Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
1.mesajda tum resimler ve linkleri mevcut

Ellerine saglk canm harika görünüyolar

çok sevindim tarifimin denenmesine afiyet olsun ellerine sağlık diğerleri gerçekten çok uğraştırıcı tarifler emek vermek lazım ama benimki pratik ve çok kısa sürede hazırlandığı için benim baş tacım kendileri
iyi bayramlar canım bende Magma yı deneyeceğim çok iyi oluyor yeni tarifler öğreniyoruz

Evet ya keşke kilo da almaSam birde ya ne kadar hoş olacak ama senin kek harika oldu ya ama biraz fazla pişirmisim içi pişmişti tamamen 2. Bardağı yaptım onu 2 dk değil 1.5 dk pişirin o çok iyi oldu

magma keki yaptım ama çileğim yok reçelden falan mı sos yapsam kızım fırının önündi ciğerci kedisi gibi bekliyo
Yerim ben onu ya aynı benim kucuklugum neden olmasın recelde olur bence

Yapmadıysan sayet,reçeli sulandırıp,biraz nişasta ile pişirip sos olarak kullanabilirsin.
bu çok mantikliymis böylece çilek falan beklemeye gerek kalmaz zor durumlar için birebir

Yapmadıysan sayet,reçeli sulandırıp,biraz nişasta ile pişirip sos olarak kullanabilirsin.
aynen öyli yaptım canım benim kız sıcakken bozduğu için şekli pek hoş olmadı cimcimem bekleyemediı soğumasını

evet reçelle de çok güzel oldu valla bende kilo almak için yiyorum böyle şeyler ama sık yemem hamur vs ile aram hiç yoktur

evimin interneti açılmadı hala telimin neti bitti hızı düştü kağnı gibi net ile çık zor buralara girmek

Ya keşke bende kilo almasam ya benimde net yavaş arada bakıyorum napayim

reçel çok iyi oldu gerçekten mikserim hala kolide sanırım tam yerleşemedim diğer tarifleri de deniycem çok iyi oluyo bu yarışmalar :))
Bence de yeni şeyler öğrenip yapabiliyorum hem denenmiş canlı tarifler ya direk oranlara da güveniyor insan rahatlikla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…