek? Nasılmış uyuyamamaktan şikayetçi iken, uykuya hepten veda etmek? :asigim:

anne olmak muhtesem denizcim yasamayan bilemez.
bi kaka yapti diye bu kadar sevinmek filan. hakkaten anne olmadan anlasilmiyor bazi seyeler.

herkesi cok opuyorum kızlar, cok giremiyorujm.

1- elifzeyneb...................14 mart
2-hekat............................18 mart
3-altunummm.................20 mart
4-iklimsu.........................21 mart
5-sewill............................23 mart
6-mertaş..........................23 mart
7-rainxxx..........................29 mart
8-MTS.............................29 mart
9-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
10-betül19.........................31 mart
11-ege-deniz.....................03 nisan
12-HAYATist.....................04 nisan

su liste gozumun onunde dursun :))

selaaamm selam selam hey hey hey kimse yokmu yokmu yokmu yaw topic okadar boski sesim yanki yapiyor yor yor yor :roflol::roflol::roflol: evet bencede kafayi yedim :roflol:

kızlar selam bnim bugün günüm doldu.. kontrole gittimm nst de bebeğimin kalp atışları normal çıktı .. pazartesiye kadar bekleyelim dedi doktor.. eğer yine doğum olmazsa ya suni sancıyla doğumu başlatacak yada sezaryen olacak seçimi bana bırakıyor.. çok stresliyimm fena halde ağlamak istiyorum valla.. aranızda hiç sancısı yokken suni sancıyla doğum yapan varmı ? çok zor oluyor mu

damla çok geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün darısı benim gibi bekleyenlerin başına benneyaptımki

oy damlacım da doğurmuş sağlıkla büyüsün Ozanın!!!

sezeryana girecekler şimdiden geçmiş olsun hiç korkmayın panik yok !!!

3. sıradayım yaaa keşke pazartesiye kadar kendi kendime doğursamm yaaa

damlacım hayırlı olsun analı babalı büyütün canım.
altnucum hakkınızda hayırlısı sağlıklısı olsun inşallah.sağlıkla kucağına al canım.
kızım tüm gün durmadı sabah kahvaltımı 2 de yaptım şimdi babadında ama yinede durmuyor.denizcim yaptı kakasını hemde dolu dolu 3 kere.gaz sorunumuzda fazla yok ama hala durmuyor huysuz bu kız ben kanaat getirdim buna.

selaaamm selam selam hey hey hey kimse yokmu yokmu yokmu yaw topic okadar boski sesim yanki yapiyor yor yor yor :roflol::roflol::roflol: evet bencede kafayi yedim :roflol:

evet ya hiç sorma çok sesiz kaldık kızlar ekşin ve ses istiyorummm :enbuyukkk:

canım valla allah yardımcın olsun kimi suni sancıyla dogum yapan çok zor diyor kimide ben rahat yaptım diyor oyuzden cok fıkır everemıcem ama bana sezeryanı sorarsan ben kendı adıma tavsıye etmıyorum benımkı kotu gectı ama dıger arkadaslarınkı rahat gecmıs olabılır oyuzden dilerim sancıların gelirde kendiliginden dogumun rahat olur inş:Saruboceq: ama sana tavsiyem lütfen stres yapma bunu demesı kolay ama stres yaparsan bebek ıcın sorun oluyor tatlım bol bol dua oku allahdan hep hayırlısnı iste canım hakkında hayırlısı olsun canım :1hug:

damlanın oglu dogdu muuu :1shok:
masallah yaa hichaberim olmadı
iyilerdidr insallah
elifim hoşgeldin a.s. allah bagıslasın dorugunu sana canım analı babalı büyüsün dorukcugumuz inş :Saruboceq: bu arada hastanedekı resmını koydum çok tatlı cıkmıs hele sacları boyle dık dık kuafore ugramısda gelmış masallah dorugumuza

canım allah sana sabır versin ne diyim çok tecrubemde yokkı yardımcı olum :çok üzgünüm: bol bol oku canım nazar ayeti oku bide benım bebek mesela llerı serbestken durmuyor uyumuyor emmıyor onu cok sıkı olmasada kundak yapıyorum ellerını sarıyorum ozaman cok rahat edıyor mısıl mısıl uyuyor belkı ıcıne yarar canım öpüyorum ikinizide a.s.

dilekcim benimki küvezde rahatlığa alışmış asla kundaklatmıyor ve üstünü büle örtemiyorum illaki elleri dışarıda olucak yoksa daha çok yırtıyor kendini.

altnucum hakkınızda hayırlısı sağlıklısı olsun inşallah.sağlıkla kucağına al canım.
COLOR]

teşekkür ederim arkadaşlar ama ister istemez korkuyor insan... çok stres yaptım gerçekten.. allahım hayırlısını ver yarabbimm :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…